ORC ARAŞTIRMA 30 BÜYÜKŞEHİR ANKETİ!

ORC Araştırma 30 Büyükşehir Anketi!
Tarih:
08 Kasım 2013
Okunma:
5326

Araştırma şirket ORC, 30 büyükşehirde siyasi partilerin oy oranlarına ulaşmak için başladığı anketini tamamladı.

ORC'nin 30 büyükşehiri kapsayan yerel seçim araştırmasında 19 ilde AK Parti ipi göğüslerken, 8 ilde CHP'nin üstünlüğü göze çarpıyor.

Yerel seçimlere az bir zaman kala anket şirketleri çalışmalarını yoğunlaştırdı. Siyasi partiler kritik iller için aday belirleme noktasında ince eleyip sık dokurken, anket şirketleri de seçmenin tercihinin belirlenmesinde büyük önem taşıyor.

19 İLDE AK PARTİ ÖNDE

Son dönemlerde yapılan en kapsamlı anketlerden birine ORC Araştırma Şirketi imza attı. 30 büyükşehirde yapılan anketten çıkan sonuçlarda 19 ilde AK Parti, 8 ilde CHP, 3 ilde de BDP ipi göğüslüyor. Ankete göre; Bu dönem çalışmalarını sessiz ve derinden yürüten MHP ise hiçbir ilin büyükşehir belediye başkanlığını alamıyor.

http://secimanketi.tv/news-images/anket-sonuclari.png

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 17 Yorum

Bütün Yorumları görmek için tıklayın...
Kahraman46
Yalandan ölende yok vergiside yok,inadına oylar MHP.ye
ELBİSTANLILAR
ARTIK YALANCI ŞİRKETLERDEN BIKTIK.MHP DÜŞMANI.MHP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİ ALAMAZ DİYE HALKI ALDATMAYA ÇALIŞIYORLAR.HİÇBİR ANKETÇİYLE KARŞILAŞMADIK.OYUMUZDA TAMAMEN MHP YE.YALANCI ANKETÇİLER YALANCI PARTİLERİN KOLTUK DEĞNEĞİ.TÜRK MİLLETİ YUTMAZ.
ELBİSTANLILAR
TÜRKİYE VE TÜRK DÜŞMANI KURUM,KURULUŞ,SİYASETÇİ,SİYASİ PARTİLER,MEDYA,YAYIN KURULUŞLARI,YANDAŞ ANKET ŞİRKETLERİ VB,SEÇİM SONUNDA GÖRECEKSİNİZ.TÜRKİYENİN TEK SİGORTASI MHP DİR.TÜRK HALKI GÖREVİNİ FAZLASIYLA YAPACAKTIR.30 MARTA AZ KALDI!!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.
ismail T.C.
Artık MHP'nin zamanı
Vatandaş
Bebek katilin bir dediğini iki etmeyen akp ye oy vermek bdp yi bırakın pkk ya oy vermektir.
wanli
bdp büyüyor daha da büyüyecek an azadi an azadi
İİ
MHP barajı geçemez diyosunuz Ankara Mitingi ağzına kadar doluyo demek ki itin duası kabul olmuyo aslanım
inşalah
mhp meclise zor girer inşaLada baraşı aşamicak
hakan taşeron
akp lüzumsuzsun söndürme dilekleriyle
conrad
ak parti 4 büyük ili zor alır gibi bunlardan ilki istanbul ikincisi izmir üçüncüsü antalya dördüncüsü ise adana ve isim olarakta söyleyim sarıgül istanbulu kocaoğlu izmiri akaydın antalyayı ve mhp adayı sözlüde adanayı alır gerisini bilemem
Bütün Yorumları görmek için tıklayın...

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?

Oy Ver
Sonuçları Gör