ORC ARAŞTIRMA EN SON AÇIKLANAN SONUÇLAR

ORC Araştırma En Son Açıklanan Sonuçlar
Tarih:
18 Mart 2014
Okunma:
8201

ORC Araştırma Şirketi başta büyükşehirler olmak üzere, sonucu merakla beklenen birçok ilde araştırmalar yapıp sonuçlarını kamuoyuyla paylaşmayı sürdürüyor.

CHP'nin kalesi konumundaki iller arasında olan Edirne'de özellikle Hamdi Sedefçi'nin DSP'den aday olması seçmen tercihlerini nasıl etkiledi?

Yeni Büyükşehir olan Tekirdağ'da son durum. Ak Parti adayı Mustafa Yel Tekirdağ'da nasıl bir sonuç aldı?

Çorlu'da Akparti'nin adayı Tekirdağ milletvekili Özlem Yemişçi ile 3 dönemdir Çorlu'yu yöneten CHP adayı Ünal Baysan arasındaki son durum.

Adana'da Aytaç Durak'ın MHP lehine adaylıktan çekilmesiyle dengeler nasıl değişti? Mersin'de MHP-CHP çekişmesi devam ediyor.

İşte Merakla Beklenen Anketin Sonuçları
Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 12 Yorum

Bütün Yorumları görmek için tıklayın...
şuayb avan
adanada nerde sınava gireceğim
Hasan PEKTAŞ
TEK ÇÖZÜM C.H.P
ulfet
bu ülkede akp den önce bir eseriniz varmı gösterin bizde inanalım ne cabuk unuttuz memur maaşları deprem parasıyla ödendiğini imf imdadınıza yetişti.Ama bu gün her şey bol icraat çok tabi fitne iftirada çok ama allahın bir hesabı var. saygılarımla
SEZAİ TEKİN
AH ŞU AYAKKABI KUTULARININ GÖZÜ KÖR OLSUN. KÖR BİR GÖZ, SAĞIR BİR KULAK, KARA BİR VİCDAN DAHİ BU OLAN BİTENDEN SONRA SANDIK BAŞINDA FATURAYI KESER. ŞAYET AKP BU OYU ALIYORSA BU ÜLKEDE NE SİYASET YAPILIR NE DA YAŞANIR, YAŞANABİLİR GÜZEL BİR TÜRKİYE DİLEĞİYLE.
murat
sevgili sertan bende akpnin almasını istemem ama tekirdağ edirne ve kırklareli gibi chpnin kalesi değil.2004'te belediyeyi akp kazsanmıştı.sonradsn demekki halk memnun kalmamış ki chpyi seçti.
Fatih
Dsp'nin adayi gucluymuste chpli secmenin kafasi karismis tekirdagda??? Eee ayni mantikla istanbul ve ankarada da secmenin kafasi karsiti chp alir niye demiyorlar.
özkan
ak parti gene alır gerisi yalan:)
ak parti seçmeni
adanada aytaç durak kimi gösterirse ve kimin yanında duruyorsa o kazanır bu sefer seçimini mhp den yana kullandı keşke ak partiden yana kullansaydı bir ak partili olarak çok üzgünüz fakat birazda bizim suçumuz yahu adanada böyle bir adam atılırmı mhp ye hayırlı ols
Sertan
Terkirdagda akp aliyor. Gelde gulme
dbakır
her gün anket yahu millet aclıktan ölüyor bu para nerden geliyor ?
Bütün Yorumları görmek için tıklayın...

Yerel seçimlerde hangi kesim seçim sonucunda etkili olur?

Bu ankette birden fazla seçim yapılabilir.
Oy Ver
Sonuçları Gör