ORC EGE ARAŞTIRMASI SONUÇLARI AÇIKLANDI

ORC Ege Araştırması Sonuçları Açıklandı
Tarih:
16 Mart 2014
Okunma:
7594

ORC Araştırma Şirketi Ege Araştırması sonuçlarını açıkladı. Seçimlere günler kala açıklanan bu sonuçlar 30 mart yerel seçim sonuçlarını şimdiden tahmin etmek için yeterli olacak mı?

Düzenli araştırma sonuçları açıklayan ORC Araştırma Şirketi bu defa da Ege Araştırması sonuçlarını bizlerle paylaştı.

 İzmir, Manisa, Aydın Büyükşehir sonuçları ve İzmir'in 7 metropol ilçe sonuçları yer alan araştırmada hangi partiler sürpriz yapacak?

İşte çok çarpıcı o sonuçlar:

http://secimanketi.tv/news-images/anketsonuclari2.png

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 5 Yorum

KUL HAKKI YEMEZ
DERVİŞİN FİKRİ NE İSE ZİKRİ DE O İMİŞ....ORC GERÇEKLERİ DEĞİL KALBİNDEN GEÇENLERİ YAZMIŞ. İSTESENİZ DE İSTEMESENİZ DE SİZE OY YOK ORC....ELİNİZDEKİLER GİDECEK....
Omer Erdogan
ORC bile İzmir CHP de diyorsa CHP oyu ` dır.. Dağılabiliriz.
emre erhan
orc akp nin anket şirketidir..izmirde chp ile akpyi başa baş gösterip chpye oy vereceklerin kafasını karıştırmaya çalışıyorlar..izmirde chp açık ara önde..aynı şekilde manisada mhp önde..tamamen algıyı yönlendirme anketi..alo fatih anketleri yani
MİSAFİR
merak ettim neden sayın Hakan Bayrakçının, "En büyük sürprizi MHP yapacak. Bahçeli bile oy artışına inanamayacak." dediği haberi vermediniz.

Yerel seçimlerde hangi kesim seçim sonucunda etkili olur?

Bu ankette birden fazla seçim yapılabilir.
Oy Ver
Sonuçları Gör