ORC TRAKYA ARAŞTIRMA SONUÇLARINI AÇIKLADI!

ORC Trakya Araştırma Sonuçlarını Açıkladı!
Tarih:
05 Mart 2014
Okunma:
9986

Yerel seçimlere günler kala yeni anket sonuçları kamuoyuyla paylaşılmaya devam ediliyor. Türkiye'de düzenli periyotlarla araştırma yapan şirketlerden biri olan ORC Araştırma Şirketi Trakya Araştırma Raporu'nu yayınladı.

Araştırmada 3 ilin anket sonuçları kamuoyuna duyuruldu. Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ yerel seçim anketi sonuçları çok tartışılacak.

30 Mart yerel seçimlerinde ilk kez Büyükşehir Belediyesi olarak seçimlere girecek 30 ilden biri olan Tekirdağ'da CHP Ak Parti'nin gerisinde kaldı.

2009 seçimlerinde ezici bir üstünlük kuran ve yüzde 45,6'lık bir oranla seçimin galibi olan CHP'yi, yüzde 27 oranıyla Ak Parti izlemişti.

ORC Araştırma Şirketi'nin Tekirdağ anketinden ise çok çarpıcı bir sonuç çıktı.

Ak Pati adayı Mustafa Yel CHP'nin önüne geçmeyi başardı.

İşte Tekirdağ anketi sonucu:

http://secimanketi.tv/news-images/orc-trakyaanketisonuclari-mart/3.jpg

 

TRAKYA ANKET SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 7 Yorum

OSMAN SARI
RÜYADA GÖRMÜŞ OLMALISINIZ.TRAKYALILARIN MİDESİ TAVUK MİDESİ DEĞİL...
yavuz
akp gumbur gumbur geliyor
Tekirdağ Mitingi
Tekirdağ meydanı 50-60 bin kişiyi alır bilirsiniz bu mitingde ara sokaklar bile taşmıştı ben inanıyorumki chp en az E alacak mhp akpnin oylarını bölecek
Tekirdağlı
Çok Yanlış Bir Anket Sayın Kemal Kılıçdaroğlu Daha Dün Miting Yaptı Tekirdağ'da Müthiş Bir Kalabalık Vardı.Şöyle Diyebilirim Chp Resmen Şov Yaptı.Chp Tekirdağ'Da P Oy Alır.
KENAN ÖZÜDOĞRU
SAYGIDEĞER DOSTLAR, BİR SEÇİM DAHA GELDİ ÇATTI. TEMENNİM SAYGI, SEVGİ KARDEŞLİK İÇERİSİNDE TEMİZ BİR SEÇİM OLUR VE DEMOKRASİMİZ KAZANIR. UNUTMAYALIM Kİ AYNI GEMİNİN İÇERİSİNDEYİZ, KİN, NEFRET, ÖFKE YAKIŞMAZ BİZE. ASLOLAN TÜRKİYE'DİR. GERİSİ TEFERRUATTIR...
isyan
helal olsun sayın başbakan seni hala yıkamadılar
2829
bu orc sanırım akpyle chpye çalışiyor edirneyle kırklareli mhpde tekirdağ chpde

Yerel seçimlerde hangi kesim seçim sonucunda etkili olur?

Bu ankette birden fazla seçim yapılabilir.
Oy Ver
Sonuçları Gör