SAADET PARTİSİ SEÇİMLERDE BÜYÜK BİR SIÇRAMA YAPACAK!

Saadet Partisi seçimlerde büyük bir sıçrama yapacak!
Tarih:
18 Mayıs 2015
Okunma:
29936

Saadet Partisi oy oranları son ankette ne kadar çıktı? Türkiye’nin en güvendiği anket şirketlerinden biri olan Gezici Araştırma Şirketi Milli İttifak’ın oy potansiyelini açıkladı.

Birçok kişi Saadet Partisi ile Büyük Birlik Partisi’nin seçimlere ittifak yaparak girdiğinden habersiz.

Ak Parti’ye oy veren seçmenin yüzde 20’si “Benim 2. Partim Saadet Partisi” diyor.

Ak Parti’nin son icraatlarından rahatsız olan Ak Parti seçmeninin kendisine güvenli bir liman aradığını belirten Gezici Araştırma Şirketi sahibi Murat Gezici’ye göre Saadet Partisi 7 Haziran seçimlerinde büyük bir sıçramaya imza atabilir. Ancak Saadet Partisi yetkililerinin sosyal mecralarda ve televizyon ekranlarında, bu ittifaktan vatandaşı haberdar etmesi gerekiyor. Büyük bir kitlenin ittifaktan haberi yok. İttifaktan haberdar olan seçmen de Saadet'e yöneliyor.

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 32 Yorum

Bütün Yorumları görmek için tıklayın...
oya ak
Oyum milli ittifaka
osman
Bu sefer bizde saadete verecez ulkem icin
hayri ayyıldız
barajı geçiyor inş ailecek oyumuz busefer saadete
fatih
Milli ittifak sağlam bir şekilde gelecek İnşaAllah bir kere akpye oy verme hatasında bulunduk amma gördük ki amacı dini duyguları istirmar etmek ve İNSANLARI birbirlerine düşman etmek olduğu için. bizleri hiçbir ayrım ve suistimal yapmadan sadece İnsanlık Çatısı altında toplayacağı için Saadete GEL
yasar
onur 54 galiba akp den besleniyorsunuz görceğiz milli ittifağın alacak oyunu
onur54
Seçim öncesi algı operasyonları başladı. Saadet partisinin alacağı oy %2.5 u geçmez. Miilete milli ittifak diye yutturmayın. Halkanın pensilvanyanin elinde..
huseyin ceylan
Gelioruz insallah milli ittifakla saadetle geliyoruzz
Ersin
Geçen seçimlerde oyumu akp'ye vermiştim ama, bu sefer Saadet'e oyumu vereceğim
HAKAN YILMAZ
BU SEFER SAADET PARTİSİ
MİLLİ İTTİFAK
MHP Lİ KARDEŞLERİM OYLAR BÖLÜNMESİN, SİZE GİDEN OYLAR AKP YE YARAMASIN DİYOSUNUZDA O ZAMAN NİYE İTTİFAGA GİRMEDİNİZ.GİRSEYDİNİZ NE OYLAR BÖLÜNECEKTİ NE DE AKP YE YARAYACAKTI.ASIL İTTİFAGA GİRMEDİGİNİZ İÇİN AKP YE YARADI.BURADA İTTİFAGA ATMAYIN OYLAR BOŞA GİDER DİYECEĞİNİZE GENEL BAŞKANINIZA KIZIN !!
Bütün Yorumları görmek için tıklayın...

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?

Oy Ver
Sonuçları Gör