SEÇİM ANKETİ 2019 ADAY ADAYI ARAŞTIRMALARI

Seçim anketi 2019 aday adayı araştırmaları
Tarih:
08 Kasım 2018
Okunma:
2940

Seçim anketi TV 2019 yerel seçim anketleri devam ediyor. 31 Mart 2019 belediye seçimleri öncesi aday adayı anketlerimiz 8 Ekim 2018 tarihinden bu yana devam ediyor. 18 Kasım 2018 akşamında sona erecek olan aday adayları 2019 anketi sayfasına girerek oy kullanabilirsiniz.

Seçim anketi neden bu kadar tercih ediliyor?

2008 yılında başlayan seçim araştırmaları çalışmamızda 10 yıllık birikim ve tecrübe ile, seçmenin hangi adaylara teveccüh gösterdiğini ortaya çıkarmaya çalıştık. Seçim anketleri, aday adaylarının kendi il ya da ilçelerinde ne düzeyde tasvip edildiklerini, seçmenin onlardan ne derece memnun olduklarını sizlere sunmaya çalışıyoruz. 2019 yerel seçimlerinde aday adayı olanlar ve ardından parti adaylıkları açıklanacaklar için seçim anketi sayfamızın aday anketleri başlatılacak.

Seçim anketi TV ne kadar objektif?

Türkiye'nin en eski ve en popüler anket platformu hiç bir siyasi ya da sosyal kurumla bağlantısı olmayan, objektif araştırmacılığı ile ön plana çıkmış online seçim anketi sitesidir. Dilediğiniz isimlere anket listelerinden oy kullanabilir, onlar hakkında kırıcı ya da rencide edici olmamak kaydıyla yorumlarda bulunabilirsiniz. Geçmişi 2008 yılınan dayanan seçim anketi tv objektif ve eleştirel bakış açısıyla anketler düzenlemeye devam edecektir. 

Belediye başkan adayları anketi

Yaklaşık 45 günlük yapılan anketler 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler yerel seçimine kadar devam edecektir. Bu arada siz de aday adaylarınızın anket listelerinde yer alması için, il ya da ilçe sayfalarındaki aday öneri formlarını doldurarak bize gönderebilirsiniz. Aday adayı anketleri tüm Türkiye'nin takibinde olduğundan, bulunduğunuz il ya da ilçedeki seçmenin de sizleri tanıması için büyük bir avantaj sağlamaktadır. Ak Parti, CHP, MHP, İYİ Parti, HDP ve Saadet Partisi aday adaylarının kamuoyu açıklamalarını yaptıkları gün içinde listelerimize ekliyoruz.

  • En çok destek alan aday
  • En sevilen milletvekili
  • En çok şikayet edilen belediye başkanı
  • En çalışkan belediye başkanını sizler için araştırıyoruz.


81 il ve 957 ilçede eksik kalan aday adayları olabiliyor. Siz de bu eksik adaya daylarını bize önerebilir, seçmenin o adaylar hakkındaki görüşlerinin ortaya çıkmasına vesile olabilirsiniz.  Online seçim anketleri 2019 araştırmalarımızın yer aldığı Seçim anketi 2019 sayfamıza gitmek için linke tıklayabilirsiniz. 

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yerel seçimlerde hangi kesim seçim sonucunda etkili olur?

Bu ankette birden fazla seçim yapılabilir.
Oy Ver
Sonuçları Gör