SEÇİM İTTİFAKI ANKETİNDEN SÜRPRİZ SONUÇ !

Seçim İttifakı Anketinden Sürpriz Sonuç !
Tarih:
11 Ağustos 2013
Okunma:
3529

Sitemizde düzenlediğimiz 2014 yerel seçimlerinde hangi partiler ittifak yapsın ? anketinden sürpriz sonuçlar çıktı. En fazla oyu  % 22,87 ile MHP+BBP ittifakı oluşturdu. 6948 oyun kullanıldığı ankette Büyük birlik Partisi ile Milliyetçi Hareket Partisinin ittifak yapmasını isteyenlerin oyu 1589 oldu.

Milliyetçi blokta en fazla oy alan MHP+BBP ittifakını, Türkiye sol grubundan iki parti olan CHP+Hepar ittifakı izledi. Cumhuriyet Halk Partisi ile Hak ve Eşitlik Partisi 1181 oyla, % 17 oranında oy alabildi. Bu oranla anketimizde ikinci sırada yer aldı.

Diğer partilerin ittifak oluşumunda kamuoyundan aldığı desteği grafiklerde görelim.. 

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 4 Yorum

Burak
Chp ip ya da chp mhp ip ittifakı demokrasimizn ilerleyen günlerde sekteye uğramaması ve düşünce özgürlüğünün ilerlemesi babında iyi olabilir.Saygılar
mhpli mustafa
Seçim öncesi mhp nin ittifak yapacagı söylentisi iktidarın ortaya attıgı yemdir.helede chp mhp ittifakı.mhp kesinle ittifak yaparak seçimlere girmemeli.1999 seçimlerinden daha çok oy alır.
Müge Uluman
İttifakı yapanlar belli aslında. AKP=ABD=BDP=PKK=BOP
Nusret
Kamoyu MHP ve BBP ittifakını istiyor. Kısır çekişmeleri bırakın da birleşin arkadaşlar

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?

Oy Ver
Sonuçları Gör