SEÇİM SONUÇLARINI BİLEN İSİM SONAR BAŞKANI NE DEMEK İSTEDİ?

Seçim sonuçlarını bilen isim SONAR Başkanı ne demek istedi?
Tarih:
22 Mart 2015
Okunma:
5489

Seçimlere aylar kala muhalefet partilerinin oylarını yüksek çıkarıp son bir haftada açıkladığı sonuçlarla seçimleri en yakın tahminle bilen isim olarak bilinen SONAR Başkanı Hakan Bayrakçı, bundan aylar önce attığı bir tweet ile gündemde.

10 Ağustos günü Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ilk tur oylaması başladığında, sabah saatlerinde bir tweet atan Bayrakçı, 6 ay sonrasına yöneli bir tahminde bulndu.

Sonar, Cumhurbaşkanlığı seçimlerine 2 ay kala Erdğan'ı yüzde 52 oranında açıklamıştı. O sonuçlar için tıklayın

Sonar Başkanı Bayrakçı'nın 10 Ağustos gününün sabahında attığı o tweet şöyle:

http://secimanketi.tv/2015-genel-secimleri/hakanbayrakcitweet.jpg

Bugün yeniden o tweeti hatırlatan Bayrakçı: "10 ağustos 2014, saat 11:55'te (CB seçim sabahı) yazdığım tweetin tam olarak anlaşılmasına iki buçuk ay kaldı." yazdı.

Sizce Hakan Bayrakç 10 Ağustos'ta ne demek istedi?

Ya da 2,5 ay sonra gerçekleşecek olan nedir?

Yoksa Hakan Bayrakçı gündemde kalmak için çaba mı harcıyor?

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 13 Yorum

Bütün Yorumları görmek için tıklayın...
Kanaatkar
CEVAP diye isimli sahisin yorumuna fazlasiyla katiliyorum.
vatan
oglum bakın yav cıkar ıcın akp oyvermeyın vatanınızı mılletınızı dusunun 2kurus az alın ama vatan için akp oyvermeyın yav
Khan
Şimdi bu Tayyip Erdoğan seçimlerden evvel milliyetçilik pozları keserek öz mimarı olduğu çözüm sürecini hükumete yıkıyor.Ama burada stratejik bir hata var.Bu seçimlerde halkın doğrudan muhatabı Erdoğan değil AKP ve Başbakan.Öyleyse Milliyetçi bir Erdoğan hangi partiye rey isteyecek.Tam saçmalık.
CEVAP
O tweetin (10 ağst) anlamı: "Erdoğan birinci turda seçilecek. Bu, AKP güçlenmesi gibi görünecek.Ama öyle olmadığı 6 aydan sonra anlaşılacak".Bunu hakan bey twettir sitesinden yazmış.
Khan
Adam diyor ki Cumhurbaşkanlığını Tayyip kazanacak ve sizde artık yeni bir döneme giriyoruz diyeceksiniz ama Erdoğan köşke çıkınca AKP çürüyecek sizde 7 Haziran seçimlerinde AKP yenilince Türkiye'nin yeni bir döneme girdiğini göreceksiniz.
xxl
2007 seçimlerinde son anketine göre meclise 5 parti girecekti. Adam algı yaratmaya çalışıyor. Kimse kendini kandırmasın. AKP en az %45 alır. Hayal kurmaya gerek yok.
bora aybey
Kazananların aslında kaybedeciğini söylüyor.
asım akalın
sonar hep böyle yapıyor,son haftaya kadar yönlendirme anketi don hafta gerçek anketi yayınlıyor..
Semih M
boş konuşuyor diyen arkadaş 10 ağustos sabahı bu twiti görünce de boş konuşuyor demiştir, ama görüyoruz ki çok şey değişti, 2002-11 akpsi hainliklerini icraatla örtebiliyordu ama bugün hainliklerini yüzsüzce başka bir hainlikle örtmeye çalışıyor sizin muhalefet olduğunuz günleri de göreceğiz işallah
halk
Doğru söze ne hacet
Bütün Yorumları görmek için tıklayın...

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?

Oy Ver
Sonuçları Gör