SEÇİM STRATEJİ KURULUNUN SONUÇLARI DAVUTOĞLU İÇİN MÜJDE OLDU

Seçim Strateji Kurulunun Sonuçları Davutoğlu İçin Müjde Oldu
Tarih:
07 Aralık 2014
Okunma:
2793

AK Parti'de 2015 seçimleri için Seçim Strateji Kurulu oluşturuldu. Yapılan anketler, partide Davutoğlu'nun benimsendiğini ve yüzde 88 destek aldığını ortaya koydu.

AK Parti seçimler için kolları sıvadı ve parti içeresinde 2015 için Seçim Strateji Kurulu oluşturuldu. Kurul, daimi Ahmet Davutoğlu ve partinin durumunu izleyecek.

Öte yandan yapılan anketler; AK Parti'de Erdoğan-Davutoğlu değişiminin tuttuğunu ortaya koydu.

AK Parti seçmeninin yüzde 88'i, yekün seçmenin ise yüzde 42'si Davutoğlu'nu benimsedi. Yüzde 16'lık grup ise "olabilir" söylüyor.

AK PARTİ DÜĞMEYE BASTI

AK Parti, Haziran 2015'te yapılacak umumi seçimlere dönük propaganda faaliyetleri için düğmeye bastı. Partide "Seçim Strateji Kurulu" oluşturuldu. Kurul, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun kamuoyu algısına ilişkin daimi çalışma yürütecek.

Yapılan anketler ise AK Parti'de Davutoğlu'na inancın tam olduğunu gösterdi. AK Parti seçmeninin yüzde 88'i, yekün seçmenin ise yüzde 42'si Davutoğlu'nu benimsedi. Yüzde 16'lık grup ise "olabilir" söylüyor.

SEÇMEN AK SARAY'DAN RAHATSIZ DEĞİL

AK Parti seçmeni umumi olarak Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nın yaptırılmasından rahatsız değil, yolsuzluk iddialarına da vuruş planının kılıfı olduğu için inanmıyor.

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 6 Yorum

Zındıoğlu
Lavukoğlu Ahmet hoca peh peh peh peh
ÇARE İŞÇİ PARTİSİ
Türkiyeyi bölenler değil, birleştirenler iktidar olacak. Milli devleti yeniden Altı Ok'la inşa edeceğiz.
KısaAdam
Kısa adam Lavukoğlu Ahmet boşuna sevinme palavra bu anket
Lider Böyle Olmaz
Böyle bir lider yok ya gerçekten hiç yakışmıyor. Lider dediğin yumruğunu ortaya koymalı. Bugüne kadar hep oy verdim ama bundan sonra oy'umuzu HEPAR'a vereceğiz. Lider dediğin Osman Paşa gibi olmalı. Malesef bir önceki seçimlerde bunun farkına varmadık.
Khan
Hayır bu anketi yapan kim on daha anlayamadım,26 yıldır anket işiyle uğraşan Hakan Bayrakçı anket yapınca algı operasyonu diyorsunuz fakat kim tarafında yapıldığı belli olmayan anketlere itibar ediyorsunuz...
mert
ya birk be bu sacma sapan sozleri ne dugmesi ne strategi ak parti gitmeli

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?

Oy Ver
Sonuçları Gör