SEÇİME 3 KALA GEZİCİ ARAŞTIRMA ANKETİ SONUCU

Seçime 3 kala Gezici Araştırma Anketi Sonucu
Tarih:
21 Haziran 2018
Okunma:
362343

Gezici Araştırma Şirketi tarfından yapılan son ankette çok çarpıcı sonuçlar çıktı. Murat Gezici'nin sahibi olduğu Gezici Araştırma Şirketi'nin 21 Haziran 2018 sabahında açıkladığı araştırma sonuçlarına göre cumhurbaşkanlığı seçimleri 2.tura kalıyor.

Murat Gezici'nin sosyal medya hesabında seçimlerin ikinci tura kalacağının kesinleştiğine, Muharrem İnce'nin de Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın karşısında olacağı ifadesi yer alırken Ak Parti iktidarının meclis çoğunluğunu kaybedeceği ifadesine yer verildi.  24 Haziran seçimlerinin bir başka özelliği de seçime katılım oranının rekor düzeye ulaşacağı yönünde. Gezici'ye göre katılım oranı yüzde 90'ları bulacak.

Gezici Araştırtma Cumhurbaşkanlığı Seçim Anketi Sonucu (21 Haziran 2018)
Gezici Araştırma Cumhurbaşkanlığı anket sonucu

Gezici Araştırtma Genel Seçim Anketi Sonucu (21 Haziran 2018)

Gezici seçim anketi sonuçları 2018


Halk TV'de canlı yayına bağlanan Murat Gezici, Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin 8 Temmuz'da 13. Cumhurbaşkanlığına seçileceğini öngördüğünü ifade etti.


CUMHURBAŞKANLIĞI ANKET SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

İL İL GENEL SEÇİM ANKETİ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 2 Yorum

Muhammet
HAS ailesi hakinda yorum yapan CAHIL Linkiyle yorumda bulunan zata; En basit yalanları insanların gözüne bakarak soyliyen ahmak tanımıdır.Bense onlarin cahil cesaretlerine ve kuş beyinlerine otopsi istiyorum.
Zeki Cakmak
Maçkada Sayın Bilal dizdaroglunun aday gösterilmesi isabetli bir karar olur

Yerel seçimlerde hangi kesim seçim sonucunda etkili olur?

Bu ankette birden fazla seçim yapılabilir.
Oy Ver
Sonuçları Gör