ŞEVKİ YILMAZ: ACİLEN PİYON BAŞKANI GÖREVDEN ALINIZ

Şevki Yılmaz: Acilen Piyon Başkanı görevden alınız
Tarih:
10 Eylül 2019
Okunma:
1834

 Eski Refah Parti Milletvekili Şevki Yılmaz'dan iktidara çok sıradığı bir çağrı geldi. Yılmaz sosyal medya hesabından yaptığı çağrıda, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun görevden alınmasını istedi. Sosyal medyadada çok fazla tepki çeken bu çağrı bir süre sonra kaldırıldı. 

İMAMOĞLU ÇAĞRISI

Refah Partisi eski Rize eski Milletvekili, ilimizde geniş bir kesim tarafından tanınan AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz’ın babası Şevki Yılmaz, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu kastederek, ‘Allah için acilen piyon başkanı görevden alınız’ çağrısı yaptı.

İSTANBUL, HALEP ÖRNEĞİ

Şevki Yılmaz, Twitter’dan yaptığı açıklamada, ‘İktidarımıza sesleniyoruz! Namus sözünü hiçe sayarak İBB işçilerini işten attıran CHP ve HDP’nin hedefi PKK’lı teröristleri İşçi kadrolarına alarak yeni bir “Gezi! eylemini tüme yayarak İstanbul’u Halep gibi Cehenneme çevirmektir! Allah için Acilen Piyon Başkanı görevden alınız!’ İfadelerini kullandı.

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 4 Yorum

s.bulut
Atatürk düşmanı bu şevki zaten
Seher
Hadi ya! Siz hangi ara bu kadar şımardınız. Her biriniz kendinizde yetki görüyorsunuz. Millet kimsenin kölesi, uşağı, hizmetçisi, sadece oy için kandıracağınız bir varlık değil. Hür iradesi ile oy kullandı ve seçti. Kıskançlık yapmanın gereği yok. Eğer çalışmalarını beğenmez ise tekrar değerlendirir. Ama sizin gibilerin kem sözleri ile değil, kendi aklı ile.
Serkan kaya
Şevki Yılmaz seni tanıyoruz. Önceden milli görüşçü idin rahmetli erbakan ın yanından ayrılmazdın sonra akpye geçtin şimdi eleştiriyorsun. Seçim sonucunu yediremediysen boşuna yorum yapma. Unutulmasınki sesi çıkanların ceplerinden birşeyletin eksildiğini gösterir. Önceden hırsızlık tavan yapmıştı o zaman niye bir şey denediniz.
batu alper
hadi ordan lale fetoy belediyeleri peskes cekerken bisi yok haburda pkk lila bisi yok ondan sonra din allahtan bahseder bunlarin islamiyete verdigi zarari ateistler vermemistir

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?Oy Ver
Sonuçları Gör
Başlangıç: 28.09.2023 Bitiş: 28.09.2023