SIRRI SAKIK ANKET SONUÇLARINI GÖRÜNCE ŞOK OLACAK!

Sırrı Sakık anket sonuçlarını görünce şok olacak!
Tarih:
15 Mayıs 2015
Okunma:
6897

Ağrı Belediye Başkanı Başkanı HDP'li Sırrı Sakık, belediyenin sitesindeki anketle şoke oldu. Memnun vatandaşların oranı yüzde 38'de kaldı.

Ağrı'dan çok Ankara'da görünen Ağrı Belediye Başkanı BDP'li Sırrı Sakık'ı şoke eden anket. Sakık, belediyenin resmi web sitesinden yaptırdığı "memnuniyet" anketinden sınıfta kaldı.

Vatandaşın yüzde 44'ü, sorulara "belediye etkinliklerinden memnun değiliz" yanıtı verdi. Memnuniyetsizlik oranı, "belediye daha etkin olmalı" diyenlerle birleşince yüzde 60'ın üzerine çıktı. Yerel seçimler öncesi "Ağrı'yı özgücümüzle kalkındıracağız" vaadinde bulunan, ancak seçimlerin üzerinden geçen 14 ayda arpa boyu yol alamayan Sakık'ın hizmet anlayışı, Ağrılı vatandaşları isyan ettirdi. "Belediye hizmetlerinden memnunuz" yanıtı verenlerin oranı sadece yüzde 38'de kaldı.

POLEMİK YARATAN İSİM

Sakık'ın, Ağrı'da bulunan Hava Şehitleri Anıtı'nı yıkacağını açıklaması ve Fevzi Çakmak Mahallesi'nin adını değiştirme kararı ulusal medyaya da yansımış ve büyük tartışmalara yol açmıştı.

Akşam

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 6 Yorum

bekır
e bın patnus dayım niye bu dogru diyel sırri başkan çok iyi agrıda hdp 70 uy alır akp 20 .. diğer uylar mhp alır ezeriler verecek mhp
TAHSİN HDP
SIRRI BAŞKAN HAKKINDAKİ HABERLER KÜLLİYEN YALAN BİZ BAŞKANIMIZDAN MEMNUNUZ
Huseyin
İdamın kaldırılması oylamasında saadet partisi evet oyu verdi.Şimdi bir de utanmadan asacağız diyorsunuz, inanmayan varsa 2001 meclis kayıtlarına baksın. sizden milliyetçi olmaz..
NEDİM
APOYU SAADET PARTİSİ ASACAK OYUM MUHSİN İN ARKADAŞLARINA MHP YE OY YOK BUNDAN SONRA
bitecek
mhp iktidara gelsin askerler kislalardan cikacak , teror yok edilecek ve pkk ile yapilan cozum sureci son bulacaktir.Koy koruculari akp donemindeki gibi pkk lilar tarafindan oldurulemeyecektir.Maalesef akp guneydogudaki ve dogudaki koruculari koruyamamaktadir.
milli ittifak
saadet partisi iktidara gelsin hepinizin kökünü kazıyacak.

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?

Oy Ver
Sonuçları Gör