SON ANKETTİN MANSUR YAVAŞ DESTEĞİ!

Son Ankettin Mansur Yavaş Desteği!
Tarih:
17 Aralık 2013
Okunma:
5098

CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı için adaylığına kesin gözüyle bakılırken, konuyla ilgili anketlerin de ardı arkası kesilmiyor. İnternet siteleri de konuyu takipçilerine soruyor. 

Türkiye'nin en çok ziyaret edilen internet sitelerinden Gazetekeyfi.com da Mansur Yavaş'ın CHP adaylığı konusunda anket yaptı. 

Ziyaretçilerine "Mansur Yavaş CHP'den Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı olmasını destekliyor musunuz? " diye soruldu..

Ankete şu ana kadar 9457 kişi katıldı. Sonuçlarsa CHP ve Mansur Yavaş'ı rahatlatan türden..

ADAYLIĞINA DESTEK VAR!
Mansur Yavaş'ın CHP'den aday olmasına halkın destek verdiği görülüyor. Evet destekliyorum diyenlerin oranı % 61,72 olurken, Hayır desteklemiyorum diyenlerin oranıysa % 38,13 oranında kaldı.
Anket  her ne kadar desteklerin fazla olduğunu gösterse de, Mansur Yavaş'ın CHP'den aday gösterilmesi Melih Gökçek'in işine yarayacak.

CHP'nin MHP'li bir aday çıkarması, MHP'lilerin tepkisine yol açacak ve seçimlerde CHP'yi destekleyecek olan MHP'lilerin de oyunu alamayacak. Mansur Yavaş'ı seven MHPLiler de kendi adayları Karakaya'ya değil de CHP adayı Mansur Yavaş'a oy verecek.

BAŞKANLIK MELİH GÖKÇEK'E ALTIN TEPSİDE SUNULACAK
Ulusalcı ve milliyetçi oyların CHP ve MHP adaylarına eşit şekilde dağılmasıyla aradan Melih Gökçek'in sıyrılması hiç de zor olmayacak. CHP'nin iyi bir sonuç alacağı muhtemel Muharrem İnce'yi değil de MHP'nin de Ankara'da güçlü bir adayı varken,  MHP'li Mansur Yavaş'ı aday göstermesi, Kemal Kılıçdaroğlu ile Melih Gökçek arasında gizli bir anlaşmanın yapıldığı izlenmini uyandırıyor. Sosyal medyada bu konuda "Başkanlık Melih Gökçek'e Altın Tepside Sunulacak" şeklinde paylaşılıyor.

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 21 Yorum

Bütün Yorumları görmek için tıklayın...
mnag
ülkücüler mahsur yavaşa oy verecek
Faruk
makam için parti değiştirene ülkücüler oy ver-mez-ler !!!
sarıgül rüzgarı
mansur yavaş ankarayı alacak istanbuluda sarıgül türkiye yeni şahlanışa geçmiştir tüm türkiye kenetlenecek akpsi chpsi mhpsi dtpsi tüm siyasi partileri kısaca dış mihraklara karşı bir olacak zaman kavga zamanı deil dışa karşı mücadele zamanı
mustafa hakverdi
CHP lütfen kedinizi boşuna yormayın kazanma şansınız yoktur
hey
Ülkücüler mansur yavaşa oy ve-re-cek-ler-dir.
aytekin
bir ülkücü olarak mansur yavaşı destekliyorum sayın bahçeli bütün ülkücüleri partiden küstürdü.
tc türk
sıra gökçeğe gelecek çöplüğe süpürülecek
Bozkurtören...
Ülkücüler mansur YAVAŞ'a oy ver-me-ye-cek-tir...!!!
ballibaba33
kazanmak rakibini seçimde yıkmaktır,gersi tefaruttur.
fırat yılmaz
mansur yavaşın chpde ,aday olması melih gökçek için bulunmaz bir nimet mansur yavaş chp olursa kendisinide bitirmiş olacak sanal anketler mansur yavaşı oyuna getiriyor ülkücüler kesinlikle mansur yavaşa oy vermiyeceklerdir
Bütün Yorumları görmek için tıklayın...

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?

Oy Ver
Sonuçları Gör