SONAR BAŞKANI HAKAN BAYRAKÇI MHP KONUSUNDA YİNE İDDİAYA GİRDİ

SONAR Başkanı Hakan Bayrakçı MHP konusunda yine iddiaya girdi
Tarih:
10 Mart 2015
Okunma:
10150

Sonar Araştırma Şirketi sahibi Hakan Bayrakçı son yapılan anketlerin sonuçlarını canlı yayında yorumladı. Cem TV'ye konuk olan Bayrakçı'ya göre Ak Parti oyları ciddi bir biçimde düşecek.

Muhalif olarak bilinen araştırmacı Hakan Bayrakçı yaptıkları araştırma sonuçlarının yarın bir gazetede yayınlanacağını ve anlaşmalarına göre sonuçları onlardan önce açıklamaması gerektiğini belirterek oran vermekten kaçındı.. Sunucunun ısrarlı sorularına rağmen oran vermeyen Bayrakçı Ak Parti oylarının düşeceğini iddia etti. HDP'nin yüzde 10 barajını geçmesi durumunda Ak Parti'nin tek başına iktidara gelemeyeceğini belirten başarılı anketçi, bu durumda Ak Parti'nin HDP ile koalisyona yanaşmayacağını tahmin ettiğini söyledi.

Geçmiş döemlerden örnekler veren Bayrakçı'ya göre Ak Parti HDP ile kolasiyon yaptığı taktirde yüzde 15'lere kadar düşer. 

MHP konusuna da değinen Sonar başkanı Bayrakçı; MHP'nin yüzde 18'in altında oy alması durumunda bu işi bırakacağın tekrar etti. İddialı konuşan Bayrakçı "Yüzde 17,8'i de kabul etmiyorum. MHP oyları yüzde 18'in üstünde çıkacak" dedi.

Sonar Araştırma Şirketi'nin son yaptığı anket sonuçları yarın açıklanacak.

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 32 Yorum

Bütün Yorumları görmek için tıklayın...
Öğrt
Akpartiye oy veren biri olarak artık oy yok cumhurbaşkanımız beni şok etti dini güncelleyin ne demek istiklal marşını ezgisini beğenmedi döviz ortada
Anıl
Bnde mhp ye kadar vereceğim artık
Yunus Emre Sahin
Ak Parti mhp nin dyp ye yarın Biz
Bir dahamı?
Ak Partiye oy falan yok artık. Herkesi küstürüyorlar.
DEMOKRAT
Biz eski DYP, şimdikinin Demokrat Parti'liyiz. Ama partimizden umudumuz yok bu seçim MHP diyeceğiz
BU SEFER MHP DİYORUM!
Bunca sene AKP'ye oy verdim fakat artık olup bitenin farkındayım. Ülke bir uçuruma sürükleniyor. Bende bu gidişattan sorumlu olmak istemiyorum. Artık MHP!
Vatandaş Doğrusözlü
AKP, HDP ile koalisyon yaptığı halde %15'lere düşer demiş,doğru, o yüzden yüzeyde kavga eder gözükürken el altından koklaşıyorlar ya. Seçim dönemi "İstiklal Marşı, Kur'an , Bayrak" seçim bitince "Megri Megri" düeti eşliğinde Aponun "Ulusa Sesleniş Konuşması" nın dinlenmesi. Heryerleri ayrı oynuyor
Necmettin Ali
Üniversite okuyorum ve bu memleketin gençleri olarak geleceğimiz için MHP'ye oy topluyoruz.Allah rızası için etrafınıza bakın vatanımız bölemeyenler kardeşi kardeşe kırdırarak içten yıkıyorlar.Biraz Vicdanınız varsa gerçekleri görün.Bir oy deyip geçmeyin bir oy bin oydur!
akgün
bu bayrakci cumhurbaşkanlığı seciminde tayyip erdogan ilk turda yuzde 40 alir demisti anketide sahil bolgelerinde yaptigini herkes biliyor
EREN CANDEMİR
BENİM OYUMDA BU SEFER MHP YE AK PARTİYE VERİLEN OYLAR BÖLÜNMEYİ KOLAYLAŞTIRIR...DİKKATLİ OLUN.
Bütün Yorumları görmek için tıklayın...

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?

Oy Ver
Sonuçları Gör