TUNCAY ÖZKAN: GİZLİ ANKETE GÖRE ERDOĞAN YÜZDE 26

Tuncay Özkan:  Gizli ankete göre Erdoğan yüzde 26
Tarih:
27 Ocak 2023
Okunma:
58940

CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, 'gizli bir anket sonucu bana geldi' dedi, Erdoğan'ın oy oranına ilişkin iddiada bulundu.
 
CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, Karar TV'de Elif Çakır ve Yıldıray Oğur'un sorularını yanıtladı.
 
Özkan, "Dün bir firmanın yaptırdığı gizli anket bana geldi ve Erdoğan'ın oyu %26 gözüküyordu. Bazı direnç noktaları vardı, 29'da direniyordu. Ancak bugün ham haliyle bile yüzde 26 görünüyor" iddiasında bulunurken, "Neyin değişmesi gerektiğine karar veren bir halkın önüne makul bir insan çıktığında zaten çift kale maçı yeni çıkan oyuncu kazanır!" ifadesini kullandı.
Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 3 Yorum

Taner
Bu ne şimdi Allah aşkına Tuncay Özkan’a söyleyin çok gizli anketi 14 mayıstan sonra açıklasın ben gizli olmayan anketi söylüyorum çevremden Erdoğan Cumhur İttifakı %54 millet İttifakı %43 kararsızlar %2
Musti
Seni şakacı seni kinder yumurtadan mı çıktı anketin
Murat
Bu Sefer Alkolü fena kaçırmış Garibim yine sayıklıyor baksanıza Zavallı... Benim gibi Ak parti karşıtları bile Beceriksizlikleri yüzünden Ak partili oldu. Bence 6lı ittifak olarak yüzde 26 ancak alabiliriz demek istemiş olabilir :)

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?Oy Ver
Sonuçları Gör
Başlangıç: 28.09.2023 Bitiş: 28.09.2023