UKASH KART NASIL ALINIR

Ukash Kart Nasıl Alınır
Tarih:
26 Mart 2015
Okunma:
673

Ukash Kart kredi kartının tüm özelliklerini taşıyan ama bir kredi kartı olmayan ön yüklemeli bir karttır.  Ukash Kart satın almak istiyorsanız Türkiye’de yayın yapan internet sitelerinden Ukash Kart satın alabilirsiniz. Yerli bir firma tercih etmenizi tavsiye etmemizin sebebi, herhangi bir sorun çıktığında karşınızda muhatap bulabilmeniz içindir.  Ukash Kart almak istediğinizde bu sitelerden birine giriyorsunuz ve sitede online olarak alışverişinizi gerçekleştiriyorsunuz. Sitede doğrudan bağlantı kurduğunuz satış temsilcisi ile birebir görüşerek Ukash Kart almak istediğinizi belirtiyorsunuz.  Müşteri temsilcisi size ödeme çıkarmanız gereken hesap numaralarını veriyor. Siz de o hesap numarasına yüklemek istediğiniz bakiyenin ücretini yatırıyorsunuz. Ardından ödemeyi müşteri temsilci de onayladıktan sonra Size 19 haneli bir pin numarası tahsis ediliyor. Bu pin numarası içinde talep ettiğiniz Ukash bakiyesi yatmış oluyor. Böylelikle Ukash Kartınızı güvenli bir şekilde almış oluyorsunuz.

Yükselen değer ukash kart almak bu kadar kola! Ukash Kartın en büyük özelliği hem çok kolay bir şekilde alınması hem de yeryüzünde bulunan on binlerce sitede hiç riske girmeden kullanılabilmesidir. Ukash Kart alarak yurt dışı alışverişlerinizde kredi kartım çalınır mı, kart bilgilerim kopyalanır mı korkusu yaşamadan alışveriş yapabiliyorsunuz. Ukash Kart alışverişlerinde Ukashparaların belli bir karşılığı vardır. Ukash Karta yüklenen para da dolar kuru gibi bir kura bağlıdır. Bu yüzden bakiye yüklemelerinizde sizden talep edilen miktarlarda değişiklik söz konusu olabilmektedir. Bu tür değişikliklerde müşterisini en çok tutan yani onlara en uygun rakamları sununa Online Ucuz ukash Kartsatıcıları ile çalışmanız bütçeniz açısından doğru bir seçim olacaktır. Ancak ucuz fiyat her zaman doğru satıcıyı bulduğunuz anlamına gelmez. Hem uygun rakam hem de sektörde kendini ispatlamış firmalardan alışveriş yapmanız güvenliğiniz açısından son derece önemlidir.

Ukash Kart ön ödemeli bir kart olduğu için Ukashbakiyesi almanda önce ne kadar limit alacağınıza karar vermeniz gerekiyor. 30 liradan 300 liraya kadar çok farklı limitlerle Ukash Kartınıza bakiye yükleyebilir ardından sorunsuz bir şekilde alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yerel seçimlerde hangi kesim seçim sonucunda etkili olur?

Bu ankette birden fazla seçim yapılabilir.
Oy Ver
Sonuçları Gör