YENİ BÜYÜKŞEHİR OLAN İLLERDE SON DURUM !

Yeni Büyükşehir Olan İllerde Son Durum !
Tarih:
07 Ağustos 2013
Okunma:
2824

Sitemiz üzerinden online olarak gerçekleştirdiğimiz yerel seçim anketi tüm hızıyla sürüyor. Sizleri son durumdan haberdar etmek için sonuçları grafik olarak sizlere sunmaya çalıştık. 2009 seçimlerine göre hangi parti yükselişte, hangi parti düşüşte. 

Her IP'den Türkiye genelinde sadece bir il için oy kullanabilmesi sonuçların geçerli ve güvenilir olmasında gözardı edilmemesi gereken bi konu.  2009 seçimleriyle bazı illerde benzer sonuçlar olduğunu söyleyebiliriz.

İşte çok tartışılacak yerel seçim anketi sonuçları:

Yasal Uyarı :

Yayınlanan anketlerin/haberlerin tüm hakları Seçimanketi.TV.'ye aittir. Alıntılanan anketin/haberin bir bölümü, aktif link verilerek kullanılabilir.

Yorumlar
Yayında Olan 7 Yorum

mhp soru
(mhp ic anadolu akdeniz genelinde birinci parti oldu akp muhtarliklari bile alamaz)bunu neye dayanarak söylediğini açıklarmısın şahsen mhp oylarının artmasını isterim
mhp
mhp ic anadolu akdeniz genelinde birinci parti oldu akp muhtarliklari bile alamaz
DERYA
METROPOL KENTLER AKPNİNDİR İSTANBUL,ANKARA,BURSA,ADANA ,KONYA HER ZAMAN AKP
ali adem
siz anca camurla alırsınız başka şeye gücünüz yetmez siz katakullecisiniz
John Doe
Cumhuriyet yeniden dogacak- Teyyip ile yobazlik yok olacak, dini imani agazina sakiz yapanlari tarihe gömecegiz. pkk´yi siyasellestiren vatan hainleri hesap verecek!
türk
Seçimlerde mhp ve chp tabanı işbirliği yaparsa akpnin işi biter zor değil chpnin güçlü olduğu yerlerde chp ye mhp nin güçlü olduğu yerlerde mhp ye örnek manisa mhp ye antalya da chp ye
Suat Usta
Bence en tafasız anket olmuş. En azından yalan dolan yok gibi. Gözümüzün önünde devam eden anket sonuçları. Tebrik ediyorum sizleri secimanketi.tv yetkilileri.

Din konusunda kendinizi nerede görüyorsunuz?

Oy Ver
Sonuçları Gör