logo

TBMM 14. Dönem Milletvekilleri Listesi

TBMM 14. DÖNEM MİLLETVEKİLLERİ LİSTESİ

Türkiye genelinde ;

  • Adalet Partisi ( AP - 256 )
  • Cumhuriyet Halk Partisi ( CHP - 143 )
  • Güven Partisi ( GP - 15 )
  • Bağımsız Aday ( BAĞIMSIZ - 13 )
  • Millet Partisi (1962) ( MP - 6 )
  • Milliyetçi Hareket Partisi ( MHP - 1 )
  • Birlik Partisi ( BP - 8 )
  • Türkiye İşçi Partisi ( TİP - 2 )
  • Yeni Türkiye Partisi (1961) ( YTP - 6 )

milletvekili çıkartabilmiştir.

Adana 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ahmet TOPALOĞLU  AP
2 Ali Cavit ORAL  AP
3 Cevdet AKÇALI  AP
4 Hüsamettin USLU  AP
5 Mehmet Selahattin KILIÇ  AP
6 Şevket YILMAZ  AP
7 Ali Rıza GÜLLÜ  CHP
8 Emir Halil POSTACI  CHP
9 Fazıl GÜLEÇ  CHP
10 Kemal SATIR  CHP
11 Melih Kemal KÜÇÜKTEPEPINAR  CHP
12 Turgut TOPALOĞLU  GP
13 Alparslan TÜRKEŞ MHP

Adıyaman 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mehmet Zeki ADIYAMAN  AP
2 Ali Avni TURANLI  BAĞIMSIZ
3 Kamil KIRIKOĞLU  CHP
4 Yusuf Ziya YILMAZ  CHP

Afyonkarahisar 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ali İhsan ULUBAHŞİ  AP
2 Hasan DİNÇER  AP
3 Kazım UYSAL  AP
4 Mehmet Rıza ÇERÇEL  AP
5 Şevki GÜLER  AP
6 Süleyman MUTLU  CHP
7 Hamdi HAMAMCIOĞLU  GP

Ağrı 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Nevzat GÜNGÖR  AP
2 Abdülkerim BAYAZIT  CHP
3 Kasım KÜFREVİ  GP

Amasya 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Salih AYGÜN  AP
2 Yavuz ACAR  AP
3 Kazım ULUSOY  BP
4 Vehbi MEŞHUR  CHP

Ankara 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Aydın YALÇIN  AP
2 Ferhat Nuri YILDIRIM  AP
3 Hayrettin Turgut TOKER  AP
4 Musa Kazım COŞKUN  AP
5 Mustafa Kemal YILMAZ  AP
6 Mustafa MADEN  AP
7 Oğuz AYGÜN  AP
8 Orhan ALP  AP
9 Orhan EREN  AP
10 Şerafettin YILDIRIM  AP
11 Sinan BOSNA  AP
12 Hüseyin BALAN  BP
13 Ahmet Sakıp HİÇERİMEZ  CHP
14 Cengizhan YORULMAZ  CHP
15 İbrahim CÜCEOĞLU  CHP
16 İbrahim Sıtkı HATİPOĞLU  CHP
17 Kemal ATAMAN  CHP
18 Orhan BİRGİT  CHP
19 Osman SOĞUKPINAR  CHP
20 Şinasi ÖZDENOĞLU  CHP
21 Yusuf Ziya YAĞCI  CHP
22 Mehmet Emin PAKSÜT  GP
23 Fatma Suna TURAL  MP
24 Osman BÖLÜKBAŞI MP

Antalya 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Hasan AKÇALIOĞLU  AP
2 İhsan ATAÖV  AP
3 Ömer EKEN  AP
4 Rafet EKER  AP
5 Süleyman ÇİLOĞLU  AP
6 Hasan Ali GÜLCAN  CHP
7 Ömer BUYRUKÇU  CHP

Artvin 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mustafa RONA  AP
2 Sabit Osman AVCI  AP
3 Abdullah Naci BUDAK  CHP

Aydın 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Fikret Kayaalp TURHANGİL  AP
2 İsmet SEZGİN  AP
3 Kemal Ziya ÖZTÜRK  AP
4 Nahit MENTEŞE  AP
5 Yüksel MENDERES  AP
6 Mehmet ÇELİK  CHP
7 Mustafa Kemal YILMAZ  CHP

Balıkesir 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ahmet İhsan KIRIMLI  AP
2 Cihat BİLGEHAN  AP
3 İbrahim AYTAÇ  AP
4 Kemal ERDEM  AP
5 Mevlüt YILMAZ  AP
6 Mithat Şükrü ÇAVDAROĞLU  AP
7 Osman TARI  AP
8 Mehmet Niyazi GÜRER  CHP
9 Mehmet Nurettin SANDIKÇIOĞLU  CHP
10 Salih Zeki ALTINBAŞ  CHP

Bilecik 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Şadi BİNAY  AP
2 Mehmet ERGÜL  CHP

Bingöl 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mehmet Sıddık AYDAR  BAĞIMSIZ
2 Mehmet BİLGİN  YTP

Bitlis 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Zeynel Abidin İNAN AP
2 Kenan Mümtaz AKIŞIK  CHP

Bolu 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ahmet ÇAKMAK  AP
2 Halil İbrahim COP  AP
3 Mehmet Şükrü KIYKIOĞLU  AP
4 Nihat BAYRAMOĞLU  AP
5 Kemal DEMİR  CHP

Burdur 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ahmet Mukadder ÇİLOĞLU  AP
2 Mehmet ÖZBEY  AP
3 Nadir YAVUZKAN  CHP

Bursa 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ahmet DALLI  AP
2 Ahmet TÜRKEL  AP
3 Barlas KÜNTAY  AP
4 Cemal KÜLAHLI  AP
5 Ertuğrul MAT  AP
6 Kasım ÖNADIM  AP
7 Mehmet TURGUT  AP
8 Mustafa TAYYAR  AP
9 İbrahim ÖKTEM  CHP
10 Nail ATLI  CHP
11 Sadrettin ÇANGA  CHP

Çanakkale 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Kemal BAĞCIOĞLU  AP
2 Mesut Hulki ÖNÜR  AP
3 Refet SEZGİN  AP
4 Zekiye GÜLSEN  AP
5 Mustafa ÇALIKOĞLU  CHP

Çankırı 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Arif TOSYALIOĞLU  AP
2 Mustafa Hazım DAĞLI  AP
3 Nurettin OK  AP
4 Nuri Çelik YAZICIOĞLU  CHP

Çorum 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Abdurrahman GÜLER  AP
2 Arslan TOPÇUBAŞI  AP
3 İhsan TOMBUŞ  AP
4 Kemal DEMİRER  AP
5 Yakup ÇAĞLAYAN  AP
6 Ali Naki ULUSOY  BP
7 Cahit ANGIN  CHP

Denizli 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ali USLU  AP
2 Fuat AVCI  AP
3 Hasan KORKMAZCAN  AP
4 Mehmet Emin DURUL  AP
5 Sami ARSLAN  AP
6 Hüdai ORAL  CHP
7 İlhan AÇIKALIN  CHP

Diyarbakır 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Abdüllatif ENSARİOĞLU  AP
2 Behzat EĞİLLİ  AP
3 Necmettin GÖNENÇ  AP
4 Sabahattin SAVCI  AP
5 Hasan DEĞER  BAĞIMSIZ
6 Nafiz YILDIRIM  YTP
7 Yusuf AZİZOĞLU YTP

Edirne 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 İlhami ERTEM  AP
2 Mustafa HARMANCIOĞLU  AP
3 Veli GÜLKAN  AP
4 Cevat SAYIN  CHP

Elazığ 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ömer Faruk SANAÇ  AP
2 Samet GÜLDOĞAN  AP
3 Ali Rıza SEPTİOĞLU  BAĞIMSIZ
4 Hayrettin HANAĞASI  CHP
5 Mehmet AYTUĞ  CHP

Erzincan 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Hüsamettin ATABEYLİ  AP
2 Sadık PERİNÇEK  AP
3 Hasan ÇETİNKAYA  CHP
4 Naci YILDIRIM  CHP

Erzurum 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Cevat ÖNDER  AP
2 Fetullah TAŞKESENLİOĞLU  AP
3 Naci GACİROĞLU  AP
4 Rasim CİNİSLİ  AP
5 Rıfkı DANIŞMAN  AP
6 Sabahattin ARAS  AP
7 Turhan BİLGİN  AP
8 Giyasettin KARACA  CHP
9 Selçuk ERVERDİ  CHP

Eskişehir 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mehmet İsmet ANGI  AP
2 Mehmet Şemsettin SÖNMEZ  AP
3 Orhan OĞUZ  AP
4 Seyfi ÖZTÜRK  AP
5 Bekir Sıtkı KARACAŞEHİR  CHP
6 Şevket ASBUZOĞLU  CHP

Gaziantep 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Erdem OCAK  AP
2 Mehmet KILINÇ  AP
3 Mehmet Lütfi SÖYLEMEZ  AP
4 Ali İhsan GÖĞÜŞ  CHP
5 Muhittin SAYIN  CHP
6 Şinasi ÇOLAKOĞLU  CHP
7 İ.Hüseyin İNCİOĞLU  GP

Giresun 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Abdullah İZMEN  AP
2 Hidayet İPEK  AP
3 Mehmet Emin TURGUTALP  AP
4 Nizamettin ERKMEN  AP
5 İbrahim Kayhan NAİPOĞLU  CHP
6 Mustafa Kemal ÇİLESİZ  CHP

Gümüşhane 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ekrem SAATÇİ  AP
2 Mustafa KARAMAN  AP
3 Necati ALP  CHP
4 Nurettin ÖZDEMİR  CHP

Hakkari 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ahmet ZEYDAN  GP

Hatay 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ali YILMAZ  AP
2 Halil AKGÖL  AP
3 Talat KÖSEOĞLU  AP
4 Abdullah CİLLİ  BAĞIMSIZ
5 Hüsnü ÖZKAN  CHP
6 Mehmet ASLAN  CHP
7 Mehmet Sait REŞA  CHP

Isparta 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ali İhsan BALIM  AP
2 Hüsamettin AKMUMCU  AP
3 Süleyman Sami DEMİREL  AP
4 Yusuf UYSAL  AP

İçel 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Hasan Cavit OKYAYÜZ  AP
2 Hilmi TÜRKMEN  AP
3 Kadir ÇETİN  AP
4 Mazhar ARIKAN  AP
5 Celal KARGILI  CHP
6 Çetin YILMAZ  CHP
7 Turhan ÖZGÜNER  CHP

İstanbul 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Abdurrahman Şeref LAÇ  AP
2 Akgün SİLİVRİLİ  AP
3 Ferruh BOZBEYLİ  AP
4 Hasan GÜNGÖR  AP
5 Hasan TÜRKAY  AP
6 İbrahim ABAK  AP
7 İlhan DARENDELİOĞLU  AP
8 İsmail Hakkı TEKİNEL  AP
9 Mehmet YARDIMCI  AP
10 Mustafa Fevzi GÜNGÖR  AP
11 Naime İkbal TOKGÖZ  AP
12 Nuri ERDOĞAN  AP
13 Orhan Cemal FERSOY  AP
14 Osman ÖZER  AP
15 Sadettin BİLGİÇ  AP
16 Tekin ERER  AP
17 Turgut TOPALOĞLU  AP
18 Haydar ÖZDEMİR  BP
19 Bahir ERSOY  CHP
20 Eşref DERİNÇAY  CHP
21 Hüseyin DOLUN  CHP
22 İlhami SANCAR  CHP
23 İsmail ARAR  CHP
24 Lebit YURDOĞLU  CHP
25 Mehmet Kazım ÖZEKE  CHP
26 Necdet UĞUR  CHP
27 Orhan EYÜBOĞLU  CHP
28 Orhan KABİBAY  CHP
29 Reşit ÜLKER  CHP
30 Sezai ORKUNT  CHP
31 İbrahim ELMALI  MP
32 Mehmet Ali AYBAR  TİP
33 Rıza KUAS TİP

İzmir 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Akın ÖZDEMİR  AP
2 Ali Naili ERDEM  AP
3 Ali Naki ÜNER  AP
4 İhsan GÜRSAN  AP
5 Münir DALDAL  AP
6 Mustafa AKAN  AP
7 Muzaffer Fazlı ARINÇ  AP
8 Nihat KÜRŞAT  AP
9 Orhan Demir SORGUÇ  AP
10 Şinasi OSMA  AP
11 Şükrü AKKAN  AP
12 Burhanettin ASUTAY  CHP
13 Coşkun KARAGÖZOĞLU  CHP
14 Kemal ÖNDER  CHP
15 Mustafa Hulusi ÇAKIR  CHP
16 Şeref BAKŞIK  CHP
17 Şevket ADALAN  CHP
18 Talat ORHON  CHP

Kahramanmaraş 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Atilla İMAMOĞLU  AP
2 Mehmet Zekeriya KÜRŞAT  AP
3 Veysi KADIOĞLU  AP
4 İbrahim ÖZTÜRK  BAĞIMSIZ
5 Mehmet Nejat ÇUHADAR  CHP
6 Mehmet ÖZDAL  CHP

Kars 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 İsmail Hakkı ALACA  AP
2 Kemal KAYA  AP
3 Latif AKÜZÜM  AP
4 Musa DOĞAN  AP
5 Veyis KOÇULU  AP
6 Kemal GÜVEN  CHP
7 Kemal OKYAY  CHP
8 Osman YELTEKİN  CHP
9 Turgut ARTAÇ  CHP

Kastamonu 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mustafa TOPÇULAR  AP
2 Muzaffer AKDOĞANLI  AP
3 Orhan Ali DENİZ  AP
4 Sabri KESKİN  AP
5 Mehmet SEYDİBEYOĞLU  CHP
6 Hasan TOSYALI  GP

Kayseri 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Enver TURGUT  AP
2 Hayrettin NAKİPOĞLU  AP
3 Mahmut Şevket DOĞAN  AP
4 Vedat Ali ÖZKAN  AP
5 Mehmet YÜCELER  CHP
6 Tufan Doğan AVŞARGİL  CHP
7 Mehmet TÜRKMENOĞLU  GP
8 Turhan FEYZİOĞLU  GP

Kırklareli 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Feyzullah ÇARIKÇI  AP
2 Hasan KORKUT  AP
3 Mehmet ATAGÜN  AP
4 Beyti ARDA  CHP

Kırşehir 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mustafa Kemal GÜNEŞ  AP
2 Mustafa AKSOY  CHP
3 Cevat EROĞLU  MP

Kocaeli 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Cevat ADEMOĞLU  AP
2 Sabri YAHŞİ  AP
3 Vehbi ENGİZ  AP
4 İsmail Nihat ERİM  CHP

Konya 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Baha MÜDERRİSOĞLU  AP
2 Bahri DAĞDAŞ  AP
3 Faruk SÜKAN  AP
4 İbrahim Ethem KILIÇOĞLU  AP
5 Mustafa Kubilay İMER  AP
6 Necati KALAYCIOĞLU  AP
7 Özer ÖLÇMEN  AP
8 Sezai ERGUN  AP
9 Tahsin Yılmaz ÖZTUNA  AP
10 Necmettin ERBAKAN BAĞIMSIZ
11 İrfan BARAN  CHP
12 Mustafa ÜSTÜNDAĞ  CHP
13 Orhan OKAY  CHP
14 Sadi KOÇAŞ  CHP
15 İhsan KABADAYI  GP
16 Vefa TANIR  GP

Kütahya 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ahmet Fuat AZMİOĞLU  AP
2 İlhan ERSOY  AP
3 Kemal KACAR  AP
4 Mehmet ERSOY  AP
5 Mesut EREZ  AP
6 Ali ERBEK  CHP

Malatya 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 İsmail Hakkı ŞENGÜLER  AP
2 Ahmet KARAASLAN  BAĞIMSIZ
3 Sami İLHAN  BP
4 Hakkı GÖKÇE  CHP
5 Mustafa İsmet İNÖNÜ  CHP
6 Mustafa KAFTAN  CHP

Manisa 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Cemalettin Selçuk GÜMÜŞPALA  AP
2 Ertuğrul AKÇA  AP
3 Hilmi OKÇU  AP
4 Kamil ŞAHİNOĞLU  AP
5 Mustafa Orhan DAUT  AP
6 Önol ŞAKAR  AP
7 Süleyman ÇAĞLAR  AP
8 Vehbi SINMAZ  AP
9 Muammer ERTEN  CHP
10 Mustafa OK  CHP
11 Veli BAKIRLI  CHP

Mardin 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Abdülkadir KERMOOĞLU  AP
2 Esat Kemal AYBAR  AP
3 Abdülkadir ÖZMEN  BAĞIMSIZ
4 Abdurrahim TÜRK  BAĞIMSIZ
5 Şevki ALTINDAĞ  CHP
6 Seyfi GÜNEŞTAN  YTP

Muğla 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Adnan AKARCA  AP
2 Ahmet BULDANLI  AP
3 İzzet OKTAY  AP
4 Ali DÖĞERLİ  CHP
5 Mualla AKARCA  CHP

Muş 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Kasım EMRE  BAĞIMSIZ
2 Hayriye Ayşe Nermin NEFTÇİ  CHP
3 Nimet AĞAOĞLU  YTP

Nevşehir 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Esat KIRATLIOĞLU  AP
2 Hüsamettin BAŞER  AP
3 Selahattin Hakkı ESATOĞLU  CHP

Niğde 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Haydar ÖZALP  AP
2 Hüseyin Avni KAVURMACIOĞLU  AP
3 Muzaffer Naci ÇEREZCİ  AP
4 Mehmet Nuri KODAMANOĞLU  CHP
5 Mevlüt OCAKCIOĞLU  CHP

Ordu 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ata BODUR  AP
2 Cengiz EKİNCİ  AP
3 Hamdi MAĞDEN  AP
4 Kemal ŞENSOY  AP
5 Ata TOPALOĞLU  CHP
6 Hasan Ferda GÜLEY  CHP
7 Memduh EKŞİ  CHP
8 Orhan VURAL  CHP

Rize 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Erol Yılmaz AKÇAL  AP
2 Hasan Basri ALBAYRAK  AP
3 Salih Zeki KÖSEOĞLU  AP
4 Sami KUMBASAR  CHP

Sakarya 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Güngör HUN  AP
2 Mustafa Vedat ÖNSAL  AP
3 Nuri BAYAR  AP
4 Yaşar BİR  AP
5 Barbaros Turgut BOZTEPE  CHP
6 Hayrettin UYSAL  CHP

Samsun 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Bahattin UZUNOĞLU  AP
2 Doğan KİTAPLI  AP
3 Hüseyin ÖZALP  AP
4 İsmet YALÇINER  AP
5 Nafiz Yavuz KURT  AP
6 Talat ASAL  AP
7 İlyas KILIÇ  CHP
8 Kamuran EVLİYAOĞLU  CHP
9 Mustafa BOYAR  CHP
10 Nihat KALE  CHP
11 Yaşar AKAL  CHP

Siirt 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Zeki ÇELİKER  AP
2 Adil YAŞA  CHP
3 Mehmet Nebil OKTAY  GP
4 Selahattin ORAN  YTP

Sinop 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Hilmi BİÇER  AP
2 Mustafa KAPTAN  AP
3 Teyfik Fikret ÖVET  CHP
4 Hilmi İŞGÜZAR  MP

Sivas 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Enver AKOVA  AP
2 Kadri EROĞAN  AP
3 Tevfik KORALTAN  AP
4 Yusuf Ziya ÖNDER  AP
5 Hüseyin ÇINAR  BP
6 Mustafa TİMİSİ  BP
7 Ahmet DURAKOĞLU  CHP
8 Ekrem KANGAL  CHP
9 Mustafa Kemal PALAOĞLU  CHP
10 Vahit BOZATLI  CHP

Şanlıurfa 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Bahri KARAKEÇİLİ  AP
2 Mehmet AKSOY  AP
3 Mehmet Ali GÖKLÜ  AP
4 Necmettin CEVHERİ  AP
5 Necati AKSOY  CHP
6 Vehbi MELİK  CHP

Tekirdağ 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mustafa Sabri SÖZERİ  AP
2 Nedim KARAHALİL  AP
3 Yılmaz ALPASLAN  CHP
4 Orhan ÖZTRAK  GP

Tokat 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Hüseyin ABBAS  AP
2 Mehmet KAZOVA  AP
3 Osman HACIBALOĞLU  AP
4 İsmet Hilmi BALCI  BAĞIMSIZ
5 Yusuf ULUSOY BP
6 İsmail Hakkı BİRLER  CHP
7 Reşit ÖNDER  GP

Trabzon 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ahmet İhsan BİRİNCİOĞLU  AP
2 Ekrem DİKMEN  AP
3 Mehmet Ali OKSAL  AP
4 Necati ÇAKIROĞLU  AP
5 Selahattin GÜVEN  AP
6 Ahmet ŞENER  CHP
7 Ali Rıza UZUNER  CHP
8 Cevat KÜÇÜK  CHP
9 Mehmet ARSLANTÜRK  CHP

Tunceli 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Kenan ARAL  AP
2 Hüseyin YENİPINAR  CHP

Uşak 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 M.Fahri UĞRASIZOĞLU  AP
2 Orhan DENGİZ  AP
3 Adil TURAN  CHP

Van 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Fuat TÜRKOĞLU  AP
2 Kinyas KARTAL  AP
3 Mehmet Emin DERDİNÇ  BAĞIMSIZ
4 Mehmet Salih YILDIZ  GP

Yozgat 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 İsmail Hakkı AKDOĞAN  AP
2 Neşat TANRIDAĞ  AP
3 Turgut NİZAMOĞLU  AP
4 Abdullah BAŞTÜRK  CHP
5 Ahmet Celal SUNGUR  CHP
6 İsmet KAPISIZ  MP

Zonguldak 14. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ahmet Nihat AKIN  AP
2 Cahit KARAKAŞ  AP
3 Fevzi FIRAT  AP
4 Fuat AK  AP
5 Kevni NEDİMOĞLU  AP
6 Sadık Tekin MÜFTÜOĞLU  AP
7 Ahmet GÜNER  CHP
8 Hüseyin BAYTÜRK  CHP
9 Mustafa Bülent ECEVİT  CHP