logo

TBMM 15. Dönem Milletvekilleri Listesi

TBMM 15. DÖNEM MİLLETVEKİLLERİ LİSTESİ

Türkiye genelinde ;

  • Cumhuriyet Halk Partisi ( CHP - 185 )
  • Adalet Partisi ( AP - 149 )
  • Demokratik Parti ( DP - 45 )
  • Milli Selamet Partisi ( MSP - 48 )
  • Cumhuriyetçi Güven Partisi ( CGP - 13 )
  • Milliyetçi Hareket Partisi ( MHP - 3 )
  • Bağımsız Aday ( BAĞIMSIZ - 6 )
  • Türkiye Birlik Partisi ( TBP - 1 )

milletvekili çıkartabilmiştir.

Adana 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ahmet TOPALOĞLU  AP
2 Selahattin KILIÇ  AP
3 Yılmaz HOCAOĞLU  AP
4 Emin Bilen TÜMER  CHP
5 Erol ÇEVİKÇE  CHP
6 Hasan CERİT  CHP
7 İlter ÇUBUKÇU  CHP
8 Mehmet CAN  CHP
9 Osman ÇITIRIK  CHP
10 Battal KÖKSAL  DP
11 İbrahim TEKİN  DP
12 Alparslan TÜRKEŞ  MHP
13 Mehmet Hulusi ÖZKUL  MSP

Adıyaman 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Halil AĞAR  AP
2 Kemal TABAK  CHP
3 Ramazan YILDIRIM  CHP
4 Abdurrahman ÜNSAL  MSP

Afyonkarahisar 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ali İhsan ULUBAHŞİ  AP
2 Mehmet Rıza ÇERÇEL  AP
3 Mete TAN  AP
4 Şükrü YÜZBAŞIOĞLU  CHP
5 Süleyman MUTLU  CHP
6 İbrahim ELMALI  DP
7 Rasim HANCIOĞLU  MSP

Ağrı 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Kerem ŞAHİN  AP
2 Rıza POLAT BAĞIMSIZ
3 Cemil ERHAN  CHP
4 Mir Bahattin YARDIMCI  MSP

Amasya 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Yavuz ACAR  AP
2 Hasan BÜTÜNER  CHP
3 Vehbi MEŞHUR  CHP
4 Hüseyin Cahit KOÇKAR  MSP

Ankara 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Fikri PEHLİVANLI  AP
2 Hasan ÖZÇELİK  AP
3 H.Turgut TOKER  AP
4 İsmail Hakkı KETENOĞLU  AP
5 İsmail Hakkı KÖYLÜOĞLU  AP
6 Oğuz AYGÜN  AP
7 Orhan ALP  AP
8 Orhan EREN  AP
9 Cahit KAYRA  CHP
10 Feriha Fatma ÖZTÜRK  CHP
11 İbrahim Saffet OMAY  CHP
12 İlyas SEÇKİN  CHP
13 Kamil KIRIKOĞLU  CHP
14 Kemal ATAMAN  CHP
15 M.Rauf KANDEMİR  CHP
16 Muammer ALICI  CHP
17 Mustafa İMİRZALIOĞLU  CHP
18 Önder SAV  CHP
19 Osman CERAN  CHP
20 Sabahattin SELEK  CHP
21 Yusuf Ziya YAĞCI  CHP
22 Cevat ÖNDER  DP
23 Necdet EVLİYAGİL  DP
24 Mustafa Kemal ERKOVAN  MHP
25 Hüsamettin AKMUMCU  MSP
26 Oğuzhan ASİLTÜRK  MSP

Antalya 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Abdurrahim ERDEM  AP
2 İhsan ATAÖV  AP
3 Remzi YILMAZ  AP
4 Deniz BAYKAL  CHP
5 Fahri ÖZÇELİK  CHP
6 Ömer BUYRUKÇU  CHP
7 Faiz SARLAR  DP

Artvin 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Sabit Osman AVCI  AP
2 Ekrem Şadi ERDEM  CHP
3 Turgut ALTUNKAYA  CHP

Aydın 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Behiç TOZKOPARAN  AP
2 İsmet SEZGİN  AP
3 Nahit MENTEŞE  AP
4 İsa AYHAN  CHP
5 M.Şükrü KOÇ  CHP
6 Kemal Ziya ÖZTÜRK  DP
7 Mutlu MENDERES  DP

Balıkesir 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Cihat BİLGEHAN  AP
2 İbrahim Behram EKER  AP
3 İhsan KIRIMLI  AP
4 İlhan AYTEKİN  AP
5 Mustafa Kemal ALVER  AP
6 Necati CEBE  CHP
7 Orhan ÜRETMEN  CHP
8 Sadullah USUMİ  CHP
9 Ahmet AKÇEEL  MSP

Bilecik 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Muzaffer ERDEM  AP
2 Mehmet ERGÜL  CHP

Bingöl 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Hasan Celalettin EZMAN  CHP
2 Abdullah BAZANCİR  MSP

Bitlis 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Abidin İnan GAYDALI  AP
2 Mühyettin MUTLU  BAĞIMSIZ

Bolu 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ahmet ÇAKMAK  AP
2 Müfit BAYRAKTAR  AP
3 Kemal DEMİR  CGP
4 Abdi ÖZKÖK  CHP
5 Harun AYTAÇ  MSP

Burdur 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Faik KIRBAŞLI  AP
2 Ali SANLI  CHP
3 Osman AYKUL  CHP

Bursa 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ahmet TÜRKEL  AP
2 Cemal KÜLAHLI  AP
3 Halil KARAATLI  AP
4 Hüseyin Suat SUNGUR  AP
5 Kasım ÖNADIM  AP
6 Mustafa TAYYAR  AP
7 Hasan Esat IŞIK  CHP
8 Mehmet EMEKLİ  CHP
9 Sadrettin ÇANGA  CHP
10 Mehmet TURGUT  DP
11 Emin ACAR  MSP

Çanakkale 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Murat BAYRAK  AP
2 Refet SEZGİN  AP
3 Zekiye GÜLSEN  AP
4 Hasan SEVER  CHP
5 Osman Orhan ÇANERİ  CHP

Çankırı 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Arif TOSYALIOĞLU  AP
2 Nurettin OK  AP
3 Mehmet Ali ARSAN  DP

Çorum 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Yakup ÇAĞLAYAN  AP
2 Cahit ANGIN  CHP
3 Etem EKEN  CHP
4 Kasım PARLAR  CHP
5 İhsan TOMBUŞ  DP
6 Turhan UTKU  MSP
7 Yasin HATİPOĞLU  MSP

Denizli 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Fuat AVCI  AP
2 Rıza GENÇOĞLU  AP
3 Arif Hüdai ORAL  CHP
4 Hüseyin ERÇELİK  CHP
5 Hasan KORKMAZCAN  DP
6 Sami ARSLAN  DP

Diyarbakır 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Abdüllatif ENSARİOĞLU  AP
2 Mahmut KEPOLU  AP
3 Bahattin KARAKOÇ  CHP
4 Mahmut UYANIK  CHP
5 Recai İSKENDEROĞLU  CHP
6 Hasan DEĞER  DP
7 Halit KAHRAMAN  MSP

Edirne 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 İlhami ERTEM  AP
2 Veli GÜLKAN  AP
3 Cevat SAYIN  CHP
4 İlhan IŞIK  CHP

Elazığ 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Rasim KÜÇÜKEL  AP
2 Ahmet Orhan SENEMOĞLU  CHP
3 Atilla ATİLA  CHP
4 Hasan BUZ  MSP
5 Ömer Naimi BARIN  MSP

Erzincan 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Hüsamettin ATABEYLİ  AP
2 Hasan ÇETİNKAYA  CHP
3 Nurettin KARSU  CHP

Erzurum 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 İsmail Hakkı YILDIRIM  AP
2 Rıfkı DANIŞMAN  AP
3 Mehmet Fuat FIRAT  BAĞIMSIZ
4 Gıyasettin KARACA  CHP
5 Selçuk ERVERDİ  CHP
6 Rasim CİNİSLİ  DP
7 Korkut ÖZAL  MSP
8 Yahya AKDAĞ  MSP
9 Zekai YAYLALI  MSP

Eskişehir 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 İbrahim Ethem GÜNGÖR  AP
2 Orhan OĞUZ  AP
3 Seyfi ÖZTÜRK  AP
4 Ayşe Aliye KÖKSAL  CHP
5 Murat KAHYAOĞLU  CHP
6 Niyazi ONAL  CHP

Gaziantep 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mehmet ÖZKAYA  AP
2 İmam Hüseyin İNCİOĞLU  CGP
3 İbrahim HORTOĞLU  CHP
4 Mehmet ÖZMEN  CHP
5 Mustafa GÜNEŞ  CHP
6 Yusuf ÖZTÜRKMEN  CHP
7 Orhan TOKUZ  DP
8 Mehmet BOZGEYİK  MSP

Giresun 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mehmet Emin TURGUTALP  AP
2 Nizamettin ERKMEN  AP
3 Hasan Vamık TEKİN  CHP
4 Mustafa Kemal ÇİLESİZ  CHP
5 Orhan YILMAZ  CHP
6 İbrahim Ethem KILIÇOĞLU  DP

Gümüşhane 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mustafa KARAMAN  AP
2 Turgut YÜCEL  AP
3 Erol TUNCER  CHP
4 Mehmet Orhan AKKOYUNLU  MSP

Hakkari 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mikail İLÇİN  CHP

Hatay 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ali YILMAZ  AP
2 Sabahattin ADALI  AP
3 Malik YILMAN  CHP
4 Mehmet Sait REŞA  CHP
5 Mehmet SÖNMEZ  CHP
6 Sabri İNCE  CHP
7 Abdullah CİLLİ  DP

Isparta 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ali İhsan BALIM  AP
2 Mustafa CESUR  AP
3 Süleyman Sami DEMİREL  AP
4 Yusuf UYSAL  AP

İçel 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 İbrahim GÖKTEPE  AP
2 Rasim GÜRSOY  AP
3 Çetin YILMAZ  CHP
4 Hikmet BALOĞLU  CHP
5 Oral MAVİOĞLU  CHP
6 Süleyman ŞİMŞEK  CHP
7 Nazım BAŞ  DP

İstanbul 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Cemal SÜER  AP
2 Cemil YAVAŞ  AP
3 Fatma Gülhis MANKUT  AP
4 Hüsamettin TİYANŞAN  AP
5 Hüseyin ÖZDEMİR  AP
6 İhsan TOKSARI  AP
7 İsmail Hakkı TEKİNEL  AP
8 Mustafa KARA  AP
9 Mustafa PARLAR  AP
10 Osman ÖZER  AP
11 Servet BAYRAMOĞLU  AP
12 İlhami SANCAR  CGP
13 Abdullah BAŞTÜRK  CHP
14 Abdurrahman KÖKSALOĞLU  CHP
15 Ahmet Bahir ERSOY  CHP
16 Ali Nejat ÖLÇEN  CHP
17 Ali TOPUZ  CHP
18 Alp Doğan ÖZTUNÇ  CHP
19 Engin ÜNSAL  CHP
20 Haluk ÜLMAN  CHP
21 Hasan Basri AKGİRAY  CHP
22 İlhan ÖZBAY  CHP
23 Mehmet Emin SUNGUR  CHP
24 Mehmet Kazım ÖZEKE  CHP
25 Metin TÜZÜN  CHP
26 Necdet EKMEN  CHP
27 Necdet UĞUR  CHP
28 Orhan BİRGİT  CHP
29 Orhan EYÜBOĞLU  CHP
30 Reşit ÜLKER  CHP
31 Şükriye TOK  CHP
32 Vahit Yaşar ÇALIN  CHP
33 Ferruh BOZBEYLİ  DP
34 Nilüfer GÜRSOY  DP
35 Sadettin BİLGİÇ  DP
36 Hasan AKSAY  MSP
37 İsmail Fehmi CUMALIOĞLU  MSP
38 Süleyman Arif EMRE  MSP

İzmir 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Adil DEMİR  AP
2 Ali Naili ERDEM  AP
3 Cemal TERCAN  AP
4 İsmail TAŞLI  AP
5 Orhan Demir SORGUÇ  AP
6 Şinasi OSMA  AP
7 Yılmaz ERGENEKON  AP
8 Yücel DİRİK  AP
9 Alev COŞKUN  CHP
10 Arif Kemal ÖNDER  CHP
11 Coşkun KARAGÖZOĞLU  CHP
12 Kaya BENGİSU  CHP
13 Mahmut TÜRKMENOĞLU  CHP
14 Neccar TÜRKCAN  CHP
15 Remzi ÖZEN  CHP
16 Süleyman GENÇ  CHP
17 Yüksel ÇAKMUR  CHP
18 Talat ASAL  DP

Kahramanmaraş 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Halit EVLİYA  AP
2 İsmet AĞAOĞLU  CHP
3 Mehmet ÖZDAL  CHP
4 Oğuz SÖĞÜTLÜ  CHP
5 Ali ZÜLFİKAROĞLU  DP
6 Ahmet Tevfik PAKSU  MSP
7 Mehmet PAMUK  MSP

Kars 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Cemil ÜNAL  AP
2 Abdülkerim DOĞRU  BAĞIMSIZ
3 Davut AKSU  CHP
4 Doğan ARASLI  CHP
5 Hasan YILDIRIM  CHP
6 Kemal GÜVEN  CHP
7 Kemal OKYAY  CHP
8 Yasin BOZKURT  DP

Kastamonu 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Hilmi ÖZTÜRK  AP
2 Mehdi KESKİN  AP
3 Sabri KESKİN  AP
4 Hasan TOSYALI  CGP
5 Sabri TIĞLI  CHP
6 Vecdi İLHAN  CHP

Kayseri 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Hayrettin NAKİBOĞLU  AP
2 Kamil ÖZSARIYILDIZ  AP
3 Selçuk İMAMOĞLU  AP
4 Mehmet ALTMIŞYEDİOĞLU  CGP
5 Turhan FEYZİOĞLU  CGP
6 Mehmet YÜCELER  CHP
7 Tufan Doğan AVŞARGİL  CHP
8 Cemal CEBECİ  MSP

Kırklareli 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mehmet ATAGÜN  AP
2 Mehmet DEDEOĞLU  CHP
3 Tankut AKALIN  CHP

Kırşehir 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Memduh ERDEMİR  AP
2 Mustafa AKSOY  CHP
3 Sait SAYLAM  CHP

Kocaeli 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Sabri YAHŞİ  AP
2 Sedat AKAY  AP
3 İbrahim AKDOĞAN  CHP
4 Turan GÜNEŞ  CHP
5 Şevket KAZAN  MSP

Konya 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Kemalettin GÖKAKIN  AP
2 Mehmet Oğuz ATALAY  AP
3 Vefa TANIR  CGP
4 Ali KÖKBUDAK  CHP
5 Hüseyin KEÇELİ  CHP
6 İsmet BÜYÜKYAYLACI  CHP
7 Mustafa ÜSTÜNDAĞ  CHP
8 Bahri DAĞDAŞ  DP
9 Faruk SÜKAN  DP
10 Mehmet Necati KALAYCIOĞLU  DP
11 Mustafa Kubilay İMER  DP
12 Muzaffer DEMİRTAŞ  DP
13 Özer ÖLÇMEN  DP
14 Necmettin ERBAKAN  MSP
15 Reşat AKSOY  MSP
16 Şener BATTAL  MSP

Kütahya 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ahmet Mahir ABLUM  AP
2 Hüseyin Cavit ERDEMİR  AP
3 İlhan ERSOY  AP
4 Ahmet Haşim BENLİ  CHP
5 Mehmet ERSOY  DP

Malatya 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ahmet KARAASLAN  AP
2 Celal ÜNVER  CHP
3 Hakkı GÖKÇE  CHP
4 Hüseyin DENİZ  CHP
5 Mehmet DELİKAYA  CHP
6 Mehmet Turhan AKYOL  MSP

Manisa 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ahmet BALKAN  AP
2 Hilmi OKÇU  AP
3 Necmi ÖZGÜR  AP
4 Önol ŞAKAR  AP
5 Süleyman ÇAĞLAR  AP
6 Hasan ZENGİN  CHP
7 Mustafa OK  CHP
8 Veli BAKIRLI  CHP
9 Süleyman TUNCEL  DP
10 Gündüz SEVİLGEN  MSP

Mardin 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Seyfi GÜNEŞTAN  AP
2 İbrahim AYSOY  BAĞIMSIZ
3 Talat OĞUZ  CGP
4 Nurettin YILMAZ  CHP
5 Ahmet TÜRK  DP
6 Fehim ADAK  MSP

Muğla 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ahmet BULDANLI  AP
2 Ünal DEMİR  AP
3 Ali DÖĞERLİ  CHP
4 Halil DERE  CHP
5 Adnan AKARCA  DP

Muş 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Kasım EMRE  BAĞIMSIZ
2 Tekin İleri DİKMEN  CHP
3 Ahmet Hamdi ÇELEBİ  MSP

Nevşehir 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ragıp ÜNER  AP
2 Mehmet Zeki TEKİNER  CHP
3 Mehmet Sabri DÖRTKOL  MSP

Niğde 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Haydar ÖZALP  AP
2 Şammas Yaşar ARIBAŞ  AP
3 Azmi YAVUZALP  CHP
4 Mehmet ALTINSOY  DP
5 Mehmet BIYIK  DP

Ordu 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Bilal TARANOĞLU  AP
2 Kemal ŞENSOY  AP
3 Mustafa Kemal GÖNÜL  BAĞIMSIZ
4 Hasan Ferda GÜLEY  CHP
5 Mehmet Said ERBİL  CHP
6 Memduh EKŞİ  CHP
7 Ata BODUR  DP
8 Senai YAZICI  DP

Rize 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Cevat YALÇIN  AP
2 Osman Yılmaz KARAOSMANOĞLU  CHP
3 Sami KUMBASAR  CHP
4 Sudi Reşat SARUHAN  MSP

Sakarya 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Nadir Latif İSLAM  AP
2 Nuri BAYAR  AP
3 Hayrettin UYSAL  CHP
4 Kenan DURUKAN  CHP
5 Mustafa Vedat ÖNSAL  DP
6 İsmail MÜFTÜOĞLU  MSP

Samsun 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Doğan KİTAPLI  AP
2 Hayati SAVAŞÇI  AP
3 Hüseyin ÖZALP  AP
4 Mustafa DAĞISTANLI  AP
5 Fahri BİRER  CHP
6 Fuat UYSAL  CHP
7 İlyas KILIÇ  CHP
8 İrfan YANKUTAN  CHP
9 Hilmi TÜRKMEN  DP
10 Ali ACAR  MSP

Siirt 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 İdris ARIKAN  AP
2 Abdulkerim ZİLAN  BAĞIMSIZ
3 Mehmet Nebil OKTAY  CGP
4 Abdülbaki CARTI  CHP

Sinop 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mustafa KAPTAN  AP
2 Tevfik Fikret ÖVET  CHP
3 Yalçın OĞUZ  CHP

Sivas 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Enver AKOVA  AP
2 Vahit BOZATLI  AP
3 Ahmet DURAKOĞLU  CHP
4 Ekrem KANGAL  CHP
5 Nasuh Nazif ARSLAN  CHP
6 Ahmet ARIKAN  MSP
7 Mehmet İhsan KARAÇAM  MSP
8 Vahidettin KARAÇORLU  MSP
9 Mustafa TİMİSİ TBP

Şanlıurfa 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mehmet AKSOY  AP
2 Mehmet Celal BUCAK  AP
3 Necmettin CEVHERİ  AP
4 Celal PAYDAŞ  CHP
5 Necati AKSOY  CHP
6 Mustafa KILIÇ  DP
7 Abdülkadir ÖNCEL  MSP

Tekirdağ 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Halil BAŞOL  AP
2 Nihan İLGÜN  AP
3 Ömer KAHRAMAN  CHP
4 Yılmaz ALPASLAN  CHP

Tokat 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ali Şevki EREK  AP
2 Feyzullah DEĞERLİ  AP
3 Ali KURT  CHP
4 Haydar ULUSOY  CHP
5 İsmail Hakkı BİRLER  CHP
6 Cevat ATILGAN  DP
7 Hüseyin ABBAS  MSP

Trabzon 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mehmet ÖZGÜR  AP
2 Ömer ÇAKIROĞLU  AP
3 Adil Ali CİNEL  CHP
4 Ahmet ŞENER  CHP
5 Hüseyin Kadri EYÜBOĞLU  CHP
6 Mehmet ARSLANTÜRK  CHP
7 Ekrem DİKMEN  DP
8 Lütfi KÖKTAŞ  MSP

Tunceli 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Nihat SALTIK  CHP
2 Süleyman YILDIRIM  CHP

Uşak 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Orhan DENGİZ  AP
2 Ahmet YILMAZ  CHP
3 Kadir ÖZPAK  CHP

Van 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Kinyas KARTAL  AP
2 İhsan BEDİRHANOĞLU  CGP
3 Mehmet Salih YILDIZ  CGP
4 Müslih GÖRENTAŞ  CGP

Yozgat 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mustafa Asri ÜNSÜR  AP
2 İlhami ÇETİN  CHP
3 Nedim KORKMAZ  CHP
4 İhsan ARSLAN  DP
5 Ali Fuat EYÜPOĞLU  MHP
6 Ömer Lütfi ZARARSIZ  MSP

Zonguldak 15. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ahmet Nihat AKIN  AP
2 Feyzi FIRAT  AP
3 Orhan GÖNCÜOĞLU  AP
4 Sadık Tekin MÜFTÜOĞLU  AP
5 Cahit KARATAŞ  CHP
6 Kemal ANADOL  CHP
7 Mustafa Bülent ECEVİT  CHP
8 Zekai ALTINAY  CHP
9 Mehmet Zeki OKUR  MSP