logo

TBMM 18. Dönem Milletvekilleri Listesi

TBMM 18. DÖNEM MİLLETVEKİLLERİ LİSTESİ

Türkiye genelinde ;

  • Anavatan Partisi ( ANAP - 292 )
  • Sosyaldemokrat Halkçı Parti ( SHP - 99 )
  • Doğru Yol Partisi ( DYP - 59 )

milletvekili çıkartabilmiştir.

Adana 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ahmet Akgün ALBAYRAK ANAP
2 Ledin BARLAS ANAP
3 Mehmet Ali BİLİCİ ANAP
4 Yılmaz HOCAOĞLU ANAP
5 Ersin KOÇAK ANAP
6 Mehmet PERÇİN ANAP
7 İbrahim ÖZTÜRK ANAP
8 Mehmet Halit DAĞLI DYP
9 Mehmet Selahattin KILIÇ DYP
10 Orhan ŞENDAĞ DYP
11 Mehmet CAN SHP
12 İbrahim Cüneyt CANVER SHP
13 Abdullah Sedat DOĞAN SHP
14 Mahmut KEÇELİ SHP

Adıyaman 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Arif AĞAOĞLU ANAP
2 Zeynel ASLAN ANAP
3 Mehmet DELİCEOĞLU ANAP
4 Abdurrahman KARAMAN ANAP

Afyonkarahisar 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Metin BALIBEY ANAP
2 Mustafa KIZILOĞLU ANAP
3 Nihat TÜRKER ANAP
4 Hamdi ÖZSOY ANAP
5 Baki DURMAZ DYP
6 Abdullah ULUTÜRK DYP

Ağrı 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Hasan Fecri ALPASLAN ANAP
2 Cezmi ERAT ANAP
3 Yaşar ERYILMAZ ANAP
4 Memet YAŞAR ANAP

Amasya 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Hasan Adnan TUTKUN ANAP
2 İsmet ÖZARSLAN ANAP
3 Mehmet Tahir KÖSE SHP
4 Kazım ULUSOY SHP

Ankara 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Muzaffer ATILGAN ANAP
2 Onural Şeref BOZKURT ANAP
3 Mehmet ÇEVİK ANAP
4 Kamil Tuğrul COŞKUNOĞLU ANAP
5 Hüseyin Barlas DOĞU ANAP
6 Rıfat DİKER ANAP
7 Tevfik ERTÜRK ANAP
8 Göksel KALAYCIOĞLU ANAP
9 Hazım KUTAY ANAP
10 Alpaslan PEHLİVANLI ANAP
11 Mehmet Sezai PEKUSLU ANAP
12 Mehmet SAĞDIÇ ANAP
13 Mustafa Rüştü TAŞAR ANAP
14 Ercan VURALHAN ANAP
15 Zeki YAVUZTÜRK ANAP
16 Halil ŞIVGIN ANAP
17 Erol AĞAGİL SHP
18 Kamil ATEŞOĞULLARI SHP
19 Beşer BAYDAR SHP
20 Ömer ÇİFTÇİ SHP
21 Eşref ERDEM SHP
22 Tevfik KOÇAK SHP
23 Arif SAĞ SHP
24 İbrahim TEZ SHP
25 Rıza YILMAZ SHP
26 Yaşar YILMAZ SHP

Antalya 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Hasan ÇAKIR ANAP
2 Abdullah Cengiz DAĞYAR ANAP
3 Cengiz TUNCER ANAP
4 Adil AYDIN DYP
5 Zekeriya BAHÇECİ DYP
6 İbrahim DEMİR DYP
7 Hasan NAMAL DYP
8 Deniz BAYKAL SHP

Artvin 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Bahattin ÇALOĞLU ANAP
2 Hasan EKİNCİ DYP
3 Ayhan ARİFAĞAOĞLU SHP

Aydın 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Cengiz ALTINKAYA ANAP
2 Mustafa BOZKURT ANAP
3 Ömer Okan ÇAĞLAR ANAP
4 Nabi SABUNCU ANAP
5 Mehmet YÜZÜGÜLER ANAP
6 Mehmet ÖZALP ANAP
7 Hilmi Ziya POSTACI SHP

Balıkesir 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ali Sami AKKAŞ ANAP
2 Kudret BÖLÜKOĞLU ANAP
3 İsmail DAYI ANAP
4 Necat TUNÇSİPER ANAP
5 Ahmet Edip UĞUR ANAP
6 Mehmet Fenni İSLİMYELİ ANAP
7 Mustafa Tosun ÇORAPÇIOĞLU DYP
8 İsmet Önder KIRLI SHP

Bilecik 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mehmet SEVEN ANAP
2 Tayfur ÜN SHP

Bingöl 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mehmet Ali DOĞUŞLU ANAP
2 Haydar BAYLAZ DYP
3 İlhami BİNİCİ SHP

Bitlis 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Muhyettin MUTLU ANAP
2 Faik TARIMCIOĞLU ANAP
3 Kamran İNAN ANAP

Bolu 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Nevzat DURUKAN ANAP
2 Seçkin FIRAT ANAP
3 Ahmet Şamil KAZOKOĞLU ANAP
4 Kazım OKSAY ANAP
5 Turgut Yaşar GÜLEZ DYP

Burdur 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Fethi ÇELİKBAŞ ANAP
2 Sait EKİNCİ ANAP
3 İbrahim ÖZEL ANAP

Bursa 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ahmet Kurtcebe ALPTEMOÇİN ANAP
2 İlhan AŞKIN ANAP
3 Mehmet GEDİK ANAP
4 Fahir SABUNİŞ ANAP
5 İsmet TAVGAÇ ANAP
6 Mustafa Ertuğrul ÜNLÜ ANAP
7 Hüsamettin ÖRÜÇ ANAP
8 Cavit ÇAĞLAR DYP
9 Abdulkadir CENKÇİLER DYP
10 Beytullah Mehmet GAZİOĞLU DYP
11 Ahmet Fehmi IŞIKLAR SHP

Çanakkale 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mustafa Cumhur ERSÜMER ANAP
2 İlker GENLİK ANAP
3 Mümin KAHRAMAN ANAP
4 Ayhan UYSAL ANAP

Çankırı 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ali ÇİFTÇİ ANAP
2 İlker TUNCAY ANAP
3 Ali Necmettin ŞEYHOĞLU ANAP

Çorum 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ünal AKKAYA ANAP
2 Nevzat AKSU ANAP
3 Mithat BALAK ANAP
4 Mustafa NAMLI ANAP
5 Rıza ILIMAN SHP
6 Cemal ŞAHİN SHP

Denizli 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Muzaffer ARICI ANAP
2 Aycan ÇAKIROĞULLARI ANAP
3 İsmail ŞENGÜN ANAP
4 Esat Yıldırım AVCI DYP
5 Adnan KESKİN SHP
6 Arif Hüdai ORAL SHP

Diyarbakır 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Abdülkadir AKSU ANAP
2 Nurettin DİLEK ANAP
3 Mahmut KEPOĞLU ANAP
4 Ferit BORA DYP
5 Fuat ATALAY SHP
6 Hikmet ÇETİN SHP
7 Mehmet KAHRAMAN SHP
8 Salih SÜMER SHP

Edirne 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 İsmail ÜĞDÜL ANAP
2 Şener İŞLETEN ANAP
3 Mehmet Fuat ERÇETİN SHP
4 Erdal KALKAN SHP

Elazığ 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Hüseyin Cahit ARAL ANAP
2 Nizamettin ÖZDOĞAN ANAP
3 Ahmet KÜÇÜKEL DYP
4 Ali Rıza SEPTİOĞLU DYP
5 Mehmet Tahir ŞAŞMAZ DYP

Erzincan 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Yıldırım AKBULUT ANAP
2 Metin YAMAN ANAP
3 Mustafa KUL SHP

Erzurum 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Sabahattin ARAS ANAP
2 Togay GEMALMAZ ANAP
3 Mehmet KAHRAMAN ANAP
4 Nihat KİTAPÇI ANAP
5 Mustafa Rıfkı YAYLALI ANAP
6 Rıza ŞİMŞEK ANAP
7 İsmail KÖSE DYP

Eskişehir 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mustafa BALCILAR ANAP
2 İsmet OKTAY ANAP
3 Erol ZEYTİNOĞLU ANAP
4 Mehmet Cevdet SELVİ SHP
5 Zeki ÜNAL SHP

Gaziantep 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mehmet AKDEMİR ANAP
2 Mustafa Hikmet ÇELEBİ ANAP
3 Ahmet GÜNEBAKAN ANAP
4 Hasan Celal GÜZEL ANAP
5 Hasan TANRIÖVER ANAP
6 Ünal YAŞAR ANAP
7 Abdulkadir ATEŞ SHP
8 Mustafa YILMAZ SHP

Giresun 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Burhan KARA ANAP
2 Mehmet Ali KARADENİZ ANAP
3 Yavuz KÖYMEN ANAP
4 Mustafa ÇAKIR SHP
5 Rüştü KURT SHP

Gümüşhane 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ülkü Gökalp GÜNEY ANAP
2 Muhittin KARAMAN ANAP
3 Mahmut Oltan SUNGURLU ANAP

Hakkari 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Naim GEYLANİ ANAP
2 Cumhur KESKİN SHP

Hatay 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mehmet Vehbi DİNÇERLER ANAP
2 Kamran KARAMAN ANAP
3 Mehmet PÜRDELOĞLU ANAP
4 Mustafa Murat SÖKMENOĞLU DYP
5 Mustafa Kemal DUDUOĞLU SHP
6 Mehmet DÖNEN SHP
7 Turhan HIRFANOĞLU SHP
8 Abdullah Ömer Öner MİSKİ SHP
9 Ali UYAR SHP

Isparta 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Süleyman Sami DEMİREL DYP
2 Abdullah Aykon DOĞAN DYP
3 Ertekin DURUTÜRK DYP
4 İbrahim GÜRDAL DYP

İçel 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ali Hüsrev BOZER ANAP
2 Hikmet BİÇENTÜRK ANAP
3 Ali ER ANAP
4 Ali Rıza YILMAZ ANAP
5 Rüştü Kazım YÜCELEN ANAP
6 Etem CANKURTARAN SHP
7 Ekin DİKMEN SHP
8 Durmuş Fikri SAĞLAR SHP
9 Mustafa İstemihan TALAY SHP

İstanbul 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Behiç Sadi ABBASOĞLU ANAP
2 Bülent AKARCALI ANAP
3 Cevdet AKÇALI ANAP
4 Avni AKYOL ANAP
5 Bedrettin Doğancan AKYÜREK ANAP
6 Abdülbaki ALBAYRAK ANAP
7 Yaşar ALBAYRAK ANAP
8 İmren AYKUT ANAP
9 Orhan DEMİRTAŞ ANAP
10 Mehmet Necat ELDEM ANAP
11 Hayrettin ELMAS ANAP
12 Halil Orhan ERGÜDER ANAP
13 Temel GÜNDOĞDU ANAP
14 İsmail Safa GİRAY ANAP
15 Nuri GÖKALP ANAP
16 Adnan KAHVECİ ANAP
17 Altan KAVAK ANAP
18 Mehmet Cavit KAVAK ANAP
19 Recep Ercüment KONUKMAN ANAP
20 Leyla Yeniay KÖSEOĞLU ANAP
21 Güneş TANER ANAP
22 Ali TANRIYAR ANAP
23 Talat İÇÖZ ANAP
24 Adnan YILDIZ ANAP
25 Reşit Akif ÜLKER ANAP
26 Ömer Ferruh İLTER ANAP
27 Namık Kemal ZEYBEK ANAP
28 Turgut ÖZAL ANAP
29 İbrahim ÖZDEMİR ANAP
30 Mustafa Hilmi ÖZEN ANAP
31 Sudi Neşe TÜREL ANAP
32 Abdullah BAŞTÜRK SHP
33 İsmail CEM SHP
34 Yüksel ÇENGEL SHP
35 Ali Haydar ERDOĞAN SHP
36 Mehmet Ali EREN SHP
37 Hasan Fehmi GÜNEŞ SHP
38 Aytekin KOTİL SHP
39 Mehmet MOĞULTAY SHP
40 Hüsnü OKÇUOĞLU SHP
41 Mustafa SARIGÜL SHP
42 Yusuf Kenan SÖNMEZ SHP
43 Ali TOPUZ SHP
44 Mustafa TİMİSİ SHP
45 İsmail Hakkı ÖNAL SHP

İzmir 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Işın ÇELEBİ ANAP
2 H.Hüsnü DOĞAN ANAP
3 İsmet Kaya ERDEM ANAP
4 Burhan Cahit GÜNDÜZ ANAP
5 Akın GÖNEN ANAP
6 Kemal KARHAN ANAP
7 Işılay SAYGIN ANAP
8 Ramiz SEVİNÇ ANAP
9 Fuat KILCI DYP
10 Veli AKSOY SHP
11 Türkan AKYOL SHP
12 Kıvılcım Kemal ANADOL SHP
13 Mehmet Turan BAYAZIT SHP
14 Halil ÇULHAOĞLU SHP
15 Ahmet ERSİN SHP
16 Erol GÜNGÖR SHP
17 Birgen KELEŞ SHP
18 Neccar TÜRKCAN SHP
19 Erdal İNÖNÜ SHP

Kahramanmaraş 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Adil Erdem BAYAZIT ANAP
2 Mehmet ONUR ANAP
3 Ülkü SÖYLEMEZOĞLU ANAP
4 Ali TOPÇUOĞLU ANAP
5 Ahmet UNCU DYP
6 Atilla İMAMOĞLU DYP
7 Ali ŞAHİN SHP

Kars 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 İlhan AKÜZÜM ANAP
2 Sabri ARAS ANAP
3 Yasin BOZKURT ANAP
4 Kerem GÜNEŞ ANAP
5 Mahmut ALINAK SHP
6 Vedat ALTUN SHP

Kastamonu 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Sadettin AĞACIK ANAP
2 Murat BAŞESGİOĞLU ANAP
3 Murat Sabri KESKİN ANAP
4 Nurhan TEKİNEL ANAP

Kayseri 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mehmet İrfan BAŞYAZICIOĞLU ANAP
2 Recep Orhan ERGUN ANAP
3 Ahmet Servet HACIPAŞAOĞLU ANAP
4 Nuh Mehmet KAŞIKÇI ANAP
5 Abdulmecit YAĞAN ANAP
6 Mehmet YAZAR ANAP
7 Seyit Halil ÖZSOY ANAP
8 Mustafa ŞAHİN ANAP

Kırklareli 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Cemal ÖZBİLEN ANAP
2 Gürcan ERZİN SHP
3 İrfan GÜRPINAR SHP

Kırşehir 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Kazım ÇAĞLAYAN ANAP
2 Şevki GÖĞÜSGER ANAP
3 Gökhan MARAŞ ANAP

Kocaeli 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Abdülhalim ARAS ANAP
2 Bülent ATASAYAN ANAP
3 Alaettin KURT DYP
4 Onur KUMBARACIBAŞI SHP
5 Erol KÖSE SHP
6 Ali Rıza SİRMEN SHP
7 Ömer TÜRKÇAKAL SHP

Konya 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Abdurrahman BOZKIR ANAP
2 Kadir DEMİR ANAP
3 Mustafa DİNEK ANAP
4 Ziya ERCAN ANAP
5 Mehmet KEÇECİLER ANAP
6 Haydar KOYUNCU ANAP
7 Adil KÜÇÜK ANAP
8 Ali PINARBAŞI ANAP
9 Saffet SERT ANAP
10 Abdullah TENEKECİ ANAP
11 Ali Talip ÖZDEMİR ANAP
12 Mehmet ŞİMŞEK ANAP
13 Vefa TANIR DYP
14 Ömer ŞEKER DYP

Kütahya 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mustafa Uğur ENER ANAP
2 Mehmet Rauf ERTEKİN ANAP
3 Mustafa KALEMLİ ANAP
4 Hüseyin Cavit ERDEMİR DYP
5 Mehmet KORKMAZ DYP

Malatya 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mehmet Bülent ÇAPAROĞLU ANAP
2 Galip DEMİREL ANAP
3 Metin EMİROĞLU ANAP
4 Talat ZENGİN ANAP
5 Yusuf Bozkurt ÖZAL ANAP
6 İbrahim AKSOY SHP

Manisa 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ekrem PAKDEMİRLİ ANAP
2 Münir Fuat YAZICI ANAP
3 Mehmet YENİŞEHİRLİOĞLU ANAP
4 Mehmet Gürbüz ŞAKRANLI ANAP
5 Ümit CANUYAR DYP
6 Sümer ORAL DYP
7 Önol ŞAKAR DYP
8 Mustafa Erdoğan YETENÇ SHP
9 Hasan ZENGİN SHP

Mardin 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Beşir ÇELEBİOĞLU ANAP
2 Abdülvahap DİZDAROĞLU ANAP
3 Nurettin YILMAZ ANAP
4 Süleyman ÇELEBİ DYP
5 Mehmet Adnan EKMEN SHP
6 Ahmet TÜRK SHP

Muğla 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ahmet ALTINTAŞ ANAP
2 Süleyman Şükrü ZEYBEK ANAP
3 Latif SAKICI DYP
4 Tufan DOĞU SHP
5 Musa GÖKBEL SHP

Muş 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Alaattin FIRAT ANAP
2 Mehdin IŞIK ANAP
3 Erkan KEMALOĞLU ANAP
4 Mehmet Emin SEYDAGİL ANAP

Nevşehir 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ali BABAOĞLU ANAP
2 Esat KIRATLIOĞLU DYP
3 Cemal SEYMEN SHP

Niğde 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Raşit DALDAL ANAP
2 Birsel SÖNMEZ ANAP
3 Haydar ÖZALP ANAP
4 Doğan BARAN DYP
5 Mahmut ÖZTÜRK DYP

Ordu 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mustafa Bahri KİBAR ANAP
2 Nabi POYRAZ ANAP
3 Yılmaz SANİOĞLU ANAP
4 İhsan Nuri TOPKAYA ANAP
5 Gürbüz YILMAZ ANAP
6 Şükrü YÜRÜR ANAP
7 Ertuğrul ÖZDEMİR ANAP

Rize 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mustafa NAZİKOĞLU ANAP
2 Mustafa PARLAK ANAP
3 Şadan TUZCU ANAP
4 Ahmet Mesut YILMAZ ANAP

Sakarya 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Yalçın KOÇAK ANAP
2 Ayhan Reyhan SAKALLIOĞLU ANAP
3 Ersin TARANOĞLU ANAP
4 Mümtaz ÖZKÖK ANAP
5 Mehmet GÖLHAN DYP
6 Ahmet NEİDİM DYP

Samsun 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mehmet AKARCA ANAP
2 Kemal AKKAYA ANAP
3 İlyas AKTAŞ ANAP
4 Mehmet AYDIN ANAP
5 Cemal ALİŞAN DYP
6 İrfan DEMİRALP DYP
7 Ali ESER DYP
8 Nafiz KURT DYP
9 Hüseyin ÖZALP DYP

Siirt 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 İdris ARIKAN ANAP
2 Kemal BİRLİK ANAP
3 Kudbettin HAMİDİ ANAP
4 Zeki ÇELİKER DYP
5 Mehmet Abdurrezak CEYLAN DYP

Sinop 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Hilmi BİÇER ANAP
2 Yaşar TOPÇU DYP
3 Özer GÜRBÜZ SHP

Sivas 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Muammer Yılmaz Asım ALTUĞ ANAP
2 Ömer GÜNBULUT ANAP
3 Mahmut KARABULUT ANAP
4 Kaya OPAN ANAP
5 Mehmet Mükerrem TAŞÇIOĞLU ANAP
6 Şakir ŞEKER ANAP
7 Ekrem KANGAL SHP

Şanlıurfa 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Necati AKINCI ANAP
2 Murat BATUR ANAP
3 Mustafa DEMİR ANAP
4 Osman DOĞAN ANAP
5 Eyyüp Cenap GÜLPINAR ANAP
6 Bahri KARAKEÇİLİ ANAP
7 Aziz Bülent ÖNCEL ANAP

Tekirdağ 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ali Rıfkı ATASEVER ANAP
2 Ahmet KARAEVLİ ANAP
3 Güneş GÜRSELER SHP
4 Enis TÜTÜNCÜ SHP

Tokat 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Metin GÜRDERE ANAP
2 Talat SARGIN ANAP
3 Mehmet Zeki UZUN ANAP
4 Erkan YÜKSEL ANAP
5 Kenan SÜZER SHP
6 Kazım ÖZEV SHP

Trabzon 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Avni AKKAN ANAP
2 Eyüp AŞIK ANAP
3 İbrahim ÇEBİ ANAP
4 Necmettin KARADUMAN ANAP
5 Hayrettin KURBETLİ ANAP
6 Fahrettin KURT ANAP
7 Mehmet ÇAKIROĞLU DYP

Tunceli 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Kamer GENÇ SHP
2 Orhan Veli YILDIRIM SHP

Uşak 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ahmet AVCI ANAP
2 Mümtaz GÜLER ANAP
3 Mehmet TOPAÇ ANAP

Van 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Hüseyin Aydın ARVASİ ANAP
2 İhsan BEDİRHANOĞLU ANAP
3 Reşit ÇELİK ANAP
4 Muhsin GÖRENTAŞ ANAP
5 Selahattin MUMCUOĞLU ANAP

Yozgat 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Cemil ÇİÇEK ANAP
2 Seyit Ahmet DALKIRAN ANAP
3 Ali Şakir ERGİN ANAP
4 Lütfullah KAYALAR ANAP
5 Mahmut ORHON ANAP

Zonguldak 18. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Veysel ATASOY ANAP
2 Hasan Pertev AŞÇIOĞLU ANAP
3 Ömer Faruk MAÇUN ANAP
4 Mustafa Tınaz TİTİZ ANAP
5 Şinasi ALTINER DYP
6 Ömer BARUTÇU DYP
7 Tevfik ERTÜZÜN DYP
8 Güneş MÜFTÜOĞLU DYP
9 Köksal TOPTAN DYP