logo

TBMM 19. Dönem Milletvekilleri Listesi

TBMM 19. DÖNEM MİLLETVEKİLLERİ LİSTESİ

Türkiye genelinde ;

  • Doğru Yol Partisi ( DYP - 178 )
  • Anavatan Partisi ( ANAP - 115 )
  • Sosyaldemokrat Halkçı Parti ( SHP - 88 )
  • Refah Partisi ( RP - 62 )
  • Demokratik Sol Parti ( DSP - 7 )

milletvekili çıkartabilmiştir.

Adana 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Yılmaz HOCAOĞLU ANAP
2 Uğur AKSÖZ DYP
3 Bekir Sami DAÇE DYP
4 Mehmet Halit DAĞLI DYP
5 Veli Andaç DURAK DYP
6 Mehmet Selahattin KILIÇ DYP
7 Mustafa KÜPELİ DYP
8 Turgut TEKİN DYP
9 Ali Yalçın ÖĞÜTCAN DYP
10 Ahmet ŞANAL DYP
11 Orhan ŞENDAĞ DYP
12 Muhammet KAYMAK SHP
13 Timurçin SAVAŞ SHP
14 İbrahim ÖZDİŞ SHP

Adıyaman 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mahmut KILIÇ SHP
2 Celal KÜRKOĞLU SHP
3 Kemal TABAK SHP
4 Abuzer TANRIVERDİ SHP

Afyonkarahisar 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Gaffar YAKIN ANAP
2 Halil İbrahim ÖZSOY ANAP
3 İsmet ATİLLA DYP
4 Baki DURMAZ DYP
5 Ethem KELEKÇİ DYP
6 Abdullah ULUTÜRK DYP

Ağrı 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Hasan Fecri ALPASLAN ANAP
2 Yaşar ERYILMAZ ANAP
3 Mikail AYDEMİR DYP
4 Cemil ERHAN DYP

Aksaray 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Halil DEMİR DYP
2 Mahmut ÖZTÜRK DYP
3 İsmet GÜR RP

Amasya 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Cemalettin GÜRBÜZ SHP
2 Mehmet Tahir KÖSE SHP
3 Haydar OYMAK SHP

Ankara 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mehmet Nedim BUDAK ANAP
2 Mehmet ÇEVİK ANAP
3 Mehmet Vehbi DİNÇERLER ANAP
4 Hamdi ERİŞ ANAP
5 Mehmet SAĞDIÇ ANAP
6 Yücel SEÇKİNER ANAP
7 Halil ŞIVGIN ANAP
8 Bilal GÜNGÖR DYP
9 Orhan KİLERCİOĞLU DYP
10 İrfan KÖKSALAN DYP
11 Sait Kemal MİMAROĞLU DYP
12 Baki TUĞ DYP
13 Mustafa Tınaz TİTİZ DYP
14 Mustafa Dursun YANGIN DYP
15 Ömer Faruk EKİNCİ RP
16 İbrahim Melih GÖKÇEK RP
17 Ali DİNÇER SHP
18 Halis Uluç GÜRKAN SHP
19 Salman KAYA SHP
20 Mehmet KERİMOĞLU SHP
21 Mehmet Seyfi OKTAY SHP
22 Osman Mümtaz SOYSAL SHP
23 İbrahim TEZ SHP

Antalya 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Hasan ÇAKIR ANAP
2 Veysel ATASOY DYP
3 Adil AYDIN DYP
4 Hayri DOĞAN DYP
5 Gökberk ERGENEKON DYP
6 Ali KARATAŞ DYP
7 Hasan NAMAL DYP
8 Faik ALTUN SHP
9 Deniz BAYKAL SHP

Artvin 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Süleyman HATİNOĞLU ANAP
2 Hasan EKİNCİ DYP

Aydın 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Cengiz ALTINKAYA ANAP
2 Yüksel YALOVA ANAP
3 Tunç BİLGET DYP
4 Ali Rıza GÖNÜL DYP
5 Nahit MENTEŞE DYP
6 İsmet SEZGİN DYP

Balıkesir 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Abdulbaki ATAÇ DYP
2 Hüseyin BALYALI DYP
3 Ekrem CEYHUN DYP
4 Ömer Lütfi COŞKUN DYP
5 Melih PABUÇCUOĞLU DYP
6 Sami SÖZAT DYP
7 Mehmet Cemal ÖZTAYLAN DYP

Bartın 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Hasan AKYOL DSP
2 Köksal TOPTAN DYP

Batman 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mehmet Adnan EKMEN SHP
2 Nizamettin TOĞUÇ SHP
3 Abdülkerim ZİLAN SHP

Bayburt 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ülkü Gökalp GÜNEY ANAP
2 Bahattin ELÇİ RP

Bilecik 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mehmet SEVEN ANAP
2 Bahattin ŞEKER DYP

Bingöl 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Haydar BAYLAZ DYP
2 Kazım ATAOĞLU RP
3 Hüsamettin KORKUTATA RP

Bitlis 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Edip Safder GAYDALI ANAP
2 Kamran İNAN ANAP
3 Zeki ERGEZEN RP

Bolu 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Avni AKYOL ANAP
2 Abbas İNCEYAN ANAP
3 Nazmi ÇİLOĞLU DYP
4 Necmi HOŞVER DYP
5 Tevfik TÜRESİN DYP

Burdur 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mustafa ÇİLOĞLU DYP
2 Ahmet Şeref ERDEM DYP
3 Ahmet SAYIN DYP

Bursa 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mehmet GEDİK ANAP
2 Mümin GENÇOĞLU ANAP
3 Feridun PEHLİVAN ANAP
4 Hüsamettin ÖRÜÇ ANAP
5 Fethi AKKOÇ DYP
6 Cavit ÇAĞLAR DYP
7 Şükrü ERDEM DYP
8 Beytullah Mehmet GAZİOĞLU DYP
9 Kadri GÜÇLÜ DYP
10 İbrahim GÜRDAL DYP
11 Yılmaz OVALI DYP
12 Turhan TAYAN DYP

Çanakkale 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Süleyman AYHAN DYP
2 Ahmet Hamdi ÜÇPINARLAR DYP
3 Rahmi ÖZER DYP
4 Nevfel ŞAHİN DYP

Çankırı 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 İlker TUNCAY ANAP
2 Nevzat AYAZ DYP
3 İsmail COŞAR RP

Çorum 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mustafa Ateş AMİKLİOĞLU ANAP
2 Aslan Adnan TÜRKOĞLU DYP
3 Yasin HATİBOĞLU RP
4 Muharrem ŞEMSEK RP
5 Cemal ŞAHİN SHP

Denizli 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Muzaffer ARICI ANAP
2 Hasan KORKMAZCAN ANAP
3 Mehmet GÖZLÜKAYA DYP
4 Mustafa Haluk MÜFTÜLER DYP
5 Nabi SABUNCU DYP
6 Adnan KESKİN SHP

Diyarbakır 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mehmet Selim ENSARİOĞLU DYP
2 M.Hatip DİCLE SHP
3 Ahmet Fehmi IŞIKLAR SHP
4 Mehmet KAHRAMAN SHP
5 Salih SÜMER SHP
6 Mahmut UYANIK SHP
7 Sedat YURTTAŞ SHP
8 Leyla ZANA SHP

Edirne 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Hasan Basri ELER DSP
2 Erdal KESEBİR DSP
3 Evren BULUT DYP
4 Şerif ERCAN DYP

Elazığ 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ahmet KÜÇÜKEL DYP
2 Ali Rıza SEPTİOĞLU DYP
3 Ahmet Cemil TUNÇ RP
4 Tuncay ŞEKERCİOĞLU RP

Erzincan 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Yıldırım AKBULUT ANAP
2 Mustafa KUL SHP
3 Ali İbrahim TUTU SHP

Erzurum 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Melik FIRAT DYP
2 İsmail KÖSE DYP
3 Lütfü ESENGÜN RP
4 Abdulillah FIRAT RP
5 Rıza MÜFTÜOĞLU RP
6 Şinasi YAVUZ RP
7 Oktay ÖZTÜRK RP

Eskişehir 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Hüseyin AKSOY ANAP
2 Mustafa BALCILAR ANAP
3 Hüsamettin CİNDORUK DYP
4 İbrahim Yaşar DEDELEK DYP
5 Muammer Fevzi YALÇIN DYP

Gaziantep 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mehmet BATALLI DYP
2 Ayvaz GÖKDEMİR DYP
3 Mehmet ÖZKAYA DYP
4 Hannan ÖZÜBERK DYP
5 Bahattin ALAGÖZ SHP
6 Abdulkadir ATEŞ SHP
7 Hikmet ÇETİN SHP
8 Mustafa DOĞAN SHP
9 Mustafa YILMAZ SHP

Giresun 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Burhan KARA ANAP
2 Yavuz KÖYMEN ANAP
3 Rasim ZAİMOĞLU ANAP
4 Ergun ÖZDEMİR ANAP

Gümüşhane 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mahmut Oltan SUNGURLU ANAP
2 Lütfi DOĞAN RP

Hakkari 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Esat CANAN ANAP
2 Mustafa ZEYDAN DYP

Hatay 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Abdullah KINALI DYP
2 Bestami TEKE DYP
3 Nurettin TOKDEMİR DYP
4 Fuat ÇAY SHP
5 Mehmet DÖNEN SHP
6 Onur KUMBARACIBAŞI SHP
7 Nihat MATKAP SHP
8 Ali UYAR SHP

Isparta 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mustafa Fikri ÇOBANER DYP
2 Süleyman Sami DEMİREL DYP
3 Abdullah Aykon DOĞAN DYP
4 Ertekin DURUTÜRK DYP

İçel 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ali ER ANAP
2 Rüştü Kazım YÜCELEN ANAP
3 Yusuf Fevzi ARICI DYP
4 Ahmet BİLYELİ DYP
5 Asım KALELİ DYP
6 Ali SU DYP
7 Aydın Güven GÜRKAN SHP
8 Durmuş Fikri SAĞLAR SHP
9 Mustafa İstemihan TALAY SHP

İstanbul 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Bülent AKARCALI ANAP
2 İmren AYKUT ANAP
3 Gürhan ÇELEBİCAN ANAP
4 Osman CEYLAN ANAP
5 Kadir Ramazan COŞKUN ANAP
6 Hüsnü DOĞAN ANAP
7 Halit DUMANKAYA ANAP
8 Kemal Naci EKŞİ ANAP
9 Elaattin ELMAS ANAP
10 Halil Orhan ERGÜDER ANAP
11 Salih ERGÜN ANAP
12 Temel GÜNDOĞDU ANAP
13 Engin GÜNER ANAP
14 İsmail Safa GİRAY ANAP
15 Melike Tugay HASEFE ANAP
16 Adnan KAHVECİ ANAP
17 Mehmet Cavit KAVAK ANAP
18 Recep Ercüment KONUKMAN ANAP
19 Cem KOZLU ANAP
20 Emin KUL ANAP
21 Leyla Yeniay KÖSEOĞLU ANAP
22 Ziyaeddin Selçuk MARUFLU ANAP
23 Yusuf NAMOĞLU ANAP
24 Yusuf PAMUK ANAP
25 İsmail SANCAK ANAP
26 Gürol SOYLU ANAP
27 Güneş TANER ANAP
28 Tunca TOSKAY ANAP
29 Şadan TUZCU ANAP
30 Mehmet Bahattin YÜCEL ANAP
31 Fevzi İŞBAŞARAN ANAP
32 İbrahim ÖZDEMİR ANAP
33 Sabri ÖZTÜRK ANAP
34 İbrahim Nami ÇAĞAN DSP
35 Mehmet SEVİGEN DSP
36 Hasan Hüsamettin ÖZKAN DSP
37 Yıldırım AKTUNA DYP
38 Bedrettin Doğancan AKYÜREK DYP
39 Tansu ÇİLLER DYP
40 Bedrettin DALAN DYP
41 Coşkun KIRCA DYP
42 Mustafa BAŞ RP
43 Mukadder BAŞEĞMEZ RP
44 Hasan MEZARCI RP
45 Ali OĞUZ RP
46 İsmail CEM SHP
47 İbrahim GÜRSOY SHP
48 Algan HACALOĞLU SHP
49 Ercan KARAKAŞ SHP
50 Mehmet MOĞULTAY SHP

İzmir 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Cengiz BULUT ANAP
2 Işın ÇELEBİ ANAP
3 Timur DEMİR ANAP
4 İsmet Kaya ERDEM ANAP
5 İlhan KAYA ANAP
6 Işılay SAYGIN ANAP
7 Suha TANIK ANAP
8 Cemal TERCAN ANAP
9 Esat Yıldırım AVCI DYP
10 Nevzat ÇOBANOĞLU DYP
11 Ersin FARALYALI DYP
12 Mehmet KÖSTEPEN DYP
13 Rifat SERDAROĞLU DYP
14 Mehmet ÖZKAN DYP
15 Erkut ŞENBAŞ DYP
16 Veli AKSOY SHP
17 Halil ÇULHAOĞLU SHP
18 Atilla MUTMAN SHP
19 Erdal İNÖNÜ SHP

Kahramanmaraş 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Selahattin KARADEMİR DYP
2 Esat BÜTÜN RP
3 Hasan DİKİCİ RP
4 Ahmet DÖKÜLMEZ RP
5 Recep KIRIŞ RP
6 Saffet TOPAKTAŞ RP
7 Ökkeş ŞENDİLLER RP

Karaman 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Seyit Osman SEVİMLİ RP
2 Zeki ÜNAL RP

Kars 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Abdulkerim 1 DYP
2 Mehmet Sabri GÜNER DYP
3 Mehmet ALP SHP
4 Atilla HUN SHP
5 Zeki Naci TARHAN SHP

Kastamonu 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Refik ARSLAN ANAP
2 Murat BAŞESGİOĞLU ANAP
3 Nurhan TEKİNEL DYP
4 Münif İSLAMOĞLU DYP

Kayseri 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Şaban BAYRAK RP
2 Mustafa DAĞCI RP
3 Osman DEVELİOĞLU RP
4 Aykut EDİBALİ RP
5 Abdullah GÜL RP
6 Salih KAPUSUZ RP
7 Seyfi ŞAHİN RP

Kırıkkale 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 M.Sadık AVUNDUKLUOĞLU DYP
2 Hacı FİLİZ DYP
3 Abdurrahman ÜNLÜ DYP

Kırklareli 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Cemal ÖZBİLEN ANAP
2 Ahmet Sezal ÖZBEK DYP
3 İrfan GÜRPINAR SHP

Kırşehir 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Coşkun GÖKALP SHP
2 Sabri YAVUZ SHP
3 Hilmi YÜKSELEN SHP

Kocaeli 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Bülent ATASAYAN ANAP
2 İsmail AMASYALI DYP
3 Halil İbrahim ARTVİNLİ DYP
4 M. Kazım DİNÇ DYP
5 İsmail KALKANDELEN DYP
6 Alaettin KURT DYP
7 Şevket KAZAN RP

Konya 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mehmet KEÇECİLER ANAP
2 Hasan AVŞAR DYP
3 Ali GÜNAYDIN DYP
4 Vefa TANIR DYP
5 Mehmet Ali YAVUZ DYP
6 Osman ÖZBEK DYP
7 Ömer ŞEKER DYP
8 Musa ERARICI RP
9 Necmettin ERBAKAN RP
10 Ahmet Remzi HATİP RP
11 Abit KIVRAK RP
12 Servet TURGUT RP
13 Mustafa ÜNALDI RP

Kütahya 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mehmet Rauf ERTEKİN ANAP
2 Mustafa KALEMLİ ANAP
3 Hüseyin Cavit ERDEMİR DYP
4 İsmail KARAKUYU DYP
5 Ahmet DERİN RP

Malatya 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Gazi BARUT ANAP
2 Metin EMİROĞLU ANAP
3 Münir Doğan ÖLMEZTOPRAK ANAP
4 Yusuf Bozkurt ÖZAL ANAP
5 Oğuzhan ASİLTÜRK RP
6 Mustafa YILMAZ SHP

Manisa 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ekrem PAKDEMİRLİ ANAP
2 Faruk SAYDAM ANAP
3 Rıza AKÇALI DYP
4 Ümit CANUYAR DYP
5 Tevfik DİKER DYP
6 Akın GÖNEN DYP
7 Sümer ORAL DYP
8 Yahya USLU DYP
9 Cengiz ÜRETMEN DYP

Mardin 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Muzaffer ARIKAN SHP
2 Mehmet GÜLCEGÜN SHP
3 Mehmet SİNCAR SHP
4 Ahmet TÜRK SHP
5 Ali YİĞİT SHP

Muğla 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Nevşat ÖZER ANAP
2 İrfettin AKAR DYP
3 Latif SAKICI DYP
4 Muzaffer İLHAN DYP
5 Erman ŞAHİN SHP

Muş 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Muzaffer DEMİR SHP
2 Sırrı SAKIK SHP
3 Mehmet Emin SEVER SHP

Nevşehir 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Esat KIRATLIOĞLU DYP
2 Osman SEYFİ DYP
3 Mehmet ELKATMIŞ RP

Niğde 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 İbrahim ARISOY DYP
2 Doğan BARAN DYP
3 Rıfat YÜZBAŞIOĞLU DYP

Ordu 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mustafa Bahri KİBAR ANAP
2 Cavit Şadi PEHLİVANOĞLU ANAP
3 Nabi POYRAZ ANAP
4 Şükrü YÜRÜR ANAP
5 Hasan KILIÇ DYP
6 Refaiddin ŞAHİN DYP

Rize 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ahmet KABİL ANAP
2 Mustafa PARLAK ANAP
3 Ahmet Mesut YILMAZ ANAP

Sakarya 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mustafa KILIÇARSLAN ANAP
2 Ersin TARANOĞLU ANAP
3 Nevzat ERCAN DYP
4 Mehmet GÖLHAN DYP
5 Ahmet NEİDİM DYP
6 Cevat AYHAN RP

Samsun 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Adem YILDIZ ANAP
2 Hüseyin ÖZALP ANAP
3 İlyas AKTAŞ DYP
4 Cemal ALİŞAN DYP
5 Mehmet ÇEBİ DYP
6 İrfan DEMİRALP DYP
7 Ali ESER DYP
8 Nafiz KURT DYP
9 İhsan SARAÇLAR DYP

Siirt 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Zübeyir AYDAR SHP
2 Naif GÜNEŞ SHP
3 Mehmet Erdal KOYUNCU SHP

Sinop 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Kadir BOZKURT DYP
2 Cafer Sadık KESEROĞLU DYP
3 Yaşar TOPÇU DYP

Sivas 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ahmet ARIKAN RP
2 Musa DEMİRCİ RP
3 Muhsin YAZICIOĞLU RP
4 Abdullatif ŞENER RP
5 Ziya HALİS SHP
6 Azimet KÖYLÜOĞLU SHP

Şanlıurfa 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Seyit EYYÜBOĞLU ANAP
2 Eyyüp Cenap GÜLPINAR ANAP
3 Sedat Edip BUCAK DYP
4 Necmettin CEVHERİ DYP
5 Ferit Aydın MİRKELAM DYP
6 Abdurrezak YAVUZ DYP
7 Mehmet Fevzi ŞIHANLIOĞLU DYP
8 İbrahim Halil ÇELİK RP

Şırnak 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mahmut ALINAK SHP
2 Orhan DOĞAN SHP
3 Selim SADAK SHP

Tekirdağ 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Halil BAŞOL DYP
2 Muhtar MAHRAMLI DYP
3 Hasan PEKER DYP
4 Fethiye ÖZVER DYP

Tokat 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ali Şevki EREK DYP
2 İbrahim KUMAŞ RP
3 Ahmet Fevzi İNCEÖZ RP
4 Ahmet ÖZDEMİR RP
5 Şahin ULUSOY SHP
6 Güler İLERİ SHP

Trabzon 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Eyüp AŞIK ANAP
2 Ali Kemal BAŞARAN ANAP
3 Fahrettin KURT ANAP
4 Mehmet Ali YILMAZ DYP
5 Koray AYDIN RP
6 Kemalettin GÖKTAŞ RP

Tunceli 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Kamer GENÇ SHP
2 Vahdet Sinan YERLİKAYA SHP

Uşak 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Fahri GÜNDÜZ SHP
2 Ender KARAGÜL SHP
3 Ural KÖKLÜ SHP

Van 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Şerif BEDİRHANOĞLU ANAP
2 Mustafa KAÇMAZ DYP
3 Nadir KARTAL DYP
4 Fethullah ERBAŞ RP
5 Remzi KARTAL SHP

Yozgat 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Lütfullah KAYALAR ANAP
2 Mahmut ORHON ANAP
3 Yaşar ERBAŞ RP
4 Hüseyin ERDAL RP
5 Alparslan TÜRKEŞ RP

Zonguldak 19. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mustafa Bülent ECEVİT DSP
2 Adnan AKIN DYP
3 Şinasi ALTINER DYP
4 Ömer BARUTÇU DYP
5 Güneş MÜFTÜOĞLU DYP
6 Ali UZUN DYP
7 Necdet YAZICI DYP