TBMM 21. Dönem Milletvekilleri Listesi

TBMM 21. DÖNEM MİLLETVEKİLLERİ LİSTESİ

Türkiye genelinde ;

  • Demokratik Sol Parti ( DSP - 136 )
  • Milliyetçi Hareket Partisi ( MHP - 129 )
  • Fazilet Partisi ( FP - 111 )
  • Anavatan Partisi ( ANAP - 86 )
  • Doğru Yol Partisi ( DYP - 85 )
  • Bağımsız Aday ( BAĞIMSIZ - 3 )

milletvekili çıkartabilmiştir.

Adana 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mehmet Ali BİLİCİ ANAP
2 Musa ÖZTÜRK ANAP
3 İbrahim Yavuz BİLDİK DSP
4 Tayyibe GÜLEK DSP
5 Arif SEZER DSP
6 Ali TEKİN DSP
7 İsmet VURSAVUŞ DSP
8 Mehmet Halit DAĞLI DYP
9 Yakup BUDAK FP
10 Ali GÖREN FP
11 Mehmet Metanet ÇULHAOĞLU MHP
12 Ali HALAMAN MHP
13 Recai YILDIRIM MHP
14 Adnan Fatin ÖZDEMİR MHP

Adıyaman 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mahmut BOZKURT ANAP
2 Mahmut Nedim BİLGİÇ DYP
3 Dengir Mir Mehmet FIRAT FP
4 Mahmut GÖKSU FP
5 Mehmet ÖZYOL FP
6 Hasari GÜLER MHP

Afyonkarahisar 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Halil İbrahim ÖZSOY ANAP
2 Gaffar YAKIN DSP
3 İsmet ATTİLA DYP
4 Sait AÇBA FP
5 Abdülkadir AKCAN MHP
6 Müjdat KAYAYERLİ MHP
7 Mehmet TELEK MHP

Ağrı 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Yaşar ERYILMAZ ANAP
2 Musa KONYAR DYP
3 Celal ESİN FP
4 Nidai SEVEN MHP

Aksaray 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Murat AKIN DYP
2 Ramazan TOPRAK FP
3 Kürşat ESER MHP
4 Sadi SOMUNCUOĞLU MHP

Amasya 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Gönül SARAY ALPHAN DSP
2 Ahmet İYİMAYA DYP
3 Akif GÜLLE FP
4 Adnan UÇAŞ MHP

Ankara 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Yıldırım AKBULUT ANAP
2 Nejat ARSEVEN ANAP
3 Birkan ERDAL ANAP
4 Yücel SEÇKİNER ANAP
5 Oğuz AYGÜN DSP
6 Melda BAYER DSP
7 Halis Uluç GÜRKAN DSP
8 Ayşe GÜROCAK DSP
9 Mehmet Zeki SEZER DSP
10 Aydın TÜMEN DSP
11 Hikmet ULUĞBAY DSP
12 Hüseyin Tayfun İÇLİ DSP
13 Esvet ÖZDOĞU DSP
14 Saffet Arıkan BEDÜK DYP
15 Mustafa Cihan PAÇACI DYP
16 Oya AKGÖNENÇ MUĞİSUDDİN FP
17 Mehmet Zeki ÇELİK FP
18 Cemil ÇİÇEK FP
19 Eyyüp SANAY FP
20 Rıza ULUCAK FP
21 Mehmet ARSLAN MHP
22 Koray AYDIN MHP
23 Şefkat ÇETİN MHP
24 Sedat ÇEVİK MHP
25 Ali IŞIKLAR MHP
26 Abdurrahman KÜÇÜK MHP
27 Şevket Bülend YAHNİCİ MHP
28 Hayrettin ÖZDEMİR MHP

Antalya 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Cengiz AYDOĞAN ANAP
2 İbrahim GÜRDAL ANAP
3 Ahmet Sancar SAYIN DSP
4 Mustafa VURAL DSP
5 Metin ŞAHİN DSP
6 Mehmet BAYSARI DYP
7 Salih ÇELEN DYP
8 Kemal ÇELİK DYP
9 Mehmet Zeki OKUDAN FP
10 Osman MÜDERRİSOĞLU MHP
11 Tunca TOSKAY MHP
12 Nesrin ÜNAL MHP

Ardahan 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Faruk DEMİR DSP
2 Saffet KAYA DYP

Artvin 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ergün BAYRAK DSP
2 Hasan EKİNCİ DYP

Aydın 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Cengiz ALTINKAYA ANAP
2 Yüksel YALOVA ANAP
3 Halit DİKMEN DSP
4 Ertuğrul KUMCUOĞLU DSP
5 Sema Tutar PİŞKİNSÜT DSP
6 Ali Rıza GÖNÜL DYP
7 Bekir ONGUN MHP
8 Ali UZUNIRMAK MHP

Balıkesir 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Oktay Agah GÜNER ANAP
2 Numan GÜLTEKİN DSP
3 Tamer KANBER DSP
4 Mustafa Güven KARAHAN DSP
5 İlhan AYTEKİN DYP
6 İlyas Yılmaz YILDIZ DYP
7 İsmail ÖZGÜN FP
8 Aydın GÖKMEN MHP
9 Hüseyin KALKAN MHP

Bartın 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Zeki ÇAKAN ANAP
2 Cafer Tufan YAZICIOĞLU DSP

Batman 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ataullah HAMİDİ ANAP
2 Burhan İSEN DYP
3 Faris ÖZDEMİR DYP
4 Alaattin Sever AYDIN FP

Bayburt 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Suat PAMUKÇU FP
2 Şaban KARDEŞ MHP

Bilecik 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Sebahat VARDAR DSP
2 Hüseyin ARABACI MHP

Bingöl 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Necati YÖNDAR DYP
2 Mahfuz GÜLER FP
3 Hüsamettin KORKUTATA FP

Bitlis 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Edip Safder GAYDALI ANAP
2 Yahya ÇEVİK DYP
3 Zeki ERGEZEN FP
4 İbrahim Halil ORAL MHP

Bolu 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Avni AKYOL ANAP
2 Mustafa KARSLIOĞLU DSP
3 Necmi HOŞVER DYP
4 İsmail ALPTEKİN FP
5 Ersoy ÖZCAN MHP

Burdur 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Hasan MACİT DSP
2 Mustafa ÖRS DYP
3 Süleyman COŞKUNER MHP

Bursa 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Kenan SÖNMEZ ANAP
2 Turhan TAYAN ANAP
3 Ertuğrul YALÇINBAYIR ANAP
4 Ali ARABACI DSP
5 Ali Rahmi BEYRELİ DSP
6 Fahrettin GÜLENER DSP
7 Hayati KORKMAZ DSP
8 Orhan OCAK DSP
9 Recep ÖNAL DSP
10 Oğuz TEZMEN DYP
11 Teoman ÖZALP DYP
12 Faruk ÇELİK FP
13 Mehmet Altan KARAPAŞAOĞLU FP
14 Ahmet SÜNNETÇİOĞLU FP
15 Burhan ORHAN MHP
16 Orhan ŞEN MHP

Çanakkale 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mustafa Cumhur ERSÜMER ANAP
2 Sadık KIRBAŞ DSP
3 Nevfel ŞAHİN DYP
4 Sıtkı TURAN MHP

Çankırı 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Hüseyin KARAGÖZ FP
2 Hakkı DURAN MHP
3 İrfan KELEŞ MHP

Çorum 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Bekir AKSOY DYP
2 Yasin HATİBOĞLU FP
3 Abdulhaluk Mehmet ÇAY MHP
4 Melek Denli KARACA MHP
5 Vahit KAYRICI MHP

Denizli 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Beyhan ASLAN ANAP
2 Hasan ERÇELEBİ DSP
3 Mehmet KOCABATMAZ DSP
4 Mustafa Kemal AYKURT DYP
5 Mehmet GÖZLÜKAYA DYP
6 Salih ERBEYİN MHP
7 Ali KESKİN MHP

Diyarbakır 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Nurettin DİLEK ANAP
2 Abdulbaki ERDOĞMUŞ ANAP
3 Sebğatullah SEYDAOĞLU ANAP
4 Abdulsamet TURGUT DSP
5 Nurettin ATİK DYP
6 Mehmet Selim ENSARİOĞLU DYP
7 Salih SÜMER DYP
8 Osman ASLAN FP
9 Sacit GÜNBEY FP
10 Ömer Vehbi HATİPOĞLU FP
11 Seyyit Haşim HAŞİMİ FP

Edirne 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Evren BULUT ANAP
2 Ali Ahmet ERTÜRK DSP
3 Mustafa İLİMEN DSP
4 Şadan ŞİMŞEK DSP

Elazığ 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mehmet Kemal AĞAR BAĞIMSIZ
2 Ali Rıza SEPTİOĞLU DYP
3 Ahmet Cemil TUNÇ FP
4 Latif ÖZTEK FP
5 Mustafa GÜL MHP

Erzincan 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Sebahattin KARAKELLE DYP
2 Tevhit KARAKAYA FP
3 Mihrali AKSU MHP

Erzurum 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Zeki ERTUGAY DYP
2 Ayvaz GÖKDEMİR DYP
3 Lütfü ESENGÜN FP
4 Fahrettin KUKARACI FP
5 Aslan POLAT FP
6 Mücahit HİMOĞLU MHP
7 İsmail KÖSE MHP
8 Cezmi POLAT MHP

Eskişehir 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 İbrahim Yaşar DEDELEK ANAP
2 Necati ALBAY DSP
3 Mehmet Mail BÜYÜKERMAN DSP
4 Mahmut ERDİR DSP
5 Mehmet Sadri YILDIRIM DYP
6 Süleyman Servet SAZAK MHP

Gaziantep 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mustafa Rüştü TAŞAR ANAP
2 Ali ILIKSOY DSP
3 Mustafa YILMAZ DSP
4 İbrahim KONUKOĞLU DYP
5 Nurettin AKTAŞ FP
6 Mehmet Bedri İNCETAHTACI FP
7 Mehmet AY MHP
8 Mehmet Hanifi TİRYAKİ MHP
9 Ali ÖZDEMİR MHP

Giresun 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Burhan KARA ANAP
2 Hasan AKGÜN DSP
3 Rasim ZAİMOĞLU DYP
4 Turhan ALÇELİK FP
5 Mustafa YAMAN MHP

Gümüşhane 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Lütfi DOĞAN FP
2 Bedri YAŞAR MHP

Hakkari 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mecit PİRUZBEYOĞLU ANAP
2 Hakkı TÖRE DYP
3 Evliya PARLAK FP

Hatay 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Hakkı Oğuz AYKUT ANAP
2 Levent MISTIKOĞLU ANAP
3 Namık Kemal ATAHAN DSP
4 Ali GÜNAY DSP
5 Mehmet DÖNEN DYP
6 Mustafa GEÇER FP
7 Süleyman Metin KALKAN FP
8 Süleyman Turan ÇİRKİN MHP
9 Mehmet Nuri TARHAN MHP
10 Mehmet ŞANDIR MHP

Iğdır 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ali GÜNER FP
2 Abbas BOZYEL MHP

Isparta 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Erkan MUMCU ANAP
2 Ramazan GÜL DYP
3 Osman Gazi AKSOY MHP
4 Mustafa ZORLU MHP

İçel 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ali ER ANAP
2 Rüştü Kazım YÜCELEN ANAP
3 Akif SERİN DSP
4 Mustafa İstemihan TALAY DSP
5 Edip ÖZGENÇ DSP
6 Turhan GÜVEN DYP
7 Ayfer YILMAZ DYP
8 Ali GÜNGÖR MHP
9 Yalçın KAYA MHP
10 Hidayet KILINÇ MHP
11 Cahit TEKELİOĞLU MHP
12 Enis ÖKSÜZ MHP

İstanbul 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Celal ADAN ANAP
2 Bülent AKARCALI ANAP
3 Abdul Ahat ANDİCAN ANAP
4 Aydın Ağan AYAYDIN ANAP
5 Şamil AYRIM ANAP
6 Ediz HUN ANAP
7 Yılmaz KARAKOYUNLU ANAP
8 Mehmet Cavit KAVAK ANAP
9 Ali Emre KOCAOĞLU ANAP
10 Nesrin NAS ANAP
11 Güneş TANER ANAP
12 Sadettin TANTAN ANAP
13 Şadan TUZCU ANAP
14 Mehmet Ali İRTEMÇELİK ANAP
15 İsmail Sühan ÖZKAN ANAP
16 Fadlı AĞAOĞLU DSP
17 Ahmet Ziya AKTAŞ DSP
18 Erol AL DSP
19 İsmail AYDINLI DSP
20 Rıdvan BUDAK DSP
21 İbrahim Nami ÇAĞAN DSP
22 Mustafa DÜZ DSP
23 Mustafa Bülent ECEVİT DSP
24 Yücel ERDENER DSP
25 Zafer GÜLER DSP
26 Ahmet GÜZEL DSP
27 Bülent Ersin GÖK DSP
28 Nazire KARAKUŞ DSP
29 Osman KILIÇ DSP
30 Mehmet Tahir KÖSE DSP
31 Hüseyin MERT DSP
32 Necdet SARUHAN DSP
33 Sulhiye SERBEST DSP
34 Bahri SİPAHİ DSP
35 Ahmet TAN DSP
36 Erdoğan TOPRAK DSP
37 Masum TÜRKER DSP
38 Süleyman YAĞIZ DSP
39 Cahit Savaş YAZICI DSP
40 Perihan YILMAZ DSP
41 Hasan Hüsamettin ÖZKAN DSP
42 Tansu ÇİLLER DYP
43 Hayri KOZAKÇIOĞLU DYP
44 Abdülkadir AKSU FP
45 Azmi ATEŞ FP
46 Mukadder BAŞEĞMEZ FP
47 Ali COŞKUN FP
48 Süleyman Arif EMRE FP
49 Mehmet Fuat FIRAT FP
50 İrfan GÜNDÜZ FP
51 Ayşe Nazlı ILICAK FP
52 Hüseyin KANSU FP
53 Merve Safa KAVAKÇI FP
54 Aydın MENDERES FP
55 Ali OĞUZ FP
56 Osman YUMAKOĞULLARI FP
57 Bahri ZENGİN FP
58 Mehmet Ali ŞAHİN FP
59 Mustafa BAŞ MHP
60 Ahmet ÇAKAR MHP
61 Mehmet GÜL MHP
62 İsmail KAHRAMAN MHP
63 Nazif OKUMUŞ MHP
64 Mehmet PAK MHP
65 Mustafa Murat SÖKMENOĞLU MHP
66 Mustafa VERKAYA MHP
67 Nevzat YALÇINTAŞ MHP
68 Esat ÖZ MHP
69 Bozkurt Yaşar ÖZTÜRK MHP

İzmir 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Işın ÇELEBİ ANAP
2 Sümer ORAL ANAP
3 Işılay SAYGIN ANAP
4 Rifat SERDAROĞLU ANAP
5 Suha TANIK ANAP
6 Güler ASLAN DSP
7 Saffet BAŞARAN DSP
8 Burhan BIÇAKÇIOĞLU DSP
9 Burhan Suat ÇAĞLAYAN DSP
10 Mehmet ÇÜMEN DSP
11 Salih DAYIOĞLU DSP
12 Hayri DİRİ DSP
13 Şükrü Sina GÜREL DSP
14 Hasan METİN DSP
15 Atilla MUTMAN DSP
16 Rahmi SEZGİN DSP
17 Hakan TARTAN DSP
18 Kemal VATAN DSP
19 Mehmet ÖZCAN DSP
20 Hasan Ufuk SÖYLEMEZ DYP
21 Yıldırım ULUPINAR DYP
22 Yusuf KIRKPINAR MHP
23 Ahmet Kenan TANRIKULU MHP
24 Oktay VURAL MHP

Kahramanmaraş 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ali DOĞAN ANAP
2 Metin KOCABAŞ DYP
3 Mehmet SAĞLAM DYP
4 Avni DOĞAN FP
5 Mustafa KAMALAK FP
6 Ali SEZAL FP
7 Mehmet KAYA MHP
8 Nevzat TANER MHP
9 Edip ÖZBAŞ MHP

Karabük 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Erol KARAN DSP
2 Mustafa EREN DYP
3 İlhami YILMAZ MHP

Karaman 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Fikret ÜNLÜ DSP
2 Zeki ÜNAL FP
3 Hasan ÇALIŞ MHP

Kars 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 İlhan AKÜZÜM ANAP
2 Çetin BİLGİR DSP
3 Arslan AYDAR MHP

Kastamonu 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Murat BAŞESGİOĞLU ANAP
2 Muharrem Hadi DİLEKÇİ DSP
3 Nurhan TEKİNEL DYP
4 Mehmet SERDAROĞLU MHP

Kayseri 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 İsmail CEM DSP
2 Sevgi ESEN DYP
3 Abdullah GÜL FP
4 Salih KAPUSUZ FP
5 Hamdi BAKTIR MHP
6 Sabahattin ÇAKMAKOĞLU MHP
7 Sadık YAKUT MHP
8 Hasan Basri ÜSTÜNBAŞ MHP

Kırıkkale 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Nihat GÖKBULUT ANAP
2 Hacı FİLİZ DYP
3 Kemal ALBAYRAK FP
4 Osman DURMUŞ MHP

Kırklareli 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Cemal ÖZBİLEN ANAP
2 Nural KARAGÖZ DSP
3 Necdet TEKİN DSP

Kırşehir 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Fikret TECER DSP
2 Mustafa HAYKIR MHP
3 Ramazan MİRZAOĞLU MHP

Kilis 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Doğan GÜREŞ DYP
2 Mehmet NACAR MHP

Kocaeli 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Sefer EKŞİ ANAP
2 Ahmet ARKAN DSP
3 Halil ÇALIK DSP
4 Muhammet Turhan İMAMOĞLU DSP
5 Meral AKŞENER DYP
6 Mehmet BATUK FP
7 Mehmet Vecdi GÖNÜL FP
8 Osman PEPE FP
9 Cumali DURMUŞ MHP
10 Kemal KÖSE MHP

Konya 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mehmet KEÇECİLER ANAP
2 Abdullah Turan BİLGE DSP
3 Mehmet Emrehan HALICI DSP
4 Mehmet GÖLHAN DYP
5 Mehmet Ali YAVUZ DYP
6 Hüseyin ARI FP
7 Veysel CANDAN FP
8 Remzi ÇETİN FP
9 Teoman Riza GÜNERİ FP
10 Lütfi YALMAN FP
11 Özkan ÖKSÜZ FP
12 Faruk BAL MHP
13 Ali GEBEŞ MHP
14 Mustafa Sait GÖNEN MHP
15 Hasan KAYA MHP
16 Ömer İZGİ MHP

Kütahya 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Emin KARAA DSP
2 Cevdet AKÇALI DYP
3 İsmail KARAKUYU DYP
4 Ahmet DERİN FP
5 Kadir GÖRMEZ MHP
6 Seydi KARAKUŞ MHP

Malatya 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Miraç AKDOĞAN ANAP
2 Tevfik Ahmet ÖZAL BAĞIMSIZ
3 Oğuzhan ASİLTÜRK FP
4 Yaşar CANBAY FP
5 Mehmet Recai KUTAN FP
6 Basri COŞKUN MHP
7 Namık Hakan DURHAN MHP

Manisa 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ekrem PAKDEMİRLİ ANAP
2 İsmail BOZDAĞ DSP
3 Hasan GÜLAY DSP
4 Mustafa Cihan YAZAR DSP
5 Riza AKÇALI DYP
6 Mehmet Necati ÇETİNKAYA DYP
7 Bülent ARINÇ FP
8 Hüseyin AKGÜL MHP
9 Mustafa ENÖZ MHP
10 Ali SERDENGEÇTİ MHP

Mardin 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Süleyman ÇELEBİ ANAP
2 Ömer ERTAŞ ANAP
3 Mustafa Kemal TUĞMANER DSP
4 Metin MUSAOĞLU DYP
5 Fehim ADAK FP
6 Veysi ŞAHİN MHP

Muğla 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Hasan ÖZYER ANAP
2 Tunay DİKMEN DSP
3 Nazif TOPALOĞLU DSP
4 Fikret UZUNHASAN DSP
5 İbrahim YAZICI DYP
6 Metin ERGUN MHP

Muş 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Erkan KEMALOĞLU ANAP
2 Zeki EKER DSP
3 Mümtaz YAVUZ DYP
4 Sabahattin YILDIZ FP

Nevşehir 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mehmet ELKATMIŞ FP
2 İsmail ÇEVİK MHP
3 Mükremin TAŞKIN MHP

Niğde 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Eyüp DOĞANLAR DSP
2 Doğan BARAN DYP
3 Mükerrem LEVENT MHP

Ordu 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Sefer KOÇAK ANAP
2 Şükrü YÜRÜR ANAP
3 İhsan ÇABUK DSP
4 Hasan Fehmi KONYALI DSP
5 Yener YILDIRIM DYP
6 Eyüp FATSA FP
7 Cemal ENGİNYURT MHP

Osmaniye 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Şükrü ÜNAL FP
2 Devlet BAHÇELİ MHP
3 Birol BÜYÜKÖZTÜRK MHP
4 Mehmet KUNDAKÇI MHP

Rize 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ahmet KABİL ANAP
2 Ahmet Mesut YILMAZ ANAP
3 Mehmet BEKAROĞLU FP

Sakarya 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ersin TARANOĞLU ANAP
2 Şaban Ramis SAVAŞ DSP
3 Nevzat ERCAN DYP
4 Nezir AYDIN FP
5 Cevat AYHAN FP
6 Osman Fevzi ZİHNİOĞLU MHP

Samsun 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mehmet ÇAKAR ANAP
2 Yekta AÇIKGÖZ DSP
3 Tarık CENGİZ DSP
4 Şenel KAPICI DSP
5 Kemal KABATAŞ DYP
6 Erdoğan SEZGİN DYP
7 Ahmet DEMİRCAN FP
8 Musa UZUNKAYA FP
9 Ahmet AYDIN MHP
10 Vedat ÇINAROĞLU MHP

Siirt 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Nizamettin SEVGİLİ ANAP
2 Takiddin YARAYAN DYP
3 Ahmet Nurettin AYDIN FP

Sinop 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Yaşar TOPÇU ANAP
2 Metin BOSTANCIOĞLU DSP
3 Kadir BOZKURT DYP

Sivas 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mehmet Cengiz GÜLEÇ DSP
2 Musa DEMİRCİ FP
3 Temel KARAMOLLAOĞLU FP
4 Abdüllatif ŞENER FP
5 Mehmet CEYLAN MHP
6 Hüsnü Yusuf GÖKALP MHP

Şanlıurfa 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Eyyüp Cenap GÜLPINAR ANAP
2 Mehmet GÜNEŞ ANAP
3 Sedat Edip BUCAK DYP
4 Necmettin CEVHERİ DYP
5 Mehmet YALÇINKAYA DYP
6 Mehmet Fevzi ŞIHANLIOĞLU DYP
7 Yahya AKMAN FP
8 Ahmet KARAVAR FP
9 Mustafa Niyazi YANMAZ FP
10 Zülfükar İZOL FP
11 Muzaffer ÇAKMAKLI MHP

Şırnak 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mehmet Salih YILDIRIM ANAP
2 Mehmet Sait DEĞER DYP
3 Abdullah Veli SEYDA FP

Tekirdağ 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Enis SÜLÜN ANAP
2 Fevzi AYTEKİN DSP
3 Bayram Fırat DAYANIKLI DSP
4 Ahmet ZAMANTILI DSP
5 Nihan İLGÜN DYP

Tokat 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ali Şevki EREK DYP
2 Mehmet Ergün DAĞCIOĞLU FP
3 Bekir SOBACI FP
4 Hasan Hüseyin BALAK MHP
5 Lutfi CEYLAN MHP
6 Reşat 1 MHP

Trabzon 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Eyüp AŞIK ANAP
2 Ali Kemal BAŞARAN ANAP
3 Hikmet Sami TÜRK DSP
4 Ali Naci TUNCER DYP
5 Şeref MALKOÇ FP
6 Orhan BIÇAKÇIOĞLU MHP
7 Nail ÇELEBİ MHP

Tunceli 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Bekir GÜNDOĞAN BAĞIMSIZ
2 Kamer GENÇ DYP

Uşak 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mehmet Yaşar ÜNAL DSP
2 Hasan ÖZGÖBEK DSP
3 Armağan YILMAZ MHP

Van 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Kamran İNAN ANAP
2 Hüseyin ÇELİK DYP
3 Fetullah GÜLTEPE DYP
4 Maliki Ejder ARVAS FP
5 Mustafa BAYRAM FP
6 Fethullah ERBAŞ FP
7 Ayhan ÇEVİK MHP

Yalova 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Yaşar OKUYAN ANAP
2 Hasan SUNA DSP

Yozgat 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Lütfullah KAYALAR ANAP
2 İlyas ARSLAN FP
3 Mehmet ÇİÇEK FP
4 Ahmet Erol ERSOY MHP
5 Mesut TÜRKER MHP
6 Şuayip ÜŞENMEZ MHP

Zonguldak 21. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Veysel ATASOY ANAP
2 Tahsin Boray BAYCIK DSP
3 Hasan GEMİCİ DSP
4 Ömer ÜSTÜNKOL DSP
5 Ömer BARUTÇU DYP
6 İsmail Hakkı CERRAHOĞLU MHP