logo

TBMM 26. Dönem Milletvekilleri Listesi

TBMM 26. DÖNEM MİLLETVEKİLLERİ LİSTESİ

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin 26. döneminde (1 Kasım 2015'de yapılan (erken) genel seçimlerde seçilen ve 17 Kasım 2015'de göreve başlayan ve bugün de devam eden) milletvekillerinin listesidir.

Türkiye genelinde ;

  • Adalet ve Kalkınma Partisi ( Ak Parti - 317 )
  • Cumhuriyet Halk Partisi ( CHP - 134 )
  • Milliyetçi Hareket Partisi ( MHP - 40 )
  • Halkların Demokratik Partisi ( HDP - 59 )

milletvekili çıkartabilmiştir.

Adana 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Tamer DAĞLI Ak Parti
2 Talip KÜÇÜKCAN Ak Parti
3 Ömer ÇELİK Ak Parti
4 Necdet ÜNÜVAR Ak Parti
5 Mehmet Şükrü ERDİNÇ Ak Parti
6 Fatma Güldemet SARI Ak Parti
7 Zülfikar İnönü TÜMER CHP
8 İbrahim ÖZDİŞ CHP
9 Elif Doğan TÜRKMEN CHP
10 Aydın USLUPEHLİVAN CHP
11 Meral DANIŞ BEŞTAŞ HDP
12 Seyfettin YILMAZ MHP
13 Muharrem VARLI MHP
14 Mevlüt KARAKAYA MHP

Adıyaman 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Salih FIRAT Ak Parti
2 İbrahim Halil FIRAT Ak Parti
3 Ahmet AYDIN Ak Parti
4 Adnan BOYNUKARA Ak Parti
5 Behçet YILDIRIM HDP

Afyonkarahisar 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Veysel EROĞLU Ak Parti
2 Hatice Dudu ÖZKAL Ak Parti
3 Ali ÖZKAYA Ak Parti
4 Burcu KÖKSAL CHP
5 Mehmet PARSAK MHP

Ağrı 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Cesim GÖKÇE Ak Parti
2 Leyla ZANA HDP
3 Dirayet Dilan TAŞDEMİR HDP
4 Berdan ÖZTÜRK HDP

Aksaray 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mustafa SERDENGEÇTİ Ak Parti
2 İlknur İNCEÖZ Ak Parti
3 Cengiz AYDOĞDU Ak Parti

Amasya 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mehmet Naci BOSTANCI Ak Parti
2 Haluk İPEK Ak Parti
3 Mustafa TUNCER CHP

Ankara 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Yıldırım Tuğrul TÜRKEŞ Ak Parti
2 Yalçın AKDOĞAN Ak Parti
3 Vedat BİLGİN Ak Parti
4 Nevzat CEYLAN Ak Parti
5 Murat ALPARSLAN Ak Parti
6 Lütfiye Selva ÇAM Ak Parti
7 Jülide SARIEROĞLU Ak Parti
8 Fatih ŞAHİN Ak Parti
9 Ertan AYDIN Ak Parti
10 Emrullah İŞLER Ak Parti
11 Cemil ÇİÇEK Ak Parti
12 Aydın ÜNAL Ak Parti
13 Ali İhsan ARSLAN Ak Parti
14 Ali BABACAN Ak Parti
15 Ahmet İYİMAYA Ak Parti
16 Ahmet GÜNDOĞDU Ak Parti
17 Tekin BİNGÖL CHP
18 Şenal SARIHAN CHP
19 Nihat YEŞİL CHP
20 Necati YILMAZ CHP
21 Murat EMİR CHP
22 Levent GÖK CHP
23 Bülent KUŞOĞLU CHP
24 Ayşe Gülsün BİLGEHAN CHP
25 Aylin NAZLIAKA CHP
26 Ali Haydar HAKVERDİ CHP
27 Ahmet Haluk KOÇ CHP
28 Sırrı Süreyya ÖNDER HDP
29 Zühal TOPCU MHP
30 Şefkat ÇETİN MHP
31 Mustafa MİT MHP
32 Erkan HABERAL MHP

Antalya 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Sena Nur ÇELİK Ak Parti
2 Mustafa KÖSE Ak Parti
3 Mevlüt ÇAVUŞOĞLU Ak Parti
4 İbrahim AYDIN Ak Parti
5 Hüseyin SAMANİ Ak Parti
6 Gökcen ÖZDOĞAN ENÇ Ak Parti
7 Atay USLU Ak Parti
8 Niyazi Nefi KARA CHP
9 Mustafa AKAYDIN CHP
10 Devrim KÖK CHP
11 Deniz BAYKAL CHP
12 Çetin Osman BUDAK CHP
13 Mehmet GÜNAL MHP
14 Ahmet Selim YURDAKUL MHP

Ardahan 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Orhan ATALAY Ak Parti
2 Öztürk YILMAZ CHP

Artvin 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 İsrafil KIŞLA Ak Parti
2 Uğur BAYRAKTUTAN CHP

Aydın 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mustafa SAVAŞ Ak Parti
2 Mehmet ERDEM Ak Parti
3 Abdurrahman ÖZ Ak Parti
4 Metin Lütfi BAYDAR CHP
5 Hüseyin YILDIZ CHP
6 Bülent TEZCAN CHP
7 Deniz DEPBOYLU MHP

Balıkesir 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Sema KIRCI Ak Parti
2 Mahmut POYRAZLI Ak Parti
3 Kasım BOSTAN Ak Parti
4 Ali AYDINLIOĞLU Ak Parti
5 Namık HAVUTÇA CHP
6 Mehmet TÜM CHP
7 Ahmet AKIN CHP
8 İsmail OK MHP

Bartın 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Yılmaz TUNÇ Ak Parti
2 Muhammet Rıza YALÇINKAYA CHP

Batman 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ataullah HAMİDİ Ak Parti
2 Saadet BECEREKLİ HDP
3 Mehmet Ali ASLAN HDP
4 Ayşe ACAR BAŞARAN HDP

Bayburt 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Şahap KAVCIOĞLU Ak Parti
2 Naci AĞBAL Ak Parti

Bilecik 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Halil ELDEMİR Ak Parti
2 Yaşar TÜZÜN CHP

Bingöl 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Enver FEHMİOĞLU Ak Parti
2 Cevdet YILMAZ Ak Parti
3 Hişyar ÖZSOY HDP

Bitlis 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Vedat DEMİRÖZ Ak Parti
2 Mizgin IRGAT HDP
3 Mahmut Celadet GAYDALI HDP

Bolu 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Fehmi KÜPÇÜ Ak Parti
2 Ali ERCOŞKUN Ak Parti
3 Tanju ÖZCAN CHP

Burdur 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Reşat PETEK Ak Parti
2 Bayram ÖZÇELİK Ak Parti
3 Mehmet GÖKER CHP

Bursa 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Zekeriya BİRKAN Ak Parti
2 Osman MESTEN Ak Parti
3 Muhammet Müfit AYDIN Ak Parti
4 Mehmet MÜEZZİNOĞLU Ak Parti
5 İsmail AYDIN Ak Parti
6 Hüseyin ŞAHİN Ak Parti
7 Hakan ÇAVUŞOĞLU Ak Parti
8 Emine YAVUZ GÖZGEÇ Ak Parti
9 Efkan ALA Ak Parti
10 Cemalettin Kani TORUN Ak Parti
11 Bennur KARABURUN Ak Parti
12 Orhan SARIBAL CHP
13 Nurhayat ALTACA KAYIŞOĞLU CHP
14 Lale KARABIYIK CHP
15 Erkan AYDIN CHP
16 Ceyhun İRGİL CHP
17 Kadir KOÇDEMİR MHP
18 İsmet BÜYÜKATAMAN MHP

Çanakkale 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Bülent TURAN Ak Parti
2 Ayhan GİDER Ak Parti
3 Muharrem ERKEK CHP
4 Bülent ÖZ CHP

Çankırı 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Muhammet Emin AKBAŞOĞLU Ak Parti
2 Hüseyin FİLİZ Ak Parti

Çorum 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Salim USLU Ak Parti
2 Lütfiye İlksen CERİTOĞLU KURT Ak Parti
3 Ahmet Sami CEYLAN Ak Parti
4 Tufan KÖSE CHP

Denizli 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Şahin TİN Ak Parti
2 Sema RAMAZANOĞLU Ak Parti
3 Nihat ZEYBEKCİ Ak Parti
4 Cahit ÖZKAN Ak Parti
5 Melike BASMACI CHP
6 Kazım ARSLAN CHP
7 Emin Haluk AYHAN MHP

Diyarbakır 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mehmet Galip ENSARİOĞLU Ak Parti
2 Ebubekir BAL Ak Parti
3 Ziya PİR HDP
4 Sibel YİĞİTALP HDP
5 Nursel AYDOĞAN HDP
6 Nimetullah ERDOĞMUŞ HDP
7 İmam TAŞÇIER HDP
8 İdris BALUKEN HDP
9 Feleknas UCA HDP
10 Çağlar DEMİREL HDP
11 Altan TAN HDP

Düzce 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Fevai ARSLAN Ak Parti
2 Faruk ÖZLÜ Ak Parti
3 Ayşe KEŞİR Ak Parti

Edirne 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Rafet SEZEN Ak Parti
2 Okan GAYTANCIOĞLU CHP
3 Erdin BİRCAN CHP

Elazığ 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Tahir ÖZTÜRK Ak Parti
2 Ömer SERDAR Ak Parti
3 Metin BULUT Ak Parti
4 Ejder AÇIKKAPI Ak Parti

Erzincan 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Serkan BAYRAM Ak Parti
2 Sebahattin KARAKELLE Ak Parti

Erzurum 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Zehra TAŞKESENLİOĞLU Ak Parti
2 Recep AKDAĞ Ak Parti
3 Orhan DELİGÖZ Ak Parti
4 Mustafa ILICALI Ak Parti
5 İbrahim AYDEMİR Ak Parti
6 Kamil AYDIN MHP

Eskişehir 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Nabi AVCI Ak Parti
2 Harun KARACAN Ak Parti
3 Emine Nur GÜNAY Ak Parti
4 Utku ÇAKIRÖZER CHP
5 Gaye USLUER CHP
6 Cemal Okan YÜKSEL CHP

Gaziantep 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Şamil TAYYAR Ak Parti
2 Mehmet ŞİMŞEK Ak Parti
3 Mehmet ERDOĞAN Ak Parti
4 Canan CANDEMİR ÇELİK Ak Parti
5 Ahmet UZER Ak Parti
6 Abdulkadir YÜKSEL Ak Parti
7 Abdullah Nejat KOÇER Ak Parti
8 Abdulhamit GÜL Ak Parti
9 Mehmet GÖKDAĞ CHP
10 Akif EKİCİ CHP
11 Mahmut TOĞRUL HDP
12 Ümit ÖZDAĞ MHP

Giresun 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Sabri ÖZTÜRK Ak Parti
2 Nurettin CANİKLİ Ak Parti
3 Cemal ÖZTÜRK Ak Parti
4 Bülent Yener BEKTAŞOĞLU CHP

Gümüşhane 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Hacı Osman AKGÜL Ak Parti
2 Cihan PEKTAŞ Ak Parti

Hakkari 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Selma IRMAK HDP
2 Nihat AKDOĞAN HDP
3 Abdullah ZEYDAN HDP

Hatay 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Orhan KARASAYAR Ak Parti
2 Mehmet ÖNTÜRK Ak Parti
3 Hacı Bayram TÜRKOĞLU Ak Parti
4 Fevzi ŞANVERDİ Ak Parti
5 Adem YEŞİLDAL Ak Parti
6 Serkan TOPAL CHP
7 Mevlüt DUDU CHP
8 Hilmi YARAYICI CHP
9 Birol ERTEM CHP
10 Mehmet Necmettin AHRAZOĞLU MHP

Iğdır 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Nurettin ARAS Ak Parti
2 Mehmet Emin ADIYAMAN HDP

Isparta 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Süreyya Sadi BİLGİÇ Ak Parti
2 Said YÜCE Ak Parti
3 İrfan BAKIR CHP
4 Nuri OKUTAN MHP

İstanbul 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Yıldız SEFERİNOĞLU Ak Parti
2 Volkan BOZKIR Ak Parti
3 Tülay KAYNARCA Ak Parti
4 Şirin ÜNAL Ak Parti
5 Serap YAŞAR Ak Parti
6 Ravza KAVAKCI KAN Ak Parti
7 Osman BOYRAZ Ak Parti
8 Nureddin NEBATİ Ak Parti
9 Mürteza ZENGİN Ak Parti
10 Mustafa YENEROĞLU Ak Parti
11 Mustafa ŞENTOP Ak Parti
12 Mustafa ATAŞ Ak Parti
13 Mihrimah Belma SATIR Ak Parti
14 Metin KÜLÜNK Ak Parti
15 Mehmet Mehdi EKER Ak Parti
16 Mehmet Doğan KUBAT Ak Parti
17 Mehmet Ali PULCU Ak Parti
18 Mehmet MUŞ Ak Parti
19 Mehmet METİNER Ak Parti
20 Markar ESEYAN Ak Parti
21 İsmet UÇMA Ak Parti
22 İsmail KAHRAMAN Ak Parti
23 Hüseyin BÜRGE Ak Parti
24 Hurşit YILDIRIM Ak Parti
25 Hulusi ŞENTÜRK Ak Parti
26 Haydar Ali YILDIZ Ak Parti
27 Hayati YAZICI Ak Parti
28 Hasan TURAN Ak Parti
29 Hasan SERT Ak Parti
30 Harun KARACA Ak Parti
31 Halis DALKILIÇ Ak Parti
32 Feyzullah KIYIKLIK Ak Parti
33 Fatma Betül SAYAN KAYA Ak Parti
34 Fatma BENLİ Ak Parti
35 Erol KAYA Ak Parti
36 Erkan KANDEMİR Ak Parti
37 Ekrem ERDEM Ak Parti
38 Durmuş Ali SARIKAYA Ak Parti
39 Burhan KUZU Ak Parti
40 Berat ALBAYRAK Ak Parti
41 Azmi EKİNCİ Ak Parti
42 Aziz BABUŞCU Ak Parti
43 Ayşe Nur BAHÇEKAPILI Ak Parti
44 Ahmet Hamdi ÇAMLI Ak Parti
45 Ahmet Berat ÇONKAR Ak Parti
46 Abdullah BAŞCI Ak Parti
47 Zeynel EMRE CHP
48 Yakup AKKAYA CHP
49 Şafak PAVEY CHP
50 Süleyman Sencer AYATA CHP
51 Sibel ÖZDEMİR CHP
52 Selina DOĞAN CHP
53 Onursal ADIGÜZEL CHP
54 Oğuz Kaan SALICI CHP
55 Mustafa Sezgin TANRIKULU CHP
56 Mehmet Akif HAMZAÇEBİ CHP
57 Mehmet BEKAROĞLU CHP
58 Mahmut TANAL CHP
59 Kadri Enis BERBEROĞLU CHP
60 İlhan KESİCİ CHP
61 İlhan CİHANER CHP
62 Gürsel TEKİN CHP
63 Gülay YEDEKCİ CHP
64 Gamze AKKUŞ İLGEZDİ CHP
65 Eren ERDEM CHP
66 Erdoğan TOPRAK CHP
67 Engin ALTAY CHP
68 Dursun ÇİÇEK CHP
69 Didem ENGİN CHP
70 Bihlun TAMAYLIGİL CHP
71 Barış YARKADAŞ CHP
72 Aykut ERDOĞDU CHP
73 Ali ŞEKER CHP
74 Ali ÖZCAN CHP
75 Selahattin DEMİRTAŞ HDP
76 Pervin BULDAN HDP
77 Hüda KAYA HDP
78 Garo PAYLAN HDP
79 Filiz KERESTECİOĞLU DEMİR HDP
80 Erdal ATAŞ HDP
81 Celal DOĞAN HDP
82 İzzet Ulvi YÖNTER MHP
83 İsmail Faruk AKSU MHP
84 Ekmeleddin Mehmet İHSANOĞLU MHP
85 Edip Semih YALÇIN MHP
86 Celal ADAN MHP
87 Atila KAYA MHP
88 Arzu ERDEM MHP

İzmir 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Necip KALKAN Ak Parti
2 Mahmut Atilla KAYA Ak Parti
3 Kerem Ali SÜREKLİ Ak Parti
4 İbrahim Mustafa TURHAN Ak Parti
5 Hüseyin KOCABIYIK Ak Parti
6 Hamza DAĞ Ak Parti
7 Fatma Seniha Nükhet HOTAR Ak Parti
8 Binali YILDIRIM Ak Parti
9 Zeynep ALTIOK CHP
10 Zekeriya TEMİZEL CHP
11 Tacettin BAYIR CHP
12 Selin SAYEK BÖKE CHP
13 Özcan PURÇU CHP
14 Mustafa Ali BALBAY CHP
15 Musa ÇAM CHP
16 Murat BAKAN CHP
17 Kemal KILIÇDAROĞLU CHP
18 Kamil Okyay SINDIR CHP
19 Aytun ÇIRAY CHP
20 Atila SERTEL CHP
21 Ali YİĞİT CHP
22 Ahmet Tuncay ÖZKAN CHP
23 Müslüm DOĞAN HDP
24 Ertuğrul KÜRKCÜ HDP
25 Oktay VURAL MHP
26 Ahmet Kenan TANRIKULU MHP

Kahramanmaraş 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Veysi KAYNAK Ak Parti
2 Nursel REYHANLIOĞLU Ak Parti
3 Mehmet Uğur DİLİPAK Ak Parti
4 Mehmet İlker ÇİTİL Ak Parti
5 Mahir ÜNAL Ak Parti
6 İmran KILIÇ Ak Parti
7 Celalettin GÜVENÇ Ak Parti
8 Fahrettin Oğuz TOR MHP

Karabük 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mehmet Ali ŞAHİN Ak Parti
2 Burhanettin UYSAL Ak Parti

Karaman 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Recep ŞEKER Ak Parti
2 Recep KONUK Ak Parti

Kars 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Yusuf Selahattin BEYRİBEY Ak Parti
2 Ahmet ARSLAN Ak Parti
3 Ayhan BİLGEN HDP

Kastamonu 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Murat DEMİR Ak Parti
2 Metin ÇELİK Ak Parti
3 Hakkı KÖYLÜ Ak Parti

Kayseri 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Taner YILDIZ Ak Parti
2 Sami DEDEOĞLU Ak Parti
3 Mustafa ELİTAŞ Ak Parti
4 Mehmet ÖZHASEKİ Ak Parti
5 İsmail Emrah KARAYEL Ak Parti
6 Hülya NERGİS Ak Parti
7 İsmail TAMER Ak Parti
8 Çetin ARIK CHP
9 Yusuf HALAÇOĞLU MHP

Kırıkkale 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ramazan CAN Ak Parti
2 Mehmet DEMİR Ak Parti
3 Abdullah ÖZTÜRK Ak Parti

Kırklareli 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Selahattin MİNSOLMAZ Ak Parti
2 Türabi KAYAN CHP
3 Vecdi GÜNDOĞDU CHP

Kırşehir 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Salih ÇETİNKAYA Ak Parti
2 Mikail ARSLAN Ak Parti

Kilis 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Reşit POLAT Ak Parti
2 Mustafa Hilmi DÜLGER Ak Parti

Kocaeli 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Zeki AYGÜN Ak Parti
2 Sami ÇAKIR Ak Parti
3 Radiye Sezer KATIRCIOĞLU Ak Parti
4 Mehmet Akif YILMAZ Ak Parti
5 İlyas ŞEKER Ak Parti
6 Fikri IŞIK Ak Parti
7 Cemil YAMAN Ak Parti
8 Tahsin TARHAN CHP
9 Haydar AKAR CHP
10 Fatma KAPLAN HÜRRİYET CHP
11 Saffet SANCAKLI MHP

Konya 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ziya ALTUNYALDIZ Ak Parti
2 Ömer ÜNAL Ak Parti
3 Mustafa BALOĞLU Ak Parti
4 Muhammet Uğur KALELİ Ak Parti
5 Mehmet BABAOĞLU Ak Parti
6 Leyla ŞAHİN USTA Ak Parti
7 Hüsnüye ERDOĞAN Ak Parti
8 Halil ETYEMEZ Ak Parti
9 Hacı Ahmet ÖZDEMİR Ak Parti
10 Ahmet DAVUTOĞLU Ak Parti
11 Ahmet SORGUN Ak Parti
12 Abdullah AĞRALI Ak Parti
13 Mustafa Hüsnü BOZKURT CHP
14 Mustafa KALAYCI MHP

Kütahya 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Vural KAVUNCU Ak Parti
2 Mustafa Şükrü NAZLI Ak Parti
3 İshak GAZEL Ak Parti
4 Ahmet TAN Ak Parti

Malatya 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Taha ÖZHAN Ak Parti
2 Nurettin YAŞAR Ak Parti
3 Öznur ÇALIK Ak Parti
4 Bülent TÜFENKCİ Ak Parti
5 Mustafa ŞAHİN Ak Parti
6 Veli AĞBABA CHP

Manisa 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 İsmail BİLEN Ak Parti
2 Murat BAYBATUR Ak Parti
3 Recai BERBER Ak Parti
4 Selçuk ÖZDAĞ Ak Parti
5 Uğur AYDEMİR Ak Parti
6 Mazlum NURLU CHP
7 Özgür ÖZEL CHP
8 Tur YILDIZ BİÇER CHP
9 Erkan AKÇAY MHP

Mardin 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ceyda BÖLÜNMEZ ÇANKIRI Ak Parti
2 Orhan MİROĞLU Ak Parti
3 Ali ATALAN HDP
4 Erol DORA HDP
5 Gülser YILDIRIM HDP
6 Mithat SANCAR HDP

Mersin 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ali Cumhur TAŞKIN Ak Parti
2 Hacı ÖZKAN Ak Parti
3 Lütfi ELVAN Ak Parti
4 Yılmaz TEZCAN Ak Parti
5 Aytuğ ATICI CHP
6 Durmuş Fikri SAĞLAR CHP
7 Hüseyin ÇAMAK CHP
8 Serdal KUYUCUOĞLU CHP
9 Dengir Mir Mehmet FIRAT HDP
10 Baki ŞİMŞEK MHP
11 Oktay ÖZTÜRK MHP

Muğla 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Hasan ÖZYER Ak Parti
2 Nihat ÖZTÜRK Ak Parti
3 Akın ÜSTÜNDAĞ CHP
4 Nurettin DEMİR CHP
5 Ömer Süha ALDAN CHP
6 Mehmet ERDOĞAN MHP

Muş 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mehmet Emin ŞİMŞEK Ak Parti
2 Ahmet YILDIRIM HDP
3 Burcu ÖZKAN HDP

Nevşehir 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ebubekir GİZLİGİDER Ak Parti
2 Murat GÖKTÜRK Ak Parti
3 Mustafa AÇIKGÖZ Ak Parti

Niğde 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Alpaslan KAVAKLIOĞLU Ak Parti
2 Erdoğan ÖZEGEN Ak Parti
3 Ömer Fethi GÜRER CHP

Ordu 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ergün TAŞCI Ak Parti
2 Metin GÜNDOĞDU Ak Parti
3 Numan KURTULMUŞ Ak Parti
4 Oktay ÇANAK Ak Parti
5 Seyit TORUN CHP

Osmaniye 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Mücahit DURMUŞOĞLU Ak Parti
2 Suat ÖNAL Ak Parti
3 Devlet BAHÇELİ MHP
4 Ruhi ERSOY MHP

Rize 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Hasan KARAL Ak Parti
2 Hikmet AYAR Ak Parti
3 Osman Aşkın BAK Ak Parti

Sakarya 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ali İhsan YAVUZ Ak Parti
2 Ayhan Sefer ÜSTÜN Ak Parti
3 Mustafa İSEN Ak Parti
4 Recep UNCUOĞLU Ak Parti
5 Şaban DİŞLİ Ak Parti
6 Engin ÖZKOÇ CHP
7 Zihni AÇBA MHP

Samsun 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ahmet DEMİRCAN Ak Parti
2 Akif Çağatay KILIÇ Ak Parti
3 Çiğdem KARAASLAN Ak Parti
4 Fuat KÖKTAŞ Ak Parti
5 Hasan Basri KURT Ak Parti
6 Orhan KIRCALI Ak Parti
7 Hayati TEKİN CHP
8 Kemal ZEYBEK CHP
9 Erhan USTA MHP

Siirt 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Yasin AKTAY Ak Parti
2 Besime KONCA HDP
3 Kadri YILDIRIM HDP

Sinop 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Nazım MAVİŞ Ak Parti
2 Barış KARADENİZ CHP

Sivas 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Hilmi BİLGİN Ak Parti
2 İsmet YILMAZ Ak Parti
3 Mehmet Habib SOLUK Ak Parti
4 Selim DURSUN Ak Parti
5 Ali AKYILDIZ CHP

Şanlıurfa 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ahmet Eşref FAKIBABA Ak Parti
2 Faruk ÇELİK Ak Parti
3 Halil ÖZCAN Ak Parti
4 İbrahim Halil YILDIZ Ak Parti
5 Kemalettin YILMAZTEKİN Ak Parti
6 Mahmut KAÇAR Ak Parti
7 Mehmet AKYÜREK Ak Parti
8 Mehmet Ali CEVHERİ Ak Parti
9 Mehmet Kasım GÜLPINAR Ak Parti
10 Dilek ÖCALAN HDP
11 İbrahim AYHAN HDP
12 Osman BAYDEMİR HDP

Şırnak 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Aycan İRMEZ HDP
2 Faysal SARIYILDIZ HDP
3 Ferhat ENCU HDP
4 Leyla BİRLİK HDP

Tekirdağ 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Ayşe DOĞAN Ak Parti
2 Metin AKGÜN Ak Parti
3 Mustafa YEL Ak Parti
4 Candan YÜCEER CHP
5 Emre KÖPRÜLÜ CHP
6 Faik ÖZTRAK CHP

Tokat 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Celil GÖÇER Ak Parti
2 Coşkun ÇAKIR Ak Parti
3 Yusuf BEYAZIT Ak Parti
4 Zeyid ASLAN Ak Parti
5 Kadim DURMAZ CHP

Trabzon 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Adnan GÜNNAR Ak Parti
2 Ayşe Sula KÖSEOĞLU Ak Parti
3 Muhammet BALTA Ak Parti
4 Salih CORA Ak Parti
5 Süleyman SOYLU Ak Parti
6 Haluk PEKŞEN CHP

Tunceli 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Gürsel EROL CHP
2 Alican ÖNLÜ HDP

Uşak 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Alim TUNÇ Ak Parti
2 Mehmet ALTAY Ak Parti
3 Özkan YALIM CHP

Van 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Beşir ATALAY Ak Parti
2 Burhan KAYATÜRK Ak Parti
3 Adem GEVERİ HDP
4 Bedia ÖZGÖKÇE ERTAN HDP
5 Figen Yüksekdağ ŞENOĞLU HDP
6 Tuğba Hezer ÖZTÜRK HDP
7 Lezgin BOTAN HDP
8 Nadir YILDIRIM HDP

Yalova 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Fikri DEMİREL Ak Parti
2 Muharrem İNCE CHP

Yozgat 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Abdulkadir AKGÜL Ak Parti
2 Bekir BOZDAĞ Ak Parti
3 Ertuğrul SOYSAL Ak Parti
4 Yusuf BAŞER Ak Parti

Zonguldak 26. Dönem Milletvekilleri

İsim Parti
1 Faruk ÇATUROĞLU Ak Parti
2 Hüseyin ÖZBAKIR Ak Parti
3 Özcan ULUPINAR Ak Parti
4 Şerafettin TURPCU CHP
5 Ünal DEMİRTAŞ CHP