Ankara Şereflikoçhisar 2019 Belediye Başkanlığı Seçim Anketi Yorumları

Çare Chp
Çare Mansur Yavaş Umut Mansur Yavaş
ismet
kerem yalım haram yemezde yedirmezde belediyeciliğide gayet iyi bilir başkan olmalı halkin takdiri haktan hayırlısı
Yusuf
Ak partinin adayı belli bırakın oylamayı artık bu saatten sonra diger parti adaylar yarışsın
Gül
Mustafa Altıntaş’ın arkasındayız,Şereflikoçhisarın köyünden çıkan halk adamı
Yusuf Yaldız
Yavuz başkanımız için İNŞALLAH hayırlara vesile olur .
AKPARTİLİYİM
Şengül KOÇAK hanım efendi bu ilçeye çok faydalı iş izdihamı yaşatacak insanlardan birisidir akpartiden aday gösterildiği AKPARTİYE oy kazandıracak tek isimdir.1996-2018 yıllar arası 22 yıllık ticari tecrübesi ile ilçede çok sevilen sayılan saygınlık kazanan cevresi geniş ve takdir edilen insandır bayan olarak tek şereflikoçhisar kuruluş tarihinden kaç asır dan sonra ilk bayan aday adayımızdır .
Mustafacikli
Bir çok ilçe ve il de idarecilik yapan liyakat sahibi bir baskan adayı. Ilcemiz için kazanç oldugunu düşündüğüm Mustafa ALTINTAŞ a destek olmamiz gerektigini düşünüyorum.
Alper KAYA
Şereflikoçhisarın makus talihini değiştirecek, yöneticiliği, idareciliğini ve tecrübesini hizmet için kullanacak tek isim Mustafa ALTINTAŞ.İlçemiz için çalışacak aday aranıyorsa Mustafa ALTINTAŞ.Liyakat sahibi, çalışkan, hizmet sevdalısı olan Mustafa ALTINTAŞ için Şereflikoçhisar Belediye Başkanı olmak Mülki İdare Amiri olarak çalışmış birisi olarak kazanç değil, ilçemiz için bir kazançtır.
Koçhisarlı
Mustafa ilgen diyorum çünkü şereflikoçhisarın sorunlarını bilen halkla sürekli irtibatlı dürüst çalışkan bir kişilik.Şereflikoçhisarı düşünüyorsak eğer başkan Mustafa İLGEN
Vatandaş...
Şereflikoçhisarın mahallelerini bile bilmeyecek insanlar şereflikoçhisarın yönetimine talip oluyor ne garip değilmi..Şereflikıçhisarın sorunlarını burada yaşayanlar bilir Mustafa İLGEN bey gibi mu memleketin öz evlatları bilir...
Mahmut
Teyammülden bilğisi olan varmı
Aynur demir saka
Mustafa altıntaş başarılar diliyorum hayırlı olsun abim