Bursa Büyükşehir 2019 Belediye Başkanlığı Seçim Anketi Yorumları

HÜSEYİN
Admin : ** Aday bildirimi için aday bildirim formunu kullanınız. **
Mustafa Bozbey ve Mehmet Yavuzkan (CHP) (TKP) NEDEN YOK
Sedat
EYT YASASINI ÇIKARMAZSA AKP VE CUMHUR İTTİFAKINA OY YOK
yelız arman
Chp Mustafa Bozbey sonuna kadar
Süleyman Gules
EYT,hayat pahalılıği ve Suriyeliler bir değişimin olmasi gerektiğini gösteriyor.Bir Mhpli olarak Bu sefer Mustafa Bozbey ve Chp
selma Yanar
Chp İzmiri Paris gıbı yaptı boş sözlere karnımız tok yeter Bursada yesıl alan kalmadı bugune kadar oy verdıkte Bursaya ne yaptılar bu sefer ben ve aılemın oyu Mustafa Bozbey olacak ve kazanacak..
Deniz
Oyumuz ak partiye tabiki de chp belediyeciliği yerlerde sürünüyor İzmir'i görüyoruz zaten
Aday Bilgilendirme
VP Osmangazi-Doğan Atasoy, Yıldırım-Arzu Bitirgiç, Nilüfer-Mustafa Enver Yılmaz, YenişehirFeridun Öztürk, Orhangazi-Süleyman Yurddaşer, Orhaneli-Salih Altıparmak, Mustafakemalpaşa-Mehmet Emin Akan, Kestel-Gülten Seytin, Keles-Nurettin Atış, İznik-Hamdi Tekdemir, İnegöl-Mehmet Atlı Karacabey-Rıfat Narhın, Harmancık-Gülşah Öztürk, Gürsu-Osman Erinç, Gemlik-Canan Bölük, Büyükorhan-Aydın Keleşoğlu
Bu Sefer Chp
Güzel Bir Bursa İçin Oylar Chp
Hüzün
Genel olarak sağ partilere oy vermiş birisi olarak bu secimde Mustafa Beye oyumu vermekte tereddüt etmeyecegim. Burnunuzdan getirdiğiniz yetti adalet yok adam kayırma torpil had safhada. Adalet yoksa yok olmaya mahkumuz.
alıcan korkut
Mustafa Bozbey tercihim.Öncekı secımlerde ak partı vermstım Bursada bu kez Chp verıcem
elit
iyi parti.iyi olcak bu sefer bozbeyi akplilerde kabullendi
Yasin Yılmaz
Yorumlarda algı yönetimi yapıyorlar. Lütfen AKP'lilere MHP'lilere inanmayınız ve oyunuzu CHP ve İYİ PARTİden Millet İttifakından yana kullanınız.
Sayfa : [ 1 ] 2 3 4