Bursa Yıldırım 2014 Yerel Seçim Aday Adayı Anketi Yorumları

NACİ
YİGİTLER AYHAN ÖZBEK DİYOR
poyraz
yıldırımda hissiyata yer yok ne karlık ne özbek seçimi kazanacak bir adayla ve daha dogrusu bursayı ankaraya ankarayı bursaya baglayacak büyüksehırle bakanlarla vekillerle bir olacak aday olmasında fayda var buda m.emin tutanla gercekleşir o yüzden oyum sayın tutana...
HüSeyİn
Tek aday ayhan özbek
Ali
Adaylar içinde Yıldırıma hizmet ve yatırımlar yapabilecek tek kişi Cüneyt Karlıktır.Aday gösterilmesini sabırsızlıkla bekliyoruz
HİMMET YILDIRIM
CÜNEYT KARKIL OLURSA OY VERİRİM YOKSA AKP YE OY YOK NEDEN DERSEN OZGEN BEY NE YAPTI YILDIRIM AYNEN YERINDE DURUYOR İŞ YAPAN GELMELİ KARDEŞIM LAF YAPAN DEYIL
Cüneyt Karlık ile yola devam
Cüneyt Karlık Ak Partiden Yıldırım Belediye Başkan Adayı olursa oyumuzu vereceğiz.Ak Partili Diğer A.Adaylarına oy vermeyiz.Biz Yıldırım lıyız,Biz Bursasporluyuz.Başbakanımız okusun.
CEYHUN
Yıldırım Belediye Başkanı olarak Cüneyt Karlık olsun istiyoruz.Belediye Başkanı olduğu dönemde Yıldırım ilçemize kalıcı hizmetler yapmıştı.Ak Parti en yüksek oy yüzdesini Karlık ile yakalar.Halkın hep içinde olması da kendisini unutturmuyor.
Adam olucak Adam
MHP li olarak oyum Ak Parti den Yıldırım Belediye Başkan Adayı olursa oyumu Cüneyt Karlık Başkana vericem.Büyükşehir'de Necati Şahin'e vericem.Özgen Keskin Yıldırım'ı köreltti,hiçbişey yapmadı reklamından başka.
Ak Partili
Ak Parti Yıldırım'da Cüneyt Karlık'ı aday göstermezse Tüm oylar CHP ye gidecek..Ak Partili olmama rağmen çevremdeki tüm insanlar aynı şeyi konuşuyoruz.Artık İlçe Başkanı Hüdayi Yazıcı ve Başbakan düşünsün!!!Kusurabakmasın kimse.
Enes
Yıldırım'da Ak Parti rahat seçim almak ve oyunu yükseltmek istiyorsa Cüneyt Karlık'ı aday yapar.Aksi halde diğer adaylarla işi çok zor Yıldırım'da..Büyükşehir'de Necati Şahin kazanabilir.
mustafa kılıç
Cüneyt Başkan'ın yıldırıma aday olmasını canı gönülden destekliyorum.
Hacı Recep
Yıldırım ilçemize Cüneyt Karlık Başkan'ın yeniden gelmesini istiyoruz.Cüneyt Karlık. Zamanında olan hizmetler 10 yılda olmamıştır.Ak Partili olarak Cüneyt Karlık gelsin istiyoruz.

İstanbul Yenikapı Meydanına toplanan araçlarla ilgili yorumunuz nedir?Oy Ver
Sonuçları Gör
Başlangıç: 15.06.2021 Bitiş: 15.06.2021