Bursa Yıldırım 2014 Yerel Seçim Aday Adayı Anketi Yorumları

Bursaspor'lu Başkan istiyoruz
Başbakanımız gibi duruşuyla,halk içinde olmasıyla,zamanında Yıldırım ilçemize yaptığı hizmetleriyle Yıldırım Belediye Başkanlığına Cüneyt Karlık yakışır.. Özgen Keskin olursa zaten oy vermem..Hadi Eyvallah..
Cüneyt Başkanı destekliyoruz
İznik Tacir köyünden Cüneyt Karlık'a selamlar kendisinden Allah Razı olsun.Belediye Başkalığı döneminde köyümüze okul eşyaları anlamında büyük destekte bulunmuştu.Bir dediğimizi iki etmedi.Adam gibi adam..
Cüneyt Başkan seni özledik
Yıldırım'a Cüneyt Karlık hayırlı olsun.Yıldırım'da Cüneyt Karlık'tan başkasını koyarlarsa zaten büyük hata yapar Ak Parti Yetkilileri bu arada ben CHP liyim Cüneyt Başkanı destekliyorum.
Yıldırım'a Cüneyt Karlık
Mustafa Çaltılı Burfaş'ta Müdürlük yapıyordu,meclis üyesi olursa yine iyi,Özgen Keskin reklamdan başka bişey yaptığı yok.Edebali iyi bir insan ama Başkanlık vasıflarına sahip değil.Ayhan Özbek'e dikkat etsinler yine son dakika'da son gün trafik kazası yapabilir.
sonuç belli
Mustafa ÇALTILI'nın bu vazifeyi layık-ı vech ile yapacağına gönülden inanıyorum..
Dolmuş esnafı
Saadet Partiliyim eğer Cüneyt Karlık aday olursa oyumu sana vereceğim.Cüneyt Başkanım senin kıymetini şimdi anlıyoruz.Ne Ayhan Özbek ne Edebali ne de diğerleri seni sana değişmem..Başbakanımız'a parti yöneticileri bunca yazılanları birileri okutsun.
Ak Parti Milletvekilleri okusun
Yıldırım'da yaşayan sol görüşlü Cumhuriyet ilke ve inkılaplarına bağlı düşüncelerini taşıyan bir kişiyim.Ben Belediye seçimlerinde partiye oy vermem,Yıldırım köy gibi kaldı.Özgen Bey'i istemiyoruz.Onun için İnadına Cüneyt Karlık'ı istiyorum.
Cüneyt Karlık Gel Artık
Yıldırım ilçemizi Nilüfer ilçesi kadar düzenli,temiz,planlı ve Belediye Başkanı Halkın her zaman halkın içinde olsun istiyorsanız,Modern bir mahallem ve güzel caddeleri olsun istiyorsak Cüneyt KARLIK'a TAM DESTEK DİYECEĞİZ..!
loztan
Mustafa Çaltılı,milli görüşten yetişme,iyi bir yönetici ,ufku geniş idailist ve dürüst yıldırımlıların görmek istediği başkan......
Büyük Başkansın
Mesut Bey senin benim mahallem diye bişey yok.Kendi mahallesine fazla hizmet etseydi bu sefer adam ve mahalle kayırmacılık yapıyor diyebilirdik.Onun için dürüst Başkanmış ki eşit hizmet etmiş.Tunceliliyim Ailece 300 oy Tam Destek veriyoruz..
Cüneyt Karlık'la Devam
Cüneyt Karlık ile Durmak Yok Yola Devam..Cüneyt Karlık'ın Yıldırım'ın her mahallesinde hizmeti vardır.Zaten Yıldırım'da ne görüyorsan hizmet olarak araştır hepsi Cüneyt Karlık ın eserleridir.Ben çok memnundum zamanında hizmet vardı,şimdi Yıldırım'da değişen nedir ?
mesut
Cüneyt karlık kendi mahallesine hizmet ettimiki daha önceki başkanlığında Cüneyt karlık ada özgen keskinede adfay olurlarsa oy vermeyeceğim sandığa boş oy atarım geçersiz oy atarım onlara vermem benim mahalleme hiç bir faydaları hizmetleri yok

İstanbul Yenikapı Meydanına toplanan araçlarla ilgili yorumunuz nedir?Oy Ver
Sonuçları Gör
Başlangıç: 15.06.2021 Bitiş: 15.06.2021