Bursa Yıldırım 2014 Yerel Seçim Aday Adayı Anketi Yorumları

Cüneyt Karlık Göreve
Yıldırım'da Cüneyt KARLIK ile DURMAK YOK YOLA DEVAM... Cüneyt Karlık seninle Yıldırım'da Rekor oy patlaması yapacağız.. Senden başkası Yıldırım Belediye Başkanlığına yakışmaz,yazık olur.. Yıldırım'da bir şarkısın sen..
Mhp liyim oyum senin Karlık
Ak Parti Eğer Yıldırım'da yüksek oy bekliyor ve tüm partili vatandaşların oylarına talip olmak istiyorsa Cüneyt Karlık'ı aday gösterecektir.Diğer aday adayları halktan uzak oldukları için oy vermem.Yıldırım'a hizmet eden ve edecek olan Cüneyt Karlık'tır.Nokta.
Cüneyt Karlık'a Tam Destek
Cüneyt Karlık'ın hangi partiden aday olduğu bizler için önemli değil,ben Chp liyim ama Cüneyt Karlık Ak Parti Yıldırım Belediye Başkan Adayı olacak Allahın izniyle oyumu ilk defa Ak partiye vereceğim.Yıldırım da tek hizmet hizmetleri olan Başkan.
M Uslu
Cüneyt Karlığın ideolojisini bilen varmı bana da yardımcı olsun lütfen,, Anap, Mhp, Ak Parti,,,, renk belli değil bence.. Bence Salih Başparmak.. Genç dinamik heuecanlı dürütst ve içimizden biri..
Arnavut cemil
Sayın Başbakanım,Büyükşehir Belediye Başkanım ve Yıldırım İlçe Başkanım Yıldırım'da Cüneyt Karlık'ı görmek istiyoruz..Özgen Keskin'i ve diğer adayları koyarsanız Yıldırım halkı kaybeder,teşkilatçı ve cemiyetçi KARLIK için TAM DESTEK..
aliosman
Cüneyt karlıksız bir yıldırım yıldırım olamaz hizmet eşittir cüneyt karlık ve yıldırımda yaşam şimdiden tebriklerimi iletir hayırlı olmasını dilerim
asım
Mustafa ÇALTILI Başkanım çok güzel duyumlar alıyoruz.. Hayırlı olsun şimdiden
Alper ERTÜRK
Milliyetçi Hareket Partisinin Yıldırım Adayı Netleşti. Akıncıtürk İhsan Dikmen İ.Ö.OK. Müdür Yrd. , Sporcu , Gazeteci Sayın Büyüğümüz Ali YAZIR ... Doğma Büyüme Yıldırımlı olan Ali hocamıza şimdiden hayırlı olsun diyorum. Allah Yolunu Açık Etsin
Ferit
Özgen Keskin aday olursa Ak Partili olarak oy vermem,Cüneyt Karlık'a TAM DESTEK veriyorum.Yıldırım'ı yıldırım yapan Cüneyt Başkan dır.
hamdi
Yıldırım da Ak Parti Cüneyt Karlık ile rekora gider..Özgen Keskin olmasında kim olursa olsun.Reklamdan başka hizmet denecek bişey yapılmadı.
Yıldırım seninle gülecek
Yıldırım'da eşit hizmet ve Belediye Başkanına istediğim zaman ulaşabilirim deniyorsa oyumuz Cüneyt Karlık'a olmalı.Aksi halde Yıldırım halkının diğer adaylarla işi çok zor..Cüneyt Karlık Ak Partide Türkiye rekoruna imzasını atar.Her partiden seveni var.
YILDIRIM HALKI
Yıldırım için bence en aklı başında biri cüneyt karlıktır tecrübeli yıldırım halkını seven tanıyan yıldırım halkıda onu seven herkesi tanıyan bilen sorunların neler oldugunu analiz eden bir başkan tam destek CÜNEYT KARLIK'a

İstanbul Yenikapı Meydanına toplanan araçlarla ilgili yorumunuz nedir?Oy Ver
Sonuçları Gör
Başlangıç: 15.06.2021 Bitiş: 15.06.2021