ANKET : Muharrem İnce'nin kuracağı partiye oy verir misiniz? Yorumları

Nalan
Umut arayışı ne gerekirse onu yapılmalı
Rectangle
Vermem neden çünkü değişim gerçekten şart oyları bölmeyle düşmanın ekmeğine ithal yağ ve balı sürmüş olurum.
Muammer erişdi
Ben veririm isterlerse görev alırım
Ayşe
Ben CHP ye oy verirken Kılıçtaroğlu'na değil, CHP olduğu için veriyorum. ATATÜRK ismi için veriyorum. Asla başka partiye oy vermem!
İlknur özdemir
Partiyi böler, oyları böler, şu an çok gereksiz. Bu son seçim olur eğer Akp tekrar kazanırsa gerek yok. Aynı hatayı Ecevitte yaptı, çok az farkla Akp kazandı. Bu kişisel hırslar yüzünden ülke yok oluyor.
Fahri
Muharrem ince CHP demücadel etsın.partıyı bölmenin alemı yok.
Doğan
Tarihe satılmış olarak gecer. Cb seçimindede kaybettim diye erkenden kaçtı.
Asaf Özbelli
Kesinlikle vermem, CB Aday oldu seçim kazanamadı, şansı bitti..
serhat sezgin
40bin insanımızı terör ile öldüren pkk'nın siyasi kanadı hdp ye özerklik sözü veren ve ve pkk ile ve fetö ile hareket eden chp ye benden oy yok! Chp yi hala Atatürk'ün izinden giden chp mi sanıyorsunuz!. Muharrem ince dışında bir isim göremiyorum..
Özen Açıkel
2019 da oylarımıza sahip çıkmayan bizi sabah 5 e kadar ses vermeden çıldırtan adama oy yok !!!! eğer o zaman verdiği sözü tutsa idi milyonları arkasına almıştı çoktan...şimdi ise iktidarın ekmeğine yağ sürüyor!!!!!
Neaket Eraslan
asla vermem, Mustafa Sarıgül gibi yok olur
Nüvir JıIltan
Oy bölmek ne demek CB seçim sisteminde iki kutup olur iktidar yanlıları ve karşıtları M ince ye oy verenler karşıtlar gurubu totelde nefarj eder jaldıki CHP küskunlerini toplayacağı için daha da iyi olacak
Sayfa : [ 1 ] 2