HABER : Chp Genel Başkanından Memnun musunuz ? Yorumları

Ahmet
Muharrem İnce diyenlerin AKP'li olduğunu düşünüyorum.İnce ile CHP yüzde 20 zor alır.Ulusalcılar dışında bir karşılığı yoktur. CHP'nin iktidar olması için liberal ve demokrat kesimlerin de oyuna ihtiyacı vardır.SARIGÜL çok farklı kesimlerden oy alabilecek tek kişidir.
İsmail
MUSTAFA SARIGÜL halkın istediği isimdir. Yıllardır parti lideri olmamasına rağmen bütün anketlerde en beğenilen 2.liderdir.Solun lideri kim anketlerinde İnce'nin adı bile geçmemektedir.SARIGÜL İLE CHP EN AZ YÜZDE 35 ALIR. BÜYÜKŞEHİRE ADAY OLURSA EZE EZE ALIR
A.Civelek
Çoğu chp'li arkadaş Sarıgül'ün ne idüğünü bilmiyor.Sarıgül gezi parkına gideceği yerde Türkçe olimpiyatlarında ayakta alkışlama yapıyor. Tabiki de Muharrem İnce.
A.Civelek
Çoğu chp'li arkadaş Sarıgül'ün ne idüğünü bilmiyor. Tabiki de Muharrem İnce.
Deniz
MUSTAFA SARIGÜL CHP YA İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BAŞKAN ADAYI OLMALI YA DA CHP NİN GENEL BAŞKANI OLMALIDIR.İSTABNUL A ADAY OLURSA EZE EZE ALIR. PARTİNİN BAŞINA GEÇERSE CHP EN AZ YÜZDE 35 OY ALIR.
Emre Kara
Muharrem ince !!!
yasin ergüler
mustafa Sarıgül ya İstanbul bş belediye başkanı buda olmassa chp genel başkanı mutlaka olmalıdır
CHP
Kesinlike mustafa sarıgül yeni ecevit olur
Batur
Muharrem İnce !
vatandaş
baykal varken kılıçdaroğlu gelsin diyordunuz şimdide muharrem ince gelsin sarı gül gelsin bunlar gelince kesin şu gelsin bu gelsin denilecek kim gelirse gelsin bende bir chpli olarak şunu söyleyim chp yüzde 30 u geçemez
Chpli
Baykal CHP'ye belaydı.Tekrar gelirse CHP meclise dahi giremez.Kılıçdaroğlu gitmeli! Tek çare Muharrem İnce!
Mehmet Can
MUSTAFA SARIGÜL CHP NİN GENEL BAŞKANI OLMALIDIR. CHP YE GENEL BAŞKAN OLMASI ENGELLENİYORSA BİLE EN AZINDAN İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR E ADAY GÖSTERİLMELİDİR. EZE EZE ALIR.
Sayfa : [ 1 ] 2