HABER : MHP İstanbul Adayı Netleşti! Yorumları

halisdarici@hotmail.com
MHP politikalarını gözden geçirip 76 milyon vatandaşın hepsine eşit yaklaşmadığı sürece kuruluşundan bu güne kadar olduğu gibi marjinal kalmaya mahkum kalacaktır tarafsız bir vatandaş
FB033
Türkiye de şu Kürt bu bilmem ne diye bir ayrım yapmak çok yanlış bir davranıştır,yurdunu seven herkes bu ülkenin vatandaşıdır.Yeterki yurdunu bölmek için onun bunun yörüngesine girip vatanını satmasın.
aklı selim
bilge adam rumuzlu cahil arkadaş... ben Kırşehirliyim. Osman .Durmuş ise Kırıkkalelidir. Kürt olduğunu zannetmiyorum ancak olsa ne değişir ki?? Kürt olmak suç mu? adam bölücü değil vatan haini değil. delikanlı dürüst biri. ne olacak şimdi? yala bakim tükürüklerini.
bilge adam
arkadaşlar osman durmuş Kırşehirli bir Kürt :)) mhp liler bunu bilmiyor mu
kahrolsun ırkçılık
mhplilerin hepsi ırkçıdır. Allah ırkçıları kahretsin
gercekler
Dogu perincegin ocalanla teroristlerle dagdaki resimlerini hatirlayiniz.
BAYRAK ve VATAN
MHP li ismet Büyükataman Perincek ve iP hakkinda aciklamasini ayipliyorum.Sunu herkes biliyorki TGB ve iP Büyükataman gibi kendini bilmezden bin katli daha fazla Türklügü,Bayragi,Cumhuriyeti,Atatürkü savunuyor.Vatan savunmasi bagirmakla olmuyor.TGB ve iP her yerde ya MHP nerde ?
123
OSMAN DURMUSU HAFIFE ALMAYINIZ EN BASTA BIR ESKI BAKAN OLMASIYLA BOMBA BIR ADAY KENDISI ARKASINA ISTANBULU SURUKLEYECEKTIR. SARIGULE OY VERMEK SACMALIK O SADECE DIS GORUSUNUS.
İsbarahAn
Oylar sarigul e
mhp lı
ulan arkadaslar tayıbın secdıgı beledıye yalakalı kısılere kımse bırsey dımıyor cun ku yalakası cok olanın yalaka kısılerı cok olur akp yandaslı kısı arkadas lar bir oy ıcın bebe katılı öcalana kucak acıp oy veren lere yazıklar olsun
S.A...
PKK'lı sarıgül'e oy vereceğime, MHP'nin adayı daha iyi... (Hizmet'den)
Sayfa : [ 1 ] 2